• GoHome Professional
kuca sa najnovije do 200000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa najnovije do 200000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa najnovije do 200000 km što skuplje

  • Za upit "kuca sa najnovije do 200000 km što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 210000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAKOVICA, 220.000 KM, 107,00 m2 cca 2060 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.09.2024 - 240.000 KM
27.06.2025 - 230.000 KM
08.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuca sa zemljom 845m2+250m2 u Rakovici, 20km od Sarajeva. Kuca je na tri sprata (107m2), ima dva kupatila i dvje kuhinje i odma je useljiva(ima struju, vodu i kanalizaciju). Ispred kuce ima manja kucica koja sluzi kao ostava i velika terasa koja je na pola pokrivena. Papiri....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 220.000 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat površine cca. 200m2 u naselju Buna u blizini Mostara. Smješten je u naseljenom dijelu sa više stambenih objekata. ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 220.000 KM, 113,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 113 m2 u osnovi, na placu površine 737 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, dvije velike spavaće sobe, hodnika i kupatila. Sprat kuće nije završen ali ima ploču, postavljena....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 220.000 KM, 68,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2025.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovna zgrada spratnosti sut+ priz+spr+pot površine 68 m2 sa pripadajućim dvorištem površine 172 m2 U suterenu se nalaze podrum I kotlovnica. U prizemlju je poslovni prostor za ugostiteljstvo Sprat se sastoji od dvosobnog stana i stubista za potkrovlje u kom je takođe dvosoban....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA DUBICA, 220.000 KM, 271,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem kucu u Kozarskoj Dubici na 13 ari placa pored Une, koja se sastoji od dve kuće, radionioce i propratnih objekata. Kuća od 160m2 prizemlje i sprat, etazno grejanje. Kuća od 65m2 prizemlje, radionica 88m2 i pomocni objekti 46m2. Cena 110.000€ Molim za kontakt iskljucivo preko....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 143,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 230.000 KM
10.04.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 1021m2, u Gradišci (kod "Jelšingrada"). U blizini bazena i "Centruma". ; Gradiska .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 220.000 KM, 55,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa urednom gradjevinskom dozvolom. Postoji voda, struja. Telefonska linija pored kuce, ali bez telefonskog prikljucka. Nalazi se pored ceste, samo 3 km udaljena od centra Bijeljine a na putu za Patkovacu a takodje prema Janji. Kuca je 55 kvadratnih metara sa dvije sobe, hodnikom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 220.000 KM, 70,00 m2 cca 3140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRIJEDOR, 220.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.07.2025 - 230.000 KM
23.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektom kvadrature 135m2 , izgrađena na parceli kvadrature 780m2, koja se nalazi u naselju Raškovac u Prijedoru. .

 
 
 
  Kuća, SUMBULOVAC, 220.000 KM, 110,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 200000 km što skuplje (1568)
  • kuca sa najnovije što skuplje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)