• GoHome Professional
apartmani republika srpska 60 m2 što manje do 4600 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska 60 m2 što manje do 4600 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska 60 m2 što manje do 460000 km Najnovije

  • Za upit "apartmani republika srpska 60 m2 što manje do 460000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 430000 KM (malo jeftiniji)
    • 480000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 218.000 KM na 221.900 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 221.900 KM, 55,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 218.000 KM
24.04.2026 - 221.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaja Stanova u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 146.700 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Više informacija na linku ispod ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 145.500 KM, 55,00 m2 cca 2650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

? NOVOGRADNJA – STAN U IZGRADNJI | BIJELJINA ? .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 125.000 KM, 55,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, VLASENICA, 60.000 KM, 55,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Romanijska 18, Vlasenica, površine 55 m². Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, odvojenog WC-a, dnevne sobe, spavaće sobe, terase i podruma. Tlocrt stana dostupan je među priloženim slikama. Stan se nalazi u blizini zimskog centra....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 240.000 KM, 56,00 m2 cca 4290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaju se dva stana od 55.5m2, na prvom i drugom spratu zgrade Su+P+3+Pe. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 220.000 KM, 56,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2026.,

www.realitica.com

Prodajem trosoban Stan Obilicevo, Carice Milice, 4.sprat bez lifta, iznajmljen, duze vreme... Renovirano kupatilo, I nova vanjska stolarija, 3 sobe, kuhinja hodnik I kupatilo.. Sve info na 00491739896074 ; Obilićevo .

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 220.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 220.000 KM, 56,00 m2 cca 3930 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 204.000 KM
27.02.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.realitica.com

Prodajem renoviran dvosoban stan na II spratu u centru Banjaluke, uz dvorište škole Jovan Cvijić. U obzir dolazi i zamjena za manji stan u zgradi sa liftom. ; Centar .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska 60 m2 što manje do 460000 km (71)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)