• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 520000 km zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska do 520000 km zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 520000 km zadnjih 14 dana podrum što skuplje

  • Za upit "apartmani republika srpska do 520000 km zadnjih 14 dana podrum što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 490000 KM (malo jeftiniji)
    • 540000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BABIN DO, 399.000 KM, 78,00 m2 cca 5120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja apartmana na Bjelasnici,Babin do,78m2 sa skijasnicom i podrumskom prostorijom Dvostruko orijuentisan apartman,cetvorosoban se sastoji od tri spavace sobe,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,hodnika,kupatila,manjeg balkona i velike ustakljene terase sa pogledom na planinu.....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 277.500 KM, 65,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju namjestenog dvosobnog stana u naselju Bregovi sa pogledom na Trebišnjicu povrsine 65.44 m2 na prvom spratu orijentacije istok-zapad. Podrum 7m2, blind vrata, dva balkona, djelimicno renoviran. Cijena 270.000 KM.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 33,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi u nizu uz hotel Kosuta cije je renoviranje nedavno zapocelo nakon prodaje. Zgrada je prva u nizu, najbliza hotelu Nebojsa i udaljena svega 50-tak metara od gondole Djokovic. Sastoji se od dnevne sobe u cijem je sastavu kuhinja i male spavace sa krevetom na sprat.....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 112.000 KM, 56,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan 56m2 u BN u blizini šetališta i škole Knez Ivo. Nalazi se na 4.spratu. Hodnik, spavaća soba, kupatilo, dnevna soba sa terasom, kuhinja. Grijanje na gradsku toplanu. Papiri uredni, cijena povoljna 1950km m2,podrum 3m2.Parking. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 111.000 KM, 77,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na 8-mom spratu - nije zadnji. Jako prostran i svjetao. Namjesten. 061 098 111 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 90.000 KM, 61,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Potpuno renoviran i namjesten stan. - Povrsine 61 kvadrat. - Stan se sastoji od 2 spavaće sobe,kupatila i wc,kuhinje i dnevnog boravka u sklopu te komfornog hodnika. - Uknjizen 1/1. -Moguca je zamjena za plac ili kucu u blizini BIHAĆA ili CAZINA. - Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Apartman, PODGRAB, 81.200 KM, 58,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Podgrab. Udaljenost od Pala 15 km, Jahorine 12 km, Sarajeva 32 km. Naselje je mirno i okruzeno prirodom tako da je odlicno za odmor i dolaske vikendom. U blizini stana se nalaze dvije prodavnice, frizerski salon kao i dva kafica. Površina stana je 58 m2.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 76.000 KM, 35,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju apartman na Jahorini / Kostuta apartmani. Ukupne povrsine od 42,10 m2. Stambeni dio 32-34 m2 i podrum 10 m2. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi sa 8 apartmana. Nedavno uradjena dodatna fasada, novi PVC prozori, blind vrata, novi radijatori. Grijanje na struju. Povrsina....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 75.000 KM, 86,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uz stan ide i ostava povrsine 12 m2. Zvati na 065 217 309 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Apartman, VLASENICA, 60.000 KM, 55,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Romanijska 18, Vlasenica, površine 55 m². Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, odvojenog WC-a, dnevne sobe, spavaće sobe, terase i podruma. Tlocrt stana dostupan je među priloženim slikama. Stan se nalazi u blizini zimskog centra....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska do 520000 km podrum što skuplje (12)
  • apartmani republika srpska do 520000 km zadnjih 14 dana što skuplje (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)