• GoHome Professional
kuca sa do 2400 km/m2 do 80 m2 što veće dvorište N - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa do 2400 km/m2 do 80 m2 što veće dvorište N - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa do 2400 km/m2 do 80 m2 što veće dvorište Najnovije

  • Za upit "kuca sa do 2400 km/m2 do 80 m2 što veće dvorište najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 149.900 KM, 86,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem na Vracama Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 408m2 u veoma mirnom naselju. Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i tavana. Grijanje plinsko etažno.....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 180.000 KM, 86,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Atraktivna kuća smještena na top lokaciji u mirnom dijelu grada, a svega nekoliko minuta udaljena od centra grada. Kuća se sastoji iz prizemlja kojeg čine 2 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, ostava, kupatilo i hodnik. Isti raspored je i na spratu. Mogućnost grijanja je na drva. Također,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 200.000 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.07.2022.,

www.indomio.ba

Kuća Pr + 1S + Pot površine 85m2 u osnovi, što ukupno stambenog prostora iznosi oko 250m2 na placu od 414m2. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i hodnika odakle stepenice vode na sprat koji se sastoji od tri spavaće sobe od koje dvije imaju izlaz....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 84,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.09.2022.,

www.indomio.ba

Uknjižena kuća površine 84m2 u osnovi spratnosti Pr+1S na placu od 583m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe sa trpazarijom, uvučene kuhinje, dvije sobe, kupatila, ostave, hodnika i balkona. Sprat je nezavršen. Kuća je opremljena drvenom stolarijom sa roletnama, klima uređajem,....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 206.000 KM, 83,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m2. Kuća je uplanjena na 83 m2 i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 81,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.10.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća spratnosti Pr+Pot površine 81m2 u osnovi na placu ukupne površine 568m2. Prizemlje kuće sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na veliku terasu, dvije spavaće sobe, kupatila, ostave i stepeništa za gornju etažu. Na spratu su smještene....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 61.600 KM, 81,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 41m2 , dvorište površine 500m2 na placu od 581 m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 82.000 KM, 80,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno namještena i renovirana prizemna kuća površine 80m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i dva hodnika. Ispred kuće se nalazi velika nastrešica cijelom dužinom kuće. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima,....

 
 
 
  Kuća, STIJENA, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom pored magistralnog puta Cazin-Bosanska Krupa, naselje Bajrici. Kuca posjeduje sve prikljucke i urednu dokumentaciju, te je odmah useljiva, sa lijepo uredjenim i asfaltiranim dvoristem od 500m2 i kapijom. Zemljiste je pogodno za izgradnju poslovnih objekata,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 179.000 KM, 80,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje namještenu vikendicu u naselju Košćan, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Godina izgradnje: 2000.- 2005. Korisna....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 2400 km/m2 do 80 m2 što veće dvorište (73)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)