• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 5800 km/m2 do 450000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska do 5800 km/m2 do 450000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 5800 km/m2 do 450000 km što skuplje

  • Za upit "apartmani republika srpska do 5800 km/m2 do 450000 km što skuplje" pronađeno 324 nekretnina - prosječna cijena 4.444 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 KM
    • do 440000 KM (prosječna cijena)
    • do 530000 KM
    • do 4400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, POLJE, 480.700 KM, 116,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višesoban stan odličnog rasporeda površine 116m2 pozicioniran na 7. spratu zgrade sa dva lifta, ulica Ive Andrića, Alipašino polje A faza, Opština Novi Grad. ; Alipašino Polje .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 477.800 KM, 77,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska do 5800 km/m2 do 450000 km što skuplje'
411.900 KM
409.100 KM
400.400 KM
  Apartman, JAHORINA, 471.600 KM, 75,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 460.200 KM, 83,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Nova Varoš, Ulica I krajiškog korpusa. ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 460.200 KM, 80,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Opis: Banja Luka, Nova Varoš, Ulica Jovana Dučića. Prodaje se konforan trosoban stan ukupne površine 80 m2 na III spratu zgrade koja ne posjedije lift. ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 459.100 KM, 73,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 455.500 KM, 108,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U naselju Borik, u ogranku ulice Milana Karanovića, gradimo kompleks Oaza Vrbas. Odlična povezanost sa svim urbanim sadržajima uz samu obalu Vrbasa. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 455.100 KM, 96,00 m2 cca 4740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Budžak, Ulica Knjaza Miloša. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 441.300 KM, 70,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 441.200 KM, 71,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 440.800 KM, 74,00 m2 cca 5960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Ulica Nikole Pašića. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 431.400 KM, 69,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 430.300 KM, 68,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 416.000 KM, 106,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u Boriku, Gundulićeva ulica, nedaleko od strogog centra grada, površine 106m2. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 415.700 KM, 67,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 406.000 KM, 117,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

U srcu grada, tamo gdje se istorija susreće sa stilom. .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 399.000 KM, 78,00 m2 cca 5120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja apartmana na Bjelasnici,Babin do,78m2 sa skijasnicom i podrumskom prostorijom Dvostruko orijuentisan apartman,cetvorosoban se sastoji od tri spavace sobe,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,hodnika,kupatila,manjeg balkona i velike ustakljene terase sa pogledom na planinu.....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 398.900 KM, 103,00 m2 cca 3870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

NOV, NEKORIŠĆEN - dvoetažni troiposoban stan - početak Lauša - PRODAJA ; Lauš .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 390.400 KM, 63,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 385.900 KM, 61,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 381.000 KM, 61,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, OKOLICA, 378.000 KM, 105,00 m2 cca 3600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Nova stambeno-poslovna zgrada u Gradu Cazinu predstavlja jedan od najljepših i najkvalitetnije izrađenih projekata koji se ističe se vrhunskom kvalitetom. U samoj gradnji korišteni su armirani betoni visoke marke pod nadzorom vrhunskih inženjera, osiguravajući čvrstoću i dugovječnost....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 373.600 KM, 130,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

RE/MAX iz ponude izdvaja USELJIV penthouse sa otvorenim pogledom koji oduzima dah! ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 367.400 KM, 60,00 m2 cca 6120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 365.400 KM, 59,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 364.500 KM, 58,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, GORICA, 363.100 KM, 69,00 m2 cca 5260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u Centru, ulica Gorica. ; Gorica .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 352.900 KM, 99,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Starčevica, Ulica Rajka Bosnića. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 350.200 KM, 83,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U naselju Borik, u ogranku ulice Milana Karanovića, gradimo kompleks Oaza Vrbas. Odlična povezanost sa svim urbanim sadržajima uz samu obalu Vrbasa, pored Rebrovačkog mosta. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 343.600 KM, 54,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 54m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 340.000 KM, 57,00 m2 cca 5970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 338.000 KM, 91,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - STARI GRAD: VELIKI TROSOBAN STAN U SRCU STAROG GRADA ; Starigrad .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 337.500 KM, 53,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 330.000 KM, 62,00 m2 cca 5320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan u izgradnji,odlična lokacija i povoljno . .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 327.600 KM, 52,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 327.300 KM, 85,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Ulica Kralja Petra I Karađorđevića. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 326.300 KM, 52,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman u potpunosti opremljen od 52m2 sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, šankom i balkonom sa odličnim pogledom,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 342.800 KM na 321.200 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 321.200 KM, 52,00 m2 cca 6180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 342.800 KM
04.03.2026 - 321.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se apartman od 52 m2 na izuzetnoj lokaciji na Jahorini, na stazi 9 Trnovo, u kompleksu Snježna Dolina. Od šestoseda je udaljen svega 20 metara, što ga čini idealnim za skijaše i turiste. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 321.100 KM, 52,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.06.2024.,

www.realitica.com

NOVO U PONUDI !!! Prodaje se apartman površine 52,32 m2 na Olimpijskoj ljepotici Jahorini. Jahorina, kraljica zimskih sportova, novu sezonu dočekuje kao najmoderniji ski centar u Jugoistočnom dijelu Evrope, stoga za ljubitelje prirode u ponudi imamo apartman koji se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 320.100 KM, 52,00 m2 cca 6160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije uz samu stazu i šestosjed Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 320.000 KM, 84,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan 84 m2 – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift ; Borik .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 324)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>