• GoHome Professional
kuca u hercegovini sa bazenom do 500000 maraka 190 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca u hercegovini sa bazenom do 500000 maraka 190 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca u hercegovini sa bazenom do 500000 maraka 190 m2

  • Za upit "kuca u hercegovini sa bazenom do 500000 maraka 190 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 470000 KM (malo jeftiniji)
    • 520000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ČAPLJINA, 153.400 KM, 198,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Više informacija na linku ispod: ; Čapljina .

 
 
 
  Kuća, TASOVČIĆI, 150.056 KM, 198,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.indomio.ba

Površina parcele: 447 m² – optimalna veličina za jednostavno održavanje, a istovremeno dovoljno prostrana za dodatne sadržaje poput bazena, vrta ili igrališta. Površina kuće sa garažom: 198 m² (ne računajući unutrašnje stubište i balkone) Kuća se sastoji od tri etaže, pružajući dovoljno....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća kod Trebinja – odlična lokacija uz glavni put .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 220.000 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat površine cca. 200m2 u naselju Buna u blizini Mostara. Smješten je u naseljenom dijelu sa više stambenih objekata. ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 88.000 KM, 180,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Broj ugovora o posredovanju: 67-P-16.03/2023-SN ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, POSUŠJE, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca od kamena radena 1901,dvojna... Sa velikom terasom na katu 6x6 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, IVANICA, 370.000 KM, 200,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je skoro završena kuća u starom naselju Ivanica, na udaljenosti od 17km od Trebinja i 8km od Dubrovnika. ; Ivanica .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u predgradu Capljine, naselje Musa. Izgradena je 1978.god i posjeduje gradevinsku dozvolu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, VRAPČIĆI, 110.000 KM, 200,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrapcicima, Mostar, prizemlje i sprat po 100 m2, devastirana, na placu od 1200 m2, uz asfaltni put, + dvije garaze. Moze zamjena za Trebinje ili Nevesinje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon .

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 480.000 KM, 200,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Izuzetna kuca na Policama, Trebinje, ispod manastira, sa pogledom na reku i borovu sumu, 200m2 ukljucujuci veliku terasu + dupla garaza, na placu od 380m2. Tri spavace sobe, drvena stolarija sa zaluzinama, Grejanje podno i klime, Jedinstvena lokacija. Uknjizena. Povoljno 240.000 €....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca u hercegovini sa do 500000 maraka 190 m2 (14)
  • kuca u hercegovini sa bazenom 190 m2 (3)
  • kuca u hercegovini sa bazenom do 500000 maraka (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)