• GoHome Professional
kuca sa najnovije što manje do 200000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa najnovije što manje do 200000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa najnovije što manje do 200000 KM

  • Za upit "kuca sa najnovije što manje do 200000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 210000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SREBRENICA, 141.000 KM, 15,00 m2 cca 9400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Vikendica montažni kontejner je dimenzija 6,00x2,40x2,60 m2. Kontejner ima pvc stolariju, jedna vrata dimenzije 0,90x2,00 i tri prozora, dva su dimenzija 1,00x1,20 i treći je 1,80x1,20 i svi su sa komarnicima i roletnama.. Na podu je postavljen laminatni parket debljine 7mm. Unutrašnji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 90.000 KM, 20,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2024.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine Platinum STAR izdvaja iz svoje ponude prodaju kuce u opstini Vogosca , mjesto Nebocaj. Nekretnina se nalazi 20 min od Sarajeva u mirnom okruzenju i otvorenim pogledom na okolinu. Kuca posjeduje idejni projekat za stambeni objekat na okucnici ukupn0 378m2. Urbanisticka....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 61.400 KM, 20,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaja - vikendica - Bočac ; Bočac .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 66.700 KM, 23,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2023.,

www.realitica.com

Vikendica površine 23m2, na placu površine 4.480m2. .

 
 
 
  Kuća, PALE, 85.000 KM, 25,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikend kućicu u Prači na magistralnom putu, opština Prača. Vikend objekat površine 25m2 sa okućnicom od 7.200m2 nalazi se na magistralnom putu pored rijeke Prača. Svi priključci struje, vode Izvorska voda,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 60.000 KM, 27,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

SEOSKO IMANJE POVRŠINE 7350m2 u ULICAMA! Imanje se sastoji od kuće površine 27m2 u osnovi ( stvarna kvadratura iznosi cca 60m2), pomoćna zgrada površine 17m2, dvorište površine 500m2, šuma površine 3350m2, njiva površine 2200m2, njiva površine 1300m2 što ukupno zemljišta iznosi 7350m2.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 60.000 KM, 29,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 66.500 KM, 30,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2024.,

www.realitica.com

Laktaši, Srpska ulica. Prodaje se vikendica ukupne površine 30 m2 na placu od 650 m2. .

 
 
 
  Kuća, POTOCI, 60.000 KM, 30,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikend kucu (useljivo) 30 m2 sa zemljistem 2000 m2 na lokalitetu pale-potoci ispod kalovitih brda. Cijema 22 hiljade komvertibilnih maraka. Nekretnina posjeduje Voda Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 64.000 KM, 33,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem malu kucu/stan povrsine 33 m, sa okućnicom, u ulici Husinskih rudara 60, Tuzla. Prostor je renoviran u ljeto 2009, sa ugrađenim centralnim grijanjem (električna energija) i klima uređajem, novim kuhinjskim elementima, potpuno novo kupatilo. Sve 1/1. Cijena 35.000 Eura Kontakt....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa što manje do 200000 km (1568)
  • kuca sa najnovije što manje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)