• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 280000 km što veće porasla cije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 280000 km što veće porasla cije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 280000 km što veće porasla cijena

  • Za upit "kuca sa bazenom do 280000 km što veće porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 260000 KM (malo jeftiniji)
    • 290000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+15%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 300.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Opis: Kuca sa dva odvojena stana.podrum basta.ostave.grijanje plin čvrsta goriva.Brdo DZamija 48.Pet minuta hoda do trolejbusa.carsije.principovog mosta obdaniste 50m.061132 664 .moze zamjena za manju nekretninu na moru. Hrvatska .

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 279.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 279.000 KM, 162,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2025 - 260.000 KM
01.03.2026 - 279.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještene dvije kuće sa garažom sa dva posebna ulaza i dvije kapije. Veća kuća površine 81 m2 u osnovi se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila I ostave. Na spratu se nalaze dvije sobe i dva mračnjaka. Stepenište je vanjsko....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 300.000 KM dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, TRNOVO, 300.000 KM, 154,00 m2 cca 1950 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.06.2024 - 260.000 KM
05.05.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 265.900 KM na 306.800 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ILOVICE, 306.800 KM, 154,00 m2 cca 1990 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.06.2024 - 265.900 KM
06.05.2026 - 306.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja samostojeću kuću sa velikim uređenim zemljištem u naselju Ilovice, općina Trnovo. .

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 255.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 255.000 KM, 98,00 m2 cca 2600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2024 - 250.000 KM
06.04.2025 - 270.000 KM
27.08.2025 - 240.000 KM
24.04.2026 - 255.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 98 m2 u osnovi, na placu površine 263 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom. Drugi ulaz prizemlja se sastoji od kuhinje i trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu. Prva etaža posjeduje jednu prostranu spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 149.000 KM na 185.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 185.000 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2025 - 149.000 KM
06.05.2026 - 185.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva kuća na sprat površine 72 m2 u osnovi na placu od 517 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika,kupatila i stubišta za sprat. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, hodnik i kupatilo. Opremljena je PVC stolarijom, kvalitetnim....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 133.400 KM na 138.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 138.500 KM, 70,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.07.2024 - 0 KM
11.08.2024 - 140.000 KM
11.10.2024 - 137.000 KM
30.10.2024 - 139.000 KM
05.01.2025 - 138.000 KM
24.01.2025 - 137.000 KM
29.01.2025 - 136.000 KM
17.02.2025 - 135.000 KM
16.04.2025 - 134.000 KM
02.05.2025 - 133.000 KM
18.06.2025 - 132.000 KM
19.09.2025 - 131.000 KM
13.04.2026 - 133.400 KM
06.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2024.,

www.realitica.com

BANJA LUKA; PRODAJEM DVOSOBAN STAN-POSEBNA ETAŽIRANA STAMBENA JEDINICA NA PRVOM SPRATU ZGRADE, (ZGRADA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, PRVOG SPRATA I DRUGOG SPRATA-POTKROVLJA); STAN JE 70 KVADRATA KORISNE-NETO POVRŠINE (DVIJE ODVOJENE SOBE), (UKUPNA-BRUTO POVRŠINA STANA JE 83 KVADRATA);....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 87.200 KM na 102.600 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 69,00 m2 cca 1490 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.07.2024 - 87.200 KM
27.02.2026 - 102.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se prizemna kuća površine 69m2, smještena na placu od ukupno 441m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Dodatno, kuća posjeduje garažu i ostavu, pružajući dovoljno prostora za skladištenje i parkiranje vozila. .

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 135.000 KM na 150.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LUKAVAC, 150.000 KM, 64,00 m2 cca 2340 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 135.000 KM
22.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se renovirana starija porodična kuća sa okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kablovska TV, Kanalizacija, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 280000 km što veće porasla cijena (17)
  • kuca sa bazenom što veće porasla cijena (1)
  • kuca sa bazenom do 280000 km što veće (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)