• GoHome Professional
kuće bosanska gradiška što skuplje 140 m2 do 10000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće bosanska gradiška što skuplje 140 m2 do 10000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće bosanska gradiška što skuplje 140 m2 do 100000 KM

  • Za upit "kuće bosanska gradiška što skuplje 140 m2 do 100000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 95000 KM (malo jeftiniji)
    • 100000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2024.,

www.realitica.com

Kuca na prodaju za vise informacija se obratite na Viber ; Laminci Brezici .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 117.600 KM na 108.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 180,00 m2 cca 600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 117.600 KM
12.04.2026 - 108.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju dvoetažna kuća na Stočari površine 180m2 na placu od 506m2. ; Stočara .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 169,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Nova Topola .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 107.400 KM, 82,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2024.,

www.realitica.com

Vikendica u Gornjim Podgradcima – Idealna za Odmor ? ; G.podgradci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 103.000 KM, 100,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu u naselju Lipovaca! Kompletno zavrsena i namjestena,(ukljucujuci i sav namjestaj)! Kuca je gradena 2007,posjeduje kompletnu dokumentaciju! Gradena je po najnovijim standardima - Komerling stolarija, 7cm vanjska izolacija itd.itd. 53.000 EUR-a! Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 85.000 KM, 73,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 457m2, u Gradišci, uz glavni put, na lijevoj strani idući prema gradu na oko 800m udaljeno od novog Centruma. Kuća je površine cca 73m2 sa dva pomoćna objekta (38m2 i 15m2). U sklopu placa je i pušnica i drvarnica sa još nekim....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 82.000 KM, 40,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Dubrave; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kucu u B.Jankovcu 10x10 sa podrumom+zgrada na 4000m2 placa+7000m2 zemlje prodajem. Kuca je useljiva ima gradjevinsku i svi papiri uredni. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kucu za manji stan u Gradiski.Kuca se nalazi 1.5 km od ulaza na novi auto put za B.Luku ,na rijeci Jablanici.Kuca je uplanjena i u potounosti ogradjena.Asfaltni put sa glavne ceste do kuce , garaze , pusnice i pecenjare.U dvoristu se nalaye desetine borova i....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 91,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KOMPLET RENOVIRANA IMA VELIKO DVORISTE VOCNJAK NALAZI SE NA UGLU IMA DVA PRILAZA EKSTRA LOKACIJA I KUCA Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće bosanska gradiška što skuplje do 100000 km (32)
  • kuće bosanska gradiška što skuplje 140 m2 (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.