• GoHome Professional
apartmani republika srpska parking do 50 m2 do 400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska parking do 50 m2 do 400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska parking do 50 m2 do 400000 km balkon do 2000 KM/m2

  • Za upit "apartmani republika srpska parking do 50 m2 do 400000 km balkon do 2000 km/m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.414 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 KM
    • do 130000 KM (prosječna cijena)
    • do 150000 KM
    • do 1300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BIJELJINA, 88.000 KM, 44,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan 44m2 u centru grada(u blizini elektro distribucije). Nalazi se na 3.spratu. Hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i balkonom, spavaća soba, ostava. Parking. Papiri uredni. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, PALE, 81.900 KM, 40,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan jednosoban stan u Palama, ulica Milana Simovića.Nekretnina se nalazi na 1. spratu u zgradi bez lifta, ukupne spratnosti P+3.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 107.000 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 52m2, novogradnja, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, degažman I balkon. Zgrada sa vlastitim grijanjem, liftom, video nadzorom i podzemnom garažom.. Termo/zvučna izolacija, salamander prozori, bambus parketi, zaštitna ulazna vrata, mnogo....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Apartman, VLASENICA, 60.000 KM, 55,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Romanijska 18, Vlasenica, površine 55 m². Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, odvojenog WC-a, dnevne sobe, spavaće sobe, terase i podruma. Tlocrt stana dostupan je među priloženim slikama. Stan se nalazi u blizini zimskog centra....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 54.300 KM, 53,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na planini Jahorini, nedaleko od skijaškog lifta, prodajemo nove, moderne, potpuno opremljene apartmane. Potrebno je samo da donesete Vaš kofer. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 53.000 KM, 53,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, POVOLJNO. Centar, Bosanska Gradiška, 53 m2. Kontakt: 00385 98 1769440 ili dea.daliz@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)