• GoHome Professional
apartmani republika srpska 40 m2 do 470000 km do 6 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • apartmani republika srpska 40 m2 do 470000 km do 6 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska 40 m2 do 470000 km do 6300 KM/m2

  • Za upit "apartmani republika srpska 40 m2 do 470000 km do 6300 km/m2" pronađeno 65 nekretnina - prosječna cijena 5.312 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 490000 KM
    • do 620000 KM (prosječna cijena)
    • do 740000 KM
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • klima
    • podrum
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 270.100 KM, 40,00 m2 cca 6750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 133.000 KM, 40,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Ulica Gavrila Principa. ; Mejdan .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.600 KM, 42,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

? Stan u centru Bijeljine – 42 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 260.000 KM, 38,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.realitica.com

Stan sa jednom spavaćom sobom, na prvom spratu nalazi se u okviru novog centra Jahorine, poznatijeg pod nazivom Snježna dolina. Stan je površine 38m2, a poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i kupatilo i lođu. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 119.500 KM, 40,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! ; Trn .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 113.900 KM, 41,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU STAN – BIJELJINA (Ul. 1. maj) .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.300 KM, 39,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 262.800 KM, 38,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.800 KM, 39,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.200 KM, 38,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 95.000 KM, 38,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju više stanova u izgradnji u Novim Banovcima različitih kvadratura od 35 do 55m2. Pored objekta se nalaze osnovna škola, vrtić i ostali sadražji .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 91.300 KM, 38,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju moderno i funkcionalno uređen stan, naselje Senjak ? .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 94.800 KM, 42,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka vam predstavljamo potpuno novi stil života u ekskluzivnom PARK RESIDENCE naselju u Kotor Varošu, na odličnoj lokaciji, Ulica Cara Dušana. .

 
 
 
  Apartman, PALE, 81.900 KM, 40,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan jednosoban stan u Palama, ulica Milana Simovića.Nekretnina se nalazi na 1. spratu u zgradi bez lifta, ukupne spratnosti P+3.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 79.300 KM, 41,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 83.100 KM, 43,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 78.700 KM, 41,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 78.500 KM, 41,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 79.500 KM, 42,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 51.200 KM na 49.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, 49.100 KM, 42,00 m2 cca 1170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 51.200 KM
22.12.2025 - 56.300 KM
11.02.2026 - 51.200 KM
01.05.2026 - 49.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola. Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 42 m2 na I spratu stambeno poslovnog objekta. ; Kola .

 
 
 
  Apartman, DUBICA, 34.000 KM, 42,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju Puhalo u centru grada. Stan se nalazi na istocnoj strani zgrade, struja, voda, kablovska, telefon, NEMA VLAGE. Stan poseduje podrum. Stan je ceo namesten a ako su stvari nepotrebne mogu se izneti. Vlasnik 1/1. Za vise informacija obratite se na mejl stan.na.prodaju.dubica@gmail.com....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-65 (od ukupno 65)

<< <1 2> >>