• GoHome Professional
kuca sa do 190 m2 porasla cijena što jeftinije do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa do 190 m2 porasla cijena što jeftinije do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa do 190 m2 porasla cijena što jeftinije do 220000 km

  • Za upit "kuca sa do 190 m2 porasla cijena što jeftinije do 220000 km" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.017 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 200000 KM (malo jeftiniji)
    • 230000 KM (malo skuplji)
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 97.200 KM na 102.300 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 102.300 KM, 75,00 m2 cca 1360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 112.500 KM
31.03.2025 - 102.300 KM
10.12.2025 - 97.200 KM
25.03.2026 - 102.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. Prodaje se vikend kuća površine cca 75 m2 (u osnovi 41 m2), spratnosti P+1+Pk na placu od 1083 m2. ; Prijakovci .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 87.200 KM na 102.600 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 69,00 m2 cca 1490 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.07.2024 - 87.200 KM
27.02.2026 - 102.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se prizemna kuća površine 69m2, smještena na placu od ukupno 441m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Dodatno, kuća posjeduje garažu i ostavu, pružajući dovoljno prostora za skladištenje i parkiranje vozila. .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa do 190 m2 porasla cijena što jeftinije do 220000 km'
138.500 KM
150.000 KM
185.000 KM
 
+9%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 120.000 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIROKI BRIJEG, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2024 - 110.000 KM
25.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Kuca,Dobrič(Siroki Brijeg)..Od 78.7m2,plac od 959m2,sa dve sobe od po 13.20m2,hodnik6.60m2,kupatilo-wc sa 4.70m2 ,dnevnim boravkom 15.20m2 i kuhinja sa ostavom 6m2!Ima dve " terase",manja je 8.38m2 a veca je 34m2 stima da je od toga podrum 18 a catrnja za kisnicu 16m2 (4*4*5mdubine)!Postoji....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 57,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 57 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 59 m2 na placu 941 m2. Kuća se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, laminatima, kieramikom i sanitarijama. U pomoćnoj....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 138.500 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 138.500 KM, 57,00 m2 cca 2430 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
08.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 240.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČAPLJINA, 240.000 KM, 100,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 152.000 KM
01.09.2024 - 204.000 KM
01.04.2026 - 240.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju je katna kuća u Čapljini, površine cca 100 m2 a koja se nalazi u naselju Zabrdalje. Sastoji se od prizemlja, koje je u naravi trosoban stan, kata gdje je lociran dvosoban, potpuno renoviran stan. Pored ovoga kuća se sastoji i od pomoćnih prostorija, garaže, te velike avlije....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)