• GoHome Professional
apartmani republika srpska lift što veće Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska lift što veće Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska lift što veće Najnovije

  • Za upit "apartmani republika srpska lift što veće najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJA, Na upit, 135,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan koji se prodaje jednom u 8 godina, ma šta stan, stančina kao iz časopisa na Dobrinji, općina Novi Grad.Stan površine 135m2 se nalazi na 2. spratu objekta sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, hodnika,....

 
 
 
  Apartman, KOTOR, Na upit, 132,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.07.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban penthaus u centru Dobrote,132m2. Pogled od 270m stepeni na more.Potpuni sklad prostora i komfor življenja u luksuznom stanu a za izuzetno povoljnu cijenu. Keramika Italijanska (Entex),kvalitetni materijali,alu stolarija sa termoprekidima i staklom 4 godišnja doba.Podno....

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 153.900 KM, 108,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Četvorosoban stan površine 108m2 na IV spratu u zgradi sa liftom na jako lijepoj lokaciji. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 411.900 KM, 106,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2023.,

www.realitica.com

Banja Luka, Borik, Ulica Gundulićeva. Prodaje se četvorosoban stan površine 106 m2, peti sprat (zgrada ima lift). ; Borik .

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Na upit, 99,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine vam predstavljama potpuno novi stil života u ekskluzivnom objektu u izgradnji naselje Budžak na odličnoj lokaciji, Ulica Braće Podgornika, Banja Luka. Naselje u kojem se nalaze predmetni stanovi će se sastojat iz više zgrada, u sklopu svakog objekta....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 258.500 KM na 264.300 KM dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 264.300 KM, 90,00 m2 cca 2940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 272.000 KM
03.04.2026 - 258.500 KM
22.05.2026 - 264.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan od 89.30 m2. Gradnja 2006 godine. Nalazi se na 6 spratu, zgrada ima lift. Ispod zgrade parking. ; Trebinje .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 320.000 KM, 84,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan 84 m2 – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 268.800 KM, 84,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju četvorosoban stan 84m2 novije gradnje u centru grada.Nalazi se na 3.spratu u zgradi sa liftom.Iz hodnika se ulazi u sve prostorije,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,ostava,3.spabaće sobe,2.kupatila.U stanu ostaje kuhinja,ugradni plakat u hodniku,2.klime.Grijanje....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 460.200 KM, 80,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Opis: Banja Luka, Nova Varoš, Ulica Jovana Dučića. Prodaje se konforan trosoban stan ukupne površine 80 m2 na III spratu zgrade koja ne posjedije lift. ; Nova Varoš .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska lift što veće (57)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)