• GoHome Professional
kuca sa barem 200 m2 što skuplje najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa barem 200 m2 što skuplje najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa barem 200 m2 što skuplje najnovije

  • Za upit "kuca sa barem 200 m2 što skuplje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 7.000.000 KM, 700,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 4.743.000 KM, 527,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Građevinski placevi površine cca 520 m2 u naselju Dizdaruša. Isparcelisano je 8 placeva. Ukupna površina placeva je 5.027 m2 . 4 placa su već prodata, placevi 4,5,6,7 i 8. Ostalo je još 3 placa, placevi 1,2,3 po cijeni od 9.000 KM po jednom placu. Pogodni su za izgradnju porodičnih....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Starčevica, 3.800.000 KM, 400,00 m2 cca 9500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju luksuzna vila modernog dizajna, smještena u mirnom naselju Starčevica, u Tuzlanskoj ulici. Ova impresivna nekretnina prostire se na tri etaže i površini od 400 m2, uz dodatnih 1300 m2 uređene okućnice. Vila je građena 2020. godine s visokokvalitetnim materijalima i opremljena....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 3.796.000 KM, 610,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2024.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju luksuzne vila u Gomiljanima na placu 10592m2, ukupne stambene površine 610 m2 plus garaze, parking mjesta, ostave, pomoci objekti, jacuzzi,bazen. Hortikulturno opremljeno sa fontanom i stazama za šetnju. Vila je....

 
 
 
  Kuća, SANICA, 3.520.000 KM, 320,00 m2 cca 11000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća na prodaju koja se nalazi u Sanici, općina Ključ, Unsko-Sanski kanton. Kuća je 1/1, 800 m2 (Kuća posjeduje svu dokumentaciju građevinska, urbanistička, uknjiženo) 500 m2 - Dvorište 320 m2 - Kuća Ukupna površina kuće je 320 m2 -Prizemlje 114 m2 (1 velika soba predviđena za poslovni....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 3.500.000 KM, 350,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca posjeduje: • Podrum armiranog betona 50 m2 Poslovni prostor ca. 95m2 sa WC/Tuskabinom, prostor za biro, prostor za garederobu sa osnovnim prikljuccima, uredjena garaza posjeduje kanal i visna boja je 3 metra • prvi kat posjeduje: komforan 3 ½ stan od 100 m2, opremljen, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, MILJKOVAC, 3.500.000 KM, 350,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca nove gradnje .sa rehao pvc stlarijom.sarazvedenom srujom i omalterisana iznutra.uz kuci se jos nalazi starija ljetna kuhinja.kuca se nalazi na 6 duluma zemnje na kojoj jos ima izgraden objekat-stala.namjenjena za uzgoj stoke .sa prikljucenom vodom i strujom .pojilicama i bojlerom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 3.500.000 KM, 350,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, ČIRKIN POLJE, 3.360.000 KM, 280,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Prijedoru, naselje Cirkin Polje, Brace Vujicica 33 spratnica, 280m², okucnica 625m², jedan ulaz, dva sanitarna cvora, gradjena 1982.godine, useljivo prizemlje i sprat djelimicno, potkrovlje nezavrseno, tarasa 20m², pored kuce se nalazi pomocni zidani objekat (supa i ostava),....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 3.300.000 KM, 300,00 m2 cca 11000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Продајем Кућу Истоцно Сарајево Которац улица Равногорска бб. 300 м2 уредни папири 1 / 1 цена 55.000 евра. За близе информације обратите се на контакт телефон. Nekretnina....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa barem 200 m2 što skuplje (1491)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)