• GoHome Professional
apartmani republika srpska lift do 3700 km/m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska lift do 3700 km/m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska lift do 3700 km/m2 što jeftinije barem 60 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska lift do 3700 km/m2 što jeftinije barem 60 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.335 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska lift do 3700 km/m2 što jeftinije barem 60 m2'
153.900 KM
197.800 KM
271.000 KM
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 111.000 KM, 77,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na 8-mom spratu - nije zadnji. Jako prostran i svjetao. Namjesten. 061 098 111 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 143.200 KM, 66,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je stan površine 66m2, smješten u zgradi starije gradnje na šestom spratu, sa liftom. ; Grad .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 148.800 KM, 58,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

? Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice i centra prodaje se komforan i svijetao dvosoban stan površine 58m2. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja ne posjeduje lift. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 220.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 220.000 KM, 56,00 m2 cca 3930 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 204.000 KM
27.02.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.realitica.com

Prodajem renoviran dvosoban stan na II spratu u centru Banjaluke, uz dvorište škole Jovan Cvijić. U obzir dolazi i zamjena za manji stan u zgradi sa liftom. ; Centar .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 258.500 KM na 264.300 KM dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 264.300 KM, 90,00 m2 cca 2940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 272.000 KM
03.04.2026 - 258.500 KM
22.05.2026 - 264.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan od 89.30 m2. Gradnja 2006 godine. Nalazi se na 6 spratu, zgrada ima lift. Ispod zgrade parking. ; Trebinje .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 268.800 KM, 84,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju četvorosoban stan 84m2 novije gradnje u centru grada.Nalazi se na 3.spratu u zgradi sa liftom.Iz hodnika se ulazi u sve prostorije,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,ostava,3.spabaće sobe,2.kupatila.U stanu ostaje kuhinja,ugradni plakat u hodniku,2.klime.Grijanje....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 320.000 KM, 84,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan 84 m2 – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 411.900 KM, 106,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2023.,

www.realitica.com

Banja Luka, Borik, Ulica Gundulićeva. Prodaje se četvorosoban stan površine 106 m2, peti sprat (zgrada ima lift). ; Borik .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)