• GoHome Professional
kuca sa 190 m2 do 88000 km što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa 190 m2 do 88000 km što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa 190 m2 do 88000 km što manje

  • Za upit "kuca sa 190 m2 do 88000 km što manje" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 452 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 83000 KM (malo jeftiniji)
    • 92000 KM (malo skuplji)
    • do 442 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • za studente
    • za adaptaciju
    • 2.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice, u okolini Zvornika. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt +387 65 654 197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt telefon +387 65/654-197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 92.040 KM, 173,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine po papirima 173 m2 i nalazi se na parceli površine 293 m2. sastoji se od dvije etaže i to od prizemlja i sprata na kojima se nalaze dva fizički odvojena stana. Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa 190 m2 do 88000 km što manje'
76.800 KM
94.000 KM
  Kuća, RUMBOCI, 90.000 KM, 175,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA,174 m2, U Rumbocima,kućni broj 365,blizina Ramskog jezera,struja,voda,telefon,pvc stolarija,aluminijska ograda na balkonima,vlasništvo 1/1,zelena površina(parking) uz kuću 81 m2,gospodarska zgrada 90 m2,uz kuću ide i parcela(voćnjak) od 860 m2,kuća je spremna za daljnu....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 88.000 KM, 180,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Broj ugovora o posredovanju: 67-P-16.03/2023-SN ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, TUTNJEVAC, 78.230 KM, 180,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju u Republici Srpskoj. Mesto Tutnjevac udaljeno od Bjeljine 26 km, od Ugljevika 6 km. Kuca ima dva sprata, dva kupatila. Dimezije 10mx9m, na placu od 22 ara, pored asfaltnog puta. Kuca poseduje plan, gradjevinsku dozvolu, struju i vodu. Odmah useljiva . Moguc dogovor.....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 90.000 KM, 180,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

nedovršena kuća-veličina objekta je 10,0 x 9,5 m,spratnost II 1/2. ulica RISTE MIKIČIĆA 52 (u blizini automehaničara BOLE) Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 189,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na sprat,sa okucnicom,garazom i podrumom,potpuno zavrsena i useljiva odmah,u cijeni kuce je nova kuhinja,tepisoni...kuca je odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 95.000 KM, 192,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

NEKRETNINE: Na prodaju je porodična kuća na dvije etaže, smještena u centru grada na adresi Muhići br. 51. Na zemljišnoj parceli ukupne veličine 570m2 izgrađena je kuća na dvije etaže sa ukupno 192m2 stambenog prostora od čega je useljiv stan u prizemlju, dok je druga etaža u Roh-bau....

 
 
 
  Kuća, MILJKOVAC, 90.000 KM, 199,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

❗️CJENA JE FIKSNA 90.000km❗️ Prodaje se kuca u naselju Miljkovcu kod Doboja u blizini dzamije.. Stanovnicu oko kuce su Islamske vjere (dobre su sve komsije).. Iznad kuce se nalazi groblje. Kuca je udaljena od centra grada nekih 4-5min voznje autom (3.5km). U blizini se nalazi osnovna....

 
 
 
  Kuća, DONJI VAKUF, 85.000 KM, 200,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena kuća u blizini stadiona FK Radnik. Kuća je napravljena 2007. godine i ima dvije etaže (jedna nije dovršena). U prizemlju ima i garažu. Broj soba: 5. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 85.000 KM, 200,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Lokacija kuce u blizini magistralnog puta pogodna za poslovnu djelatnost Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 84.500 KM, 200,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju kuća u širem dijelu grada površine 200 m2 na placu 622 m2. Kuća je prizemlje + sprat. Prizemlje je kompletno opremljeno sa razvedenim podnim grijanjem. Sprat je poluopremljen. Kuća je građena 2003 god. i ima građevinsku dozvolu. Prostorije u prizemlju su: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Ljesevu naselje DO u neposrednoj blizini Bosanskohercegovackog koledza. Kuca je useljiva ima dva sprata i posebno su ulazi za jedan i za drugi sprat. Struja voda telefon. Pored kuce ima i devastirani objekat za koji ima gradjevinska dozvola kao i za samu kucu. Vlasnik....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca,Visegrad,Sase,3.5 km od centra. 200 m2 stambenog prostora. Garaza i stan u prizemlju,sprat,potkrovlje. Dvoriste 2200 m2. Pomocni objekat. Vlasnistvo 1/1. Papiri uredni. Prilaz sa asfaltnog puta. Odmah useljivo. 40000 eura. Tel: 058630580, 004961819651797, 00496183913401. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Kula sa 200 kvadrata stambenog prostora, nedavno adaptirana kvalitetno i temeljno urađena. Centralno gradsko grijanje s kalorimetrom i kontrolom potrošnje. Solarni panel s vakumskim cijevima i bojlerom od 250 litara za toplu vodu tokom cijele godine. PVC stolarija s....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SEMIZOVAC, 90.000 KM, 200,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju sa okucnicom. Sve info 062 739 850 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, PUSTOPOLJE, 90.000 KM, 200,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Mokrom: 9,35x8,85 m, ukupno stambene površine-200m2,prizemlje (pogodno za poslovni prostor) i potkrovlje nezavršeni, sprat kompletno završen.Struja,voda. Plac 3.900m2,300m od magistrale Sarajevo-Sokolac (kod osnovne škole). Pomoćni objekti:2 šupe, koliba, štala.Nekraetnina....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 95.000 KM, 200,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je pridzemlje sa visokim potkrovljem, odvojen ulaz za potkrovlje. Pridzemlje djelimično uređeno, potkrovlje nije. Okućnica je oko 7 duluma. Voda + Struja uz mogućnost svih ostalih priključaka jer je 2 km od centra grada. Na placu do puta može da stane još jedna kuca, a moguće....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 85.000 KM, 202,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca je velika. Ima 3 sprata. Na prvom ima poslovni prostor kojeg treba dopremiti. Imam i vrata i prozore za njega. Druga dva sprata adaptirana i namjestena. Takoder posjeduje garazu. I mogucnost reklamiranja ili izdavanja vlastite reklame koja se nalazi unutar zem.prostora koji pripada....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)