• GoHome Professional
nekretnine sarajevo 200 m2 što veće do 1700 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo 200 m2 što veće do 1700 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo 200 m2 što veće do 1700 km/m2 balkon

  • Za upit "nekretnine sarajevo 200 m2 što veće do 1700 km/m2 balkon" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 969 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1600 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 87000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • 1.sprat
    • podrum
    • adaptiran
    • useljiva
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 297.000 KM, 216,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u osnovi 72 m2, korisne površine 216 m2 (P+ 2S) i okućnice površine 112 m2, u ulici Novopazarska, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje: Ulazni hodnik, dvije prostorije, kupatilo, ostava i garaža; Sprat 1:....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 210,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi na dobroj lokaciji i u dobrom je stanju sa Pod.+Pr+Sp.+Potk. Posjeduje centralno grijanje sa kotlovnicom na lož ulje i kamin na čvrsto gorivo. Veći dio okućnice je voćnjak sa dijelom okućnice pod šumom, a dijelom je igralište za mali fudbal. 106m2 stambenog prostora,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo 200 m2 što veće do 1700 km/m2 balkon'
219.987 KM
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

vlasništvo 1/1 ;3 stana površine 70 m2,okučnica,dvije garaže Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 375.123 KM, 210,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Odlicno mjesto, ulica dosta mirna... pripremiti se za male radove. Za vise informacija i za slike...poslajite mi Mail preko smsm poruke... hvala Adi 0032 473 486931 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 131.000 KM, 210,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada u veoma mirnom naselju.Ima prizemlje i 2 sprata s tim da drugi sprat nije u potpunosti završen. Nema fasadu.Ima prostrano dvorište.Za više informacija i slika javite se na broj 065/991-372. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u elitnom dijelu naselja Bojnik, opština Novi Grad, Sarajevo. Distancirana od gradske buke i visoko prometnih ulica Sarajeva, pružiti će svom sljedećem vlasniku mir i tišinu potrebnu za relaksirajući život. Kuća, kao i imanje na kojem se nalazi, imaju sve predispozicije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzni veliki stanovi sa bosanskim tradicionalnim namjestajem i velikim balkonima 10 x 1,30. Moguca kupovina sa 30% ucesca i kamatom od 5% preko banke Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 198.000 KM, 200,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa zemljištem u Oseniku, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini džamije i Sarajevo resorta u Oseniku. Na zemljištu koje ima površinu od 1175 m2 , sagrađena je kuća dvospratnica koja ima gabaritne dimenzije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U srcu prirode, u mirnom selu Kijevo, opština Trnovo, nalazi se ova prostrana kuća, savršeno mesto za one koji traže beg od gradske vreve. Udaljena samo 13 km od centra Sarajeva, ova nekretnina nudi jedinstvenu kombinaciju seoskog mira i blizine gradskih sadržaja. Kuća, smeštena uz....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca, u naselju Gladno polje,opstina Ilidza,ulica Grabovine.Kuca se nalazi u mirnom dijelu,udaljena od ceste Sarajevo-Kiseljak 700-800 metara,asfalt je udaljen od kuce 20-ak metara.Kuca se sastoji od prizemlja sa garazom,sprata i niskog potkrovlja,posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću nerenoviranu sa okućnicom. Moguća prodaja okolnog zemljišta ca. 2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 192,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca useljiva. Sastoji se od prizemlja 64m2; sprata 64m2 (+terasa 20m2) i potkrovlja 64m2 (+terasa 20m2). Kompletan krov je promijenjen prije 2god. Posjedujem sve papire za kucu. Zemljiste je ogradjeno. Postoji mogucnost izgradnje jos jednog objekta na zemljistu (ucrtano u katastru)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 190,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa dozvolom i svim priključcima 9x11m P+S na parceli od 287 m2. Prilaz sa ulice. +38761257274 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 189,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu trospratnu kuću na Kovačićima Opis nekretnine: Prodaje se porodična kuća sa dvorištem ukupne površine 423m2 u mirnom i sunčanom naselju Kovačići općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od suterena,prizemlja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 180.000 KM, 184,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 165.000 KM, 184,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

visoko prizemlje,podrum dva sprata odvojena,basta iza kuce,veranda balkon podrum ostava,parking ispred kuce,grijanje plin.cvrsta goriva struja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 184,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva stana odvojena. Grijanje plin cvrsta goriva. Struja. 5 min hoda do trolejbusa. U racun moze novije auto. 061132664 viber Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)