• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 6200 km/m2 što skupl - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • apartmani republika srpska do 6200 km/m2 što skupl - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 6200 km/m2 što skuplje barem 40 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska do 6200 km/m2 što skuplje barem 40 m2" pronađeno 295 nekretnina - prosječna cijena 4.185 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6500 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 400000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • terasa
    • namješten
    • prizemlje
    • klima
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BIJELJINA, 159.000 KM, 45,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u Bijeljini na super lokaciji. U blizini stana se nalazi nova autobuska stanica i svi trzni centri. Stan je na 4.spratu, zgrada ima lift, grijanje centralno, sopstvena kotlovnica. Zapadno orjentisan sa super pogledom, veliki parking oko zgrade sa rampom. Prodaje se....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 158.500 KM, 80,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Budžak, Ulica Zmaj Ognjenog Vuka. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 156.700 KM, 44,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Starčevica, ulica Veseli brijeg. ; Starčevica .

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju USKORO USELJIV dvosoban stan 44m2 – Nova Starčevica, Banja Luka (u izgradnji) ; Starčevica .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 148.000 KM na 156.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 156.000 KM, 40,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 148.000 KM
12.04.2026 - 156.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2026.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti HORIZONT 4 se nalaze: .

 
 
 
  Apartman, PALE, 156.000 KM, 64,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban stan površine 64m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Pale, Ulica Mladena Todorovića. Kod Majnex-a. .

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 155.000 KM, 56,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE APARTMAN S PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE u Bristu, Gradac Južno orijentiran s prekrasnim pogledom na more. Apartman je površine 56 m2, na drugom spratu, sastoji se od : dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje s trpezarijom, dva balkona, kupaonom i parkingom. Dnevni boravk....

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 153.900 KM, 108,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Četvorosoban stan površine 108m2 na IV spratu u zgradi sa liftom na jako lijepoj lokaciji. .

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 142.200 KM na 153.400 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 153.400 KM, 38,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 155.000 KM
28.01.2026 - 142.200 KM
05.04.2026 - 153.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 39m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, balkona, spavaće....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 152.000 KM, 44,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se funkcionalan stan površine 44 m2 (tlocrt 48 m2) u jednom od najtraženijih banjalučkih naselja – Starčevica. Stan se nalazi u ulici Rajka Bosnića 6, na 5. spratu stambene zgrade (zgrada ne posjeduje lift). ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 151.000 KM, 58,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2025.,

www.realitica.com

Prodajem stan u strogom centru Gradiske. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 150.000 KM, 50,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Crikvenica, stan 50m2, db+1s, koji se sastoji od velikog dnevnog boravka, blagavaone, kuhinje, sobe, kupaone, pogledom na more do kojeg ima 300m. Lodja odvojena kliznom stjenom tako da je mogućnost dobivanja jos jedne sobe ili velikog dnevnog boravka! Parking mjesto, demit izolacijska....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 149.500 KM, 53,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU – STAN 53 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 148.800 KM, 58,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

? Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice i centra prodaje se komforan i svijetao dvosoban stan površine 58m2. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja ne posjeduje lift. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 146.700 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Više informacija na linku ispod ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 146.300 KM, 62,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU STAN – INTERGAJ, BIJELJINA ? .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 145.500 KM, 55,00 m2 cca 2650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

? NOVOGRADNJA – STAN U IZGRADNJI | BIJELJINA ? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 145.200 KM, 38,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji.Apartman površine 38m2 se nalazi na 2.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 144.000 KM, 50,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Stan se nalazi u centru Bijeljine. Useljen 2010. godine.Povremeno korišten.Funkcionalan. Na drugom spratu. Zgrada ima lift. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba sa balkonom, hodnik, kupatilo, ostava. Cijena sa stvarima 72.000 evra. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 143.200 KM, 53,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN 53m2 - LAZAREVO/BUDŽAK ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 143.200 KM, 66,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je stan površine 66m2, smješten u zgradi starije gradnje na šestom spratu, sa liftom. ; Grad .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 141.200 KM, 46,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaja - dvosoban stan 46m2 - Trapisti ; Trapisti .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 140.700 KM, 48,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

?? Na prodaju nov stan – Bijeljina ?? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 133.400 KM na 138.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 138.500 KM, 70,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.08.2024 - 140.000 KM
11.10.2024 - 137.000 KM
30.10.2024 - 139.000 KM
05.01.2025 - 138.000 KM
24.01.2025 - 137.000 KM
29.01.2025 - 136.000 KM
17.02.2025 - 135.000 KM
16.04.2025 - 134.000 KM
02.05.2025 - 133.000 KM
18.06.2025 - 132.000 KM
19.09.2025 - 131.000 KM
13.04.2026 - 133.400 KM
06.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2024.,

www.realitica.com

BANJA LUKA; PRODAJEM DVOSOBAN STAN-POSEBNA ETAŽIRANA STAMBENA JEDINICA NA PRVOM SPRATU ZGRADE, (ZGRADA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, PRVOG SPRATA I DRUGOG SPRATA-POTKROVLJA); STAN JE 70 KVADRATA KORISNE-NETO POVRŠINE (DVIJE ODVOJENE SOBE), (UKUPNA-BRUTO POVRŠINA STANA JE 83 KVADRATA);....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 135.700 KM, 63,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan površine 63 m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada se nalazi u ulici Dušana Baranjina i pogled na kanal Dašnicu(Bijeljina). Od prostorija ima odvojenu kuhinju, trpezariju, dvije spavaće sobu, dnevni boravak, balkon, kupatilo i hodnik. Grijanje je centralno.....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 133.400 KM, 66,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju – Stan 66 m2 u manjoj stambenoj zgradi. ; Senjak .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 133.000 KM, 40,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Ulica Gavrila Principa. ; Mejdan .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.600 KM, 42,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

? Stan u centru Bijeljine – 42 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan u Bijeljini ? .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 128.300 KM, 50,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan 50 m2 – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmah ; Bijeljina .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 107.100 KM na 126.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 107.100 KM
22.04.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 63m2 u Bijeljini na odličnoj lokaciji u blizini šetališta i škole Knez Ivo ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 125.000 KM, 55,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 124.900 KM, 55,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka vam predstavljamo potpuno novi stil života u ekskluzivnom PARK RESIDENCE naselju u Kotor Varošu, na odličnoj lokaciji, Ulica Cara Dušana. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 119.500 KM, 40,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! ; Trn .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 118.100 KM, 56,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u naselju Lazarevo (Budzak), Novogradnja. Ulica Zmaja Ognjenog Vuka, u blizini Vrbasa, Škole OŠ Borislav Stanković.U blizini tržnih centara OBI, PEVEC, i INTEREX. Mogućnost kupovine parkinga i podruma. Useljiv do 20.10.2009 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA DUBICA, 115.600 KM, 45,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2025.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Svetosavska ulica – objekat pored hotela “Rafaelo”. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA DUBICA, 115.100 KM, 45,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2025.,

www.realitica.com

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?