• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 6200 km/m2 do 610000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska do 6200 km/m2 do 610000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 6200 km/m2 do 610000 km što skuplje Najnovije

  • Za upit "apartmani republika srpska do 6200 km/m2 do 610000 km što skuplje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 588.400 KM, 93,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 560.000 KM, 92,00 m2 cca 6090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaja stana – Savršen stan u srcu grada! ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 557.400 KM, 121,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Srpska ulica. Prodaje se četvorosoban stan ukupne površine 121 m2 na I spratu, stambeno poslovne zgrade. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 552.200 KM, 93,00 m2 cca 5940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse apartman na Jahorini koji se nalazi u blizini hotela Lavina i aparthotela Rajska sa dvije spavaće sobe. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 547.100 KM, 88,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 537.000 KM, 100,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m2, luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € ; Centar .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 520.000 KM, 92,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju luksuzno opremljenog trosobnog stana povrsine 92,59 m2 na trećem spratu južne orjentacije sa parking mjestom u podzemnoj garaži . Zgrada na gornjoj etaži ima bazen i nalazi se u strogom centru grada. Cijena 260.000....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 496.000 KM, 83,00 m2 cca 5980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 496.000 KM, 75,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj Jahorini najavljuje nov i novoopremljen apartman sa dvije spavaće sobe od 75m2 u sklopu ApartHotela Vučko. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska do 6200 km/m2 do 610000 km što skuplje (562)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)