• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 520000 km terasa do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska do 520000 km terasa do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 520000 km terasa do 50 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska do 520000 km terasa do 50 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.988 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 490000 KM (malo jeftiniji)
    • 540000 KM (malo skuplji)
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • novogradnja
    • 1.sprat
    • parket
    • parking
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. Novogradnja i opremljen, specifican ima veliku svoju terasu i dio bašte kao i jedno vanjsko parking mjesto.U....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 194.900 KM, 45,00 m2 cca 4330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno renoviran stan u naselju Borik, stan ima 45m2 i 8m2 terase. ; Borik .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska do 520000 km terasa do 50 m2'
207.600 KM
250.600 KM
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 34,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.realitica.com

Prodajem jednosoban stan sa 50 m2 terase u Gradišci.Manja zgrada sa ograđenim dvorištem i šupom. Uz stan, po dogovoru nudim i prateći objekat koji takođe može služiti kao stan. Više informacija putem telefona ili vibera 065 910 978 ; Senjak .

 
 
 
  Apartman, VLASENICA, 60.000 KM, 55,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Romanijska 18, Vlasenica, površine 55 m². Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, odvojenog WC-a, dnevne sobe, spavaće sobe, terase i podruma. Tlocrt stana dostupan je među priloženim slikama. Stan se nalazi u blizini zimskog centra....

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)