• GoHome Professional
kuca sa bazenom barem 200 m2 što jeftinije 2.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom barem 200 m2 što jeftinije 2.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom barem 200 m2 što jeftinije 2.sprat do 52000 KM

  • Za upit "kuca sa bazenom barem 200 m2 što jeftinije 2.sprat do 52000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 49000 KM (malo jeftiniji)
    • 54000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, CAZIN, 94.000 KM, 180,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

Po vrlo povoljnoj cijeni prodaje se imanje sa kućom u Cazinu, mjesna zajednica Pećigrad. Na imanju je izgrađena, useljiva i namještena kuća sa dva sprata. Ukupna površina posjeda je: 23 074 m2 zemljišta, od toga je 3250 m2 hrastove i cerove šume. Ostatak posjeda od 19 824 m2 je sačinjen....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, 380.000 KM, 204,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzna vila smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji uz obalu Jablaničkog jezera u Čelebićima. Ova impozantna vila nudi savršen spoj udobnosti i spektakularnog pogleda na prirodu, pružajući luksuzan životni prostor i privatnost. Idealna je za obitelj, investiciju ili....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 400.000 KM na 390.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CAZIN, 390.000 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 400.000 KM
15.04.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled na grad i sve njegove ljepote. Kuća....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 391.280 KM, 260,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2025.,

www.indomio.ba

Kuća modernog stila Cazinsko Dedinje Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 882.000 KM, 300,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 300 m2 i nalazi se na parceli površine 1000 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sa sastoji iz poslovnog prostora i dvosobnog stana. I sprat je četverosoban stan II sprat je trosoban stan. Na parceli se nalazi i pomoćni objekat, garaža....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.500.000 KM, 431,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca sa okucnicom u Bihacu koja se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u blizem centru grada (II gradska zona). Predmet prodaje je kuca sa okucnicom ukupne povrsine 4665m kvadratnih.Posjeduje otprilike 60 vocki, tacnije, cca 40 stabala sljive, ostalo su stabla jabuke, kruske,....

 
 
 
  Kuća, ORAŠAC, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća sa okucnicom ( 8 dunuma), pomoćnim objektom,dva voćnjaka , te izvorom vode koji nikad ne presušuje. Kuća se nalazi u selu Orasac-Duljci, grad Bihać u blizini Nacionalnog parka Una. Kuća se sastoji od 3 sprata,gdje prvi sprat to jest prizemlje čine 2 garaže i ostava,....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 290,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je velcine 16x9 (sa garazom i kotlovnicom) tj. tri dvosobna stana sa zajednickim stubistem odvojenih ulaza! Na prvom spratu u dnevnoj sobi se nalazi veliki zidani kamin od kamena. Prvi i drugi sprat imaju velike balkone a prizemlje posjeduje veliku terasu spojeno sa bazenom.....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Na upit, 450,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Objekat je spratnosti prizemlje + 2 sprata + potkrovlje. To je zidani objekat, ukopan i izgrađen na kosom terenu. Objekat je rađen u dvije faze. Prva faza je rađena u periodu šezdesetih godina i druga faza u periodu 2000 godine, kada je izvršena adaptacija starog dijela i dogradnja....