• GoHome Professional
nekretnine sarajevo 130 m2 što veće namješten - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo 130 m2 što veće namješten - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo 130 m2 što veće namješten

  • Za upit "nekretnine sarajevo 130 m2 što veće namješten" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 2.331 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 KM
    • do 130000 KM (prosječna cijena)
    • do 150000 KM
    • do 1300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • fakultet
    • kvalitetan
    • 1.sprat
    • terasa
    • komforan
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 142,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mjenjam cetverosoban stan na M.Dvoru uz doplatu. Adaptiran,vlasnistvo 1/1. Moze zamjena za manji 80-90 kvadrata, prednost podrucije Dobrinje, Vojnickog i Mojmila. Mogucnost izvedbe dva stana. Zbog blizine cenra grada i mnogobrojnih trznih centara i zgrada javne uprave....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 199.900 KM, 140,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje kuću smještenu na području Starog Grada u naselju Mihrivode. Parcela je smještena između ulica Ispod Budakovića i Nerkesijina, u mirnom djelu grada gdje dominira zelenilo, tišina i lijep pogled. Od Sebilja i Baščaršije ste udaljeni jedan kilometar, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM, 140,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje i sprat. Prizemlje je potpuno opremljeno i namješteno. Sprat nije izrađen. Građena 2002.godine. Posjeduje građevinsku dozvolu. Nalazi se u Hadžićima, ulica Brezovačke do broja 108., oko jedan i po kilometar od centra, uz put za Igman i Bjelašnicu. Udaljenost od Sarajeva....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo 130 m2 što veće namješten'
Na upit
474.969 KM
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 159.990 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima cca 140m2 stambenog prostora, ljetnu kuhinju,podrum, ostavu i dvije garaze. Okucnice sa vocnjakom ima 1000m2 i prelijep pogled na zelenu povrsinu.U odlicnom je stanju,sve je novo, ima grijanje etazno na naftu ( cisterna 2000l)i na cvrsto gorivo.U tu cjenu ulazi i kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 383.600 KM, 137,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski Penthouse dvostrane orijentacije u zgradi novije izgradnje Stup, Ilidža, u neposrednoj blizini Naselja Bulevar. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i velikom terasom, ulaznog hodnik,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata sa garažom i prelijepim vočnjakom Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Na upit, 136,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan 76 m2 + 70 m2 u Vogošći.. Nalazi se u Jošaničkoj ulici , 50 m od Mješovite srednje Škole "Vogošća", 30 m od GRAS autobuske stanice i 100 m od zgrade Opštine Vogošća.. Stan je u potpunosti adaptiran 2005. godine.. Plin.. Centralno grijanje.. američki plakari po mjeri.. Oba nivoa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Početak gradnje 2009. godine. Zadnja faza (oluci i dimnjak) urađena krajem 2010. godine. Korišteni samo najkvalitetniji materijali. Vlasništvo 1/1, kompletna dokumentacija uredna, voćnjak, vlastiti prilazni put!!! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 90.000 KM, 130,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

http://webpolaris.com/house/index.html Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 680.000 KM, 130,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoetazni stan u centru Sarajeva. Dobar je za ulaganje za biznis, kao mali hostel, stan na dan i sl. Lokacija je 200 m od sebilja i ima sve sto je potrebno za posao. Objekat ima bastu od 37 kvadrata koja pripada objektu i garazu.Dodjite, pogledajte i mozemo se dogovoriti.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

STAN 130m2 u strogom centru Sarajeva - "SUPER A ZONA" na raskrsnici ulica Kulovića - Titova preko puta Centralne Banke BiH. Stan je nedavno adaptiran sa novim instalacijama i centralnim grijanjem na plin. Postoje 2 fiksna telefonska priključka sa 2 tel. broja, kablovska tv, ADSL internet,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 129,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude izdvaja luksuznu modernu kuću u američkom stilu sa uređenim zemljištem u mirnom dijelu i oazi naselja Ljubina, općina Ilijaš. Na prodaju je predivna, funkcionalna kuća smještena na mirnoj lokaciji. Ova kuća je novije gradnje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 126,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambena kuca na ilidzi naselje Pejton povrsine 126 m2 na sprat Dvoriste velicine 285m2 Uz kucu Se nalazi i jedan poseban Stan Sa odvojenim ulazom Kuca posjeduje garaza, mjesto za parkiranje i poslovni prostor u sklopu kuce Centralno grijanje /Gas Nalazi Se u mirnom dijelu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.000 KM, 126,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Hajdemo u planine evo prilike za fantastičnom nekretninom za kupovinu u ponudi Rentala. Riječ je o dvoetažnom apartmanu na našoj ljepotici Bjelašnici. Smješten je na petom i šestom spratu zgrade s liftom i skijašnicom izgrađene 2006. godine. Stan je dizajnerski dotjeran i namješten....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 125,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 125 m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od dvije etaže i po strukturi je trosoban. Donja etaža se sastoji iz ulaznog hodnika, ogromnog dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Gornja etaža se sastoji iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 617.500 KM, 124,00 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stan u novogradnji na extra lokaciji Stan se nalazi u novom stambenom objektu u naselju Baščaršija, 2 minuta od sebilja. Stan je na drugom spratu stambene zgrade površine 123,5 m2. Stan je po strukturi petosoban, kompletno je opremljen novim namještajem i opremom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 124,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, Na upit, 121,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu u Starom Gradu, povrsine 121m2. Iz kuhinje gleda Trebevic i na Begovu dzamiju, a s druge strane, tj. iz dnevnog boravka gleda na Staru pravoslavnu crkvu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 550.000 KM, 120,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom GraduKuća je izgrađena 2007 god i u odličnom je i funkcionalnom stanju.Nalazi se u ulici Dugi sokak na veoma lijepom i mirnom mjestu, samo 300 m od Baščaršije.Objekat je izgrađen na placu od 160 m2, dok kuću čine dvije etaže ukupne površine 120 m2Uz samu kuću....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje četverosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u naselju Skenderija u ulici Podgaj u stambenom objektu novije gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu i po struktruri je četverosoban ukupne površine 100 m2. Kompletan stan je u potpunosti kvalitetno opremljen....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu prizemnu kuću u srcu Sarajeva Prodaje se prizemna kuća smještena u srcu Sarajeva u naselju Bistrik ul. Bjelavica. Površina nekretnine iznosi 120 m2 a koja je sagrađena na parceli od 460m2. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine prodaje kuću na Bistriku u Sarajevu. Kuća se sastoji od dva sprata od po 60m2, dvorište površine cca.450m2. Kuća posjeduje sve priključke, struja, voda i plin. Pristup kući omogućen sa dvije strane i to samo plješačkim putem i putem za automobil....