• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 180000 km pala cijena što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 180000 km pala cijena što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 180000 km pala cijena što manje

  • Za upit "kuca sa bazenom do 180000 km pala cijena što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-21%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 153.900 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 153.900 KM, 54,00 m2 cca 2850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 195.000 KM
25.02.2026 - 153.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 54m2 u osnovi, pomoćna zgrada 13m2, dvorište površine 311m2, što ukupno okućnice iznosi 378m2. .

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 190.000 KM na 150.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 54,00 m2 cca 2780 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 190.000 KM
25.02.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 54m2 u osnovi, pomoćna zgrada 13m2, dvorište površine 311m2, što ukupno okućnice iznosi 378m2. U prizemlju kuce se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, jedna spavaća soba I kupatilo. Za visoko potkrovlje su urađene vanjske stepenice, na kome se nalaze....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 164.000 KM na 154.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SOKOLAC, 154.600 KM, 60,00 m2 cca 2580 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 164.000 KM
17.04.2026 - 154.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m2. Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m2, ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz stambeni objekat....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 KM na 150.000 KM dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 160.000 KM
16.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

SNIŽENA CIJENA! Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m². Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m², ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 148.400 KM na 142.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LAKTAŠI, 142.000 KM, 60,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 163.600 KM
19.11.2025 - 158.000 KM
21.11.2025 - 148.400 KM
10.04.2026 - 142.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.realitica.com

? Na prodaju – Vikendica Iris (Jablan, Laktaši) ; Jablan .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 199.500 KM na 178.000 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 178.000 KM, 90,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 199.500 KM
24.05.2026 - 178.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaja kuće - Banja Luka, Lazarevo ; Lazarevo .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 189.200 KM na 168.000 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 168.000 KM, 90,00 m2 cca 1870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 189.200 KM
24.05.2026 - 168.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je samostalna kuća u ulici Poljskog partizanskog bataljona, smještena u mirnom i urbanizovanom dijelu Banje Luke. Osnovna površina objekta iznosi 45 m2, uz dodatne etaže, podrum i potkrovlje. Prema važećem regulacionom planu, dozvoljena je gradnja dupleks objekta sa prizemljem....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.500 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 111.500 KM, 94,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 KM
15.05.2026 - 111.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kamena kuća na velikoj parceli – Trebinje (Mostaći) ; Zasad .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 169.300 KM na 159.000 KM dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIJELJINA, 159.000 KM, 100,00 m2 cca 1590 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.09.2025 - 169.300 KM
03.04.2026 - 159.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2025.,

www.realitica.com

? Na prodaju renovirana kuća sa pomoćnim objektima – Bijeljina (ul. Dimitrija Tucovića) .

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 210.000 KM na 159.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VISOKO, 159.000 KM, 110,00 m2 cca 1450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.10.2023 - 210.000 KM
09.05.2026 - 159.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 55 m² u osnovi na dvije etaže (P+S), korisne površine 110 m² sa dva pomoćna objekta povšine 31 m2 i 6 m2 na parceli površine 2.902 m2 koja je u potpunosti ravana. Ista se nalazi u ulici Podgorani, općina Gorani (Buci), Visoko. Kuća je izgrađena 1960. godine.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 180000 km pala cijena što manje (28)
  • kuca sa bazenom pala cijena što manje (3)
  • kuca sa bazenom do 180000 km što manje (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)