• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće do 150000 K - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće do 150000 K - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće do 150000 KM pala cijena

  • Za upit "kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće do 150000 km pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 161.600 KM na 143.200 KM dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 143.200 KM, 250,00 m2 cca 570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.11.2024 - 165.700 KM
16.01.2026 - 161.600 KM
30.03.2026 - 143.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Šargovac. Prodaje se kuća ukupne površine 250 m2, spratnosti P+1+M na placu od 2,864 m2. ; Šargovac .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 117.600 KM na 108.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 180,00 m2 cca 600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 117.600 KM
12.04.2026 - 108.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju dvoetažna kuća na Stočari površine 180m2 na placu od 506m2. ; Stočara .

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 130.000 KM na 113.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 113.000 KM, 154,00 m2 cca 730 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.07.2025 - 130.000 KM
29.04.2026 - 113.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Grad Gradiška .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 KM na 150.000 KM dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 150.000 KM, 123,00 m2 cca 1220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2025 - 160.000 KM
16.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENA CIJENA! Na prodaju prizemna kuća u Bihaću naselje Žegar sa zemljištem, na parceli ukupne površine 5.661m², građena 1962.godine. Kuća je useljiva. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije sobe, predsoblja, kupatila, verande, hodnika, špajze. Podovi su parketi sa keramikom.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 163.600 KM na 146.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 146.600 KM, 123,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 163.600 KM
17.04.2026 - 146.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju prizemna kuća u Bihaću naselje Žegar sa zemljištem, na parceli ukupne površine 5.661m2, građena 1962.godine. Kuća je useljiva. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije sobe, predsoblja, kupatila, verande, hodnika, špajze. Podovi su parketi sa keramikom. Uplanjena....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 140.000 KM na 120.000 KM dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, USTIKOLINA, 120.000 KM, 96,00 m2 cca 1250 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 140.000 KM
19.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zidana, kvalitetno građena, kuća- vikend objekat, gabarita 5,94 x 10,25 m, na kulivisanoj, ograđenoj parceli, cca 2500 m2, u divnoj skoro netaknutoj prirodi. Lokacija: Zaseok Jabuke Izuzetna prelijepa prirodna okolina, bogata šumom i čistom izvorskom vodom, potocima i rječicom.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.500 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 111.500 KM, 94,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 KM
15.05.2026 - 111.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kamena kuća na velikoj parceli – Trebinje (Mostaći) ; Zasad .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 122.800 KM na 112.500 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 112.500 KM, 76,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 133.000 KM
06.08.2025 - 122.800 KM
04.03.2026 - 112.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. ; Prijakovci .

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 70.000 KM na 55.500 KM dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 55.500 KM, 68,00 m2 cca 820 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 70.000 KM
25.04.2026 - 55.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju porodicna kuca na odlicnoj lokaciji u Grcici. Kuca je izgradjena od cigle, nudi dvije sobe, kuhinju, kupatilo, hodnik i predsoblje. Nalazi u jednom od ljepsih dijelova Grcice, u blizini prodavnica,restorana, skola i svih potrebnih sadrzaja za danasnji zivot. .

 
 
 
 
-6%

Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 160.000 KM
16.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

SNIŽENA CIJENA! Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m². Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m², ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 2300 km/m2 što veće do 150000 km pala cijena (14)
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće pala cijena (2)
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće do 150000 km (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)