• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 180000 km što skuplje pala cije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 180000 km što skuplje pala cije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 180000 km što skuplje pala cijena

  • Za upit "kuca sa bazenom do 180000 km što skuplje pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 KM na 190.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 190.000 KM, 60,00 m2 cca 3170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 200.000 KM
08.03.2026 - 190.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Vikend kuća sa imanjem – Grab (Trebinje) ; Grab .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 194.000 KM na 184.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 184.000 KM, 180,00 m2 cca 1020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 194.000 KM
10.04.2026 - 184.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar; Grad Gradiška .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 194.866 KM na 174.120 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 174.120 KM, 90,00 m2 cca 1940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.03.2026 - 195.045 KM
01.04.2026 - 194.746 KM
02.04.2026 - 195.105 KM
03.04.2026 - 195.035 KM
05.04.2026 - 194.696 KM
07.04.2026 - 195.125 KM
09.04.2026 - 195.095 KM
11.04.2026 - 195.494 KM
12.04.2026 - 194.945 KM
14.04.2026 - 194.876 KM
15.04.2026 - 194.985 KM
22.04.2026 - 194.636 KM
23.04.2026 - 194.846 KM
24.04.2026 - 194.935 KM
25.04.2026 - 195.185 KM
26.04.2026 - 195.284 KM
27.04.2026 - 194.995 KM
28.04.2026 - 195.314 KM
29.04.2026 - 194.796 KM
30.04.2026 - 194.975 KM
01.05.2026 - 195.075 KM
02.05.2026 - 195.703 KM
03.05.2026 - 195.195 KM
05.05.2026 - 194.925 KM
06.05.2026 - 195.105 KM
07.05.2026 - 194.965 KM
09.05.2026 - 195.573 KM
10.05.2026 - 194.935 KM
13.05.2026 - 195.005 KM
15.05.2026 - 194.985 KM
16.05.2026 - 193.988 KM
17.05.2026 - 194.925 KM
19.05.2026 - 195.165 KM
20.05.2026 - 194.985 KM
21.05.2026 - 194.636 KM
22.05.2026 - 194.866 KM
23.05.2026 - 174.120 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaja kuće - Banja Luka, LazarevoTražite porodičnu kuću u mirnom dijelu Banja Luke? Ova samostalna kuća u Lazarevu nudi savršen spoj funkcionalnosti i lokacije. Na površini od 90 m² raspoređeni su prostrani dnevni boravak, kuhinja, spavaće sobe i kupatilo, idealno za porodičan život.Lokacija:....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 210.000 KM na 159.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VISOKO, 159.000 KM, 110,00 m2 cca 1450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.10.2023 - 210.000 KM
09.05.2026 - 159.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 55 m² u osnovi na dvije etaže (P+S), korisne površine 110 m² sa dva pomoćna objekta povšine 31 m2 i 6 m2 na parceli površine 2.902 m2 koja je u potpunosti ravana. Ista se nalazi u ulici Podgorani, općina Gorani (Buci), Visoko. Kuća je izgrađena 1960. godine.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 169.300 KM na 159.000 KM dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIJELJINA, 159.000 KM, 100,00 m2 cca 1590 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.09.2025 - 169.300 KM
03.04.2026 - 159.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2025.,

www.realitica.com

? Na prodaju renovirana kuća sa pomoćnim objektima – Bijeljina (ul. Dimitrija Tucovića) .

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 188.700 KM na 158.100 KM dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 158.100 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 188.700 KM
29.03.2026 - 158.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću u Sarajevu, općina Stari Grad, naselje Vratnik, u ulici Dol. ; Vratnik .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 164.000 KM na 154.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SOKOLAC, 154.600 KM, 60,00 m2 cca 2580 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 164.000 KM
17.04.2026 - 154.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m2. Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m2, ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz stambeni objekat....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 153.900 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 153.900 KM, 54,00 m2 cca 2850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 195.000 KM
25.02.2026 - 153.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 54m2 u osnovi, pomoćna zgrada 13m2, dvorište površine 311m2, što ukupno okućnice iznosi 378m2. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 KM na 150.000 KM dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 150.000 KM, 123,00 m2 cca 1220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2025 - 160.000 KM
16.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENA CIJENA! Na prodaju prizemna kuća u Bihaću naselje Žegar sa zemljištem, na parceli ukupne površine 5.661m², građena 1962.godine. Kuća je useljiva. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije sobe, predsoblja, kupatila, verande, hodnika, špajze. Podovi su parketi sa keramikom.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 180000 km što skuplje pala cijena (28)
  • kuca sa bazenom što skuplje pala cijena (3)
  • kuca sa bazenom do 180000 km što skuplje (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)