• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za adaptaciju do 170 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za adaptaciju do 170 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za adaptaciju do 170000 km

  • Za upit "kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za adaptaciju do 170000 km" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 162.000 KM, 250,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2024.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Šargovac. Prodaje se kuća ukupne površine 250 m2, spratnosti P+1+M na placu od 2,864 m2. Strukturu kuće čini: veliki ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak. Unutrašnje stepenice vode na prvi sprat gdje je planiran spavaći blok od četiri sobe i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 159.990 KM, 67,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje plac sa zemljištem u naselju BistrikPlac se nalazi u naselju Bistrik u ulici Harbina.Kuća se nalazi na placu od 448 m2.Površina kuća 67 m2, a čine je prizemlje i sprat, objekat je u ruševnom stanju, potrebno ga je adaptirati ili izgraditi nanovo. Velika pogodnost....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 155.000 KM, 100,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2024.,

www.indomio.ba

Kuća za adaptaciju spratnosti Pr+1S površine 100m2 u osnovi, što ukupno stambenog prostora iznosi 200m2, na parceli od 362m2. Pored kuće na parceli se nalazi garaža i pomoćne prostorije. Nalazi se u blizini centra na mirnoj i traženoj lokaciji. .

 
 
 
  Kuća, TASOVČIĆI, 150.002 KM, 198,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.indomio.ba

Površina parcele: 447 m² – optimalna veličina za jednostavno održavanje, a istovremeno dovoljno prostrana za dodatne sadržaje poput bazena, vrta ili igrališta. Površina kuće sa garažom: 198 m² (ne računajući unutrašnje stubište i balkone) Kuća se sastoji od tri etaže, pružajući dovoljno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 149.900 KM, 86,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem na Vracama Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 408m2 u veoma mirnom naselju. Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i tavana. Grijanje plinsko etažno.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.900 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje porodičnu kuću u naselju Buća Potok. Objekat je smješten u slijepoj ulici (Remzije Pehlivanovića), udaljenoj 10ak minuta vožnje od HIFA pumpe i glavne saobraćajnice. Kuća broji tri etaže koje predstavljaju praktično zasebne stambene jedinice. U prizemlju je tako moguće....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 135.000 KM, 300,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća 11,00m×9,30m na parceli 410 m2. Nalazi se u mirnom dijelu naselja sokak u blizini centra grada i rijeke Une. Kuća je potrebna adaptacije i posjeduje urednu dokumentaciju o gradnji i vlasništvu 1/1. 0038640508107 (viber,whatsApp) Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na Blagovcu I, pozicija suncana, dva sprata odvojena vanjskim stepenistem. Dvije garaze, dva podruma i dvije velike terase. Gornji sprat useljiv, donji pri kraju adaptacije. Otvoren pogled na Blagovac. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 2300 km/m2 za adaptaciju do 170000 km (36)
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za do 170000 km (10)
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za adaptaciju (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)