• GoHome Professional
nekretnine bosanska gradiška do 1000 km/m2 barem 2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine bosanska gradiška do 1000 km/m2 barem 2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine bosanska gradiška do 1000 km/m2 barem 200 m2

  • Za upit "nekretnine bosanska gradiška do 1000 km/m2 barem 200 m2" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 494 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 950 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 54000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • kablovska
    • okućnica
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca 10x10, spretnica,lijepljena, zadnja u nizu. Kuca ima veliku dnevnu sobu,kuhinju, dva kupatila,ostavu,cetiri spavace sobe,dva balkona, dvoriste ispred i iza kuce i tavan. Kuca se nalazi kod salona namjestaja Inga,tj. prekoputa nekadasnje Begine mesnice. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 200,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Obradovac .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 178.000 KM, 208,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Dubrave .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bosanska gradiška do 1000 km/m2 barem 200 m2'
300.000 KM
287.000 KM
184.200 KM
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 102.000 KM, 216,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Brestovčina; Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat građen 80-ih godina, dimenzija 10x10, spratnosti prizemlje + sprat + potkrovlje, sa pomoćnim objektom izgrađenim 2000. godine dimenzija 7,85 x 12,45m. ; Grad .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 189,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na sprat,sa okucnicom,garazom i podrumom,potpuno zavrsena i useljiva odmah,u cijeni kuce je nova kuhinja,tepisoni...kuca je odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 270,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća – Gradiška, Obradovac (270 m2) .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću ili zasebno 2 stana i poslovni prostor u sklopu kuće. Stambeno -poslovni objekat na Senjaku, ul."Vidovdanska",preko puta stambenih zgrada. Spratnica 12mx7,5m.Voda i kanalizacija, uplaćeno. Lokacija odlična. Kuća posjeduje odobrenje za građenje za stambeni i poslovni....

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 181,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJEM ZEMLJIŠTE ODLIČNO ZA STAMBENO-POSLOVNI ILI POSLOVNI OBJEKAT. ; Gradiska .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 196.000 KM, 315,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Vilusi .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 81.200 KM, 180,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – POSLOVNI OBJEKAT 180m2 – GRADIŠKA .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 194.000 KM na 184.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 184.000 KM, 180,00 m2 cca 1020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 194.000 KM
10.04.2026 - 184.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 76.800 KM, 180,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2022.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Gornji Podgradci .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 117.600 KM na 108.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 180,00 m2 cca 600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 117.600 KM
12.04.2026 - 108.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju dvoetažna kuća na Stočari površine 180m2 na placu od 506m2. ; Stočara .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajeem kuću u blizini Gradiške, 2,5 km od centra grada kuća ima četiri sobe, dva kupatila, dva namještena sprata, ppotkrovlje nije završeno, ostavu, dvorišnu zgradu, garažu, šupu za drva, dva ulaza u dvorište, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 166.000 KM, 180,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Centar .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 198.000 KM, 180,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 185.000 KM, 350,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2026.,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 358.000 KM, 411,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća – top lokacija .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 420,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na površini od 500m2 nalaze se dve kuće. Velika kuća je površine 300m2. Od toga je 100m2 lokal, a ostalih 200m2 stambeni prostor. Prvi stambeni sprat ima kuhinju, veliku dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Sve kompletno uredjeno. Drugi sprat ima dve spavaće sobe, veliku dnevnu sobu....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 404.000 KM, 524,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju kuću u Gradišci top lokacij Naselje Laminci-Brezici Opština Gradiška uz magistralni put Gradiška - Banja Luka. .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 330.000 KM, 528,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca-Duolex 12X11m udaljena od centra Gradiske 500m, na 3 sprata ,+podrum pod celom kucom 132m2, ukupne povrsine 528m2 sa podrumom.tj.garazom,prva faza parnog grijanja,fali koto i radiatori,svi podovi parket, krov prekriven pre 2 god.sva kupatila pod keramikom ukupno 6.svi unutrasnji....

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 16.680 KM, 13900,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

LOKACIJA: Opština Gradiška - Mjesna zajednica Kozinci - potpuno ravničarsko/plodno tlo, manje od 3 kilometra od rijeke Save i granice sa Republikom Hrvatskom (granica Evropske unije). NAMJENA: Jako je pogodno za sve one koji se žele baviti stočarstvom jer se mogu napraviti korisni....

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 120.000 KM, 3100,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambeno-poslovno zemljište 3100m2 Brestovčina-Gradiška Ulica Put srpske vojske 95 Zemljište je zbog svoje površine i atraktivnosti lokacije(uz glavni magistralni put) pogodno za višenamjenske objekte kao što su stambeno poslovni objekat,proizvodne hale,špeditersko-carinske....

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 45.000 KM, 14820,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Poljoprivredno Zemljište pod kalemljenim lješnjakom (star par godina), razvedeno navodnjavanje. Zemljište je kompletno ograđeno sa betonskim stubovima,farmer žicom i tri reda bodljikave žice. Zemljište cijelom dužinom se oslanja na asfaltni put, na placu se nalazi i zeleni....