• GoHome Professional
nekretnine sarajevo barem 150 m2 što skuplje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • nekretnine sarajevo barem 150 m2 što skuplje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo barem 150 m2 što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo barem 150 m2 što skuplje" pronađeno 1 206 nekretnina - prosječna cijena 1.865 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 96000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 600.000 KM, 500,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 650.000 KM na 590.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 590.000 KM, 200,00 m2 cca 2950 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 800.000 KM
28.01.2026 - 690.000 KM
15.03.2026 - 590.000 KM
18.04.2026 - 650.000 KM
06.05.2026 - 590.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 590.000 KM, 510,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

POLIKLINIKA: Velićina Poliklinike (prizemlje) je cca 198 m2,namjenski građena, od veoma kvalitetnih materijala, po svim građevinskim propisima i normama za zdravstvenu ustanovu. Lokacija je u strogom centru Sokolović Kolonije, kod "5"Osnovne škole, odmah uz autobusku stanicu. To je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 588.000 KM, 250,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikednice su površine cca 250 m2 i nalaze se na parceli površine 4674 m2. Prva vikendica je površine cca 180 m2 i sastoji se iz dvije etaže. I etaža se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. II etaža se sastoji od tri spavaće sobe, kupatila i toaleta.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 585.000 KM, 550,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 580.000 KM, 12000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje zemljište na Baricama, ukupna površina parcele je 12000m2 sa fantastičnim pogledom na grad.Na parceli se još nalaze tri kuće sa građevinskim dozvolama.Tel:065/994-483. Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 578.200 KM, 500,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz tri etaže, suterena, prizemlja i sprata. Suteren se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon i kupatila. Prizemlje se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon i kupatila. Sprat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 574.400 KM, 187,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Namještena vila na tri sprata površine 187 m2 u osnovi što ukupno iznosi stambenog prostora 561 m2 na placu površine 2103 m2 sadrži 5 zasebnih apartmana. U prizemlju kuće se nalaze dva odvojena ulaza koja hodnikom razdvajaju dva ista jednosobna stana. Stanovi imaju dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 570.000 KM, 170,00 m2 cca 3350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa 2 stambene jedinice ukupne površine 170m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Starom Gradu. Kuća se sastoji od dva zasebna ulaza, ostave i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 550.000 KM, 270,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 550.000 KM, 320,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Parking Blindirana vrata Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 550.000 KM, 370,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Nahorevo, 549.999 KM, 5112,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 549.000 KM, 393,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje odličan stambeno poslovni objekat novije gradnje u Briješću, ul. prof.dr.Ramiza Velića , općina Novi Grad. Predmetna nekretnina je izgrađena 2017. godine na parceli površine 655 m2 koja je pozicionirana pored uličnog, kompletno asfaltiranog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 548.800 KM, 200,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću u Sarajevu, općina Centar u ulici Svetozara Čorovića. Kuća je površine 200 m2 i nalazi se na parceli površine 800 m2. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od garaže i dvosobnog stana površine 65 m2 koji se sastoji od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 546.700 KM, 142,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA nude na prodaju poslovni prostor smješten u ulici Tešanjska, naselje Marijin Dvor, općina Centar. Površine 142 m2, poslovni prostor se nalazi u prizemlju stambenog objekta (zgrada Vize za budućnost), uz glavnu saobraćajnicu i raskrsnicu s ulicom Halida Kajtaza.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 520.000 KM, 300,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu novoizgrađenu kuću dvospratnicu, zemljište, pomoćni objekat, vlastiti pristupni put i nedovršenu kuću dvospratnicu . u naselju Osijek - Ilidža, Sarajevo.Okućnica zauzima površinu od 2.114 m2, dok vlastiti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 520.000 KM, 435,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.07.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je predivno zemljište ukupne površine 5.892m2 smješteno u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Tarčina, idealno za porodični život, vikend odmor ili investiciju. Ovo prostrano imanje nudi širok spektar mogućnosti - od privatne oaze do potencijalnog naselja, jer budući kupac....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 520.000 KM, 520,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

1.Objekat: Kuca se sastoji od: 8 apartmana, 4 balkona, 2 kamin sale, zatvorena ljetna basta. Grijanje etazno na cvrsto gorivo Kuca 520 m2 Parcela 2536 m2 Garaza 2. Objekat: Vikendica se sastoji od: 1 etaza: dnevni boravak sa kaminom, kuhinja, kupatilo. 2 etaza: spavaca soba, balkon.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 510.000 KM, 210,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 500.146 KM, 250,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine oko 250 m2 na placu od 680 m2 u naselju Nedžarići. Sastoji se od podrumskih prostorija, prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i kupatilo. Na spratu (visoko potkrovlje) nalaze se 3 spavaće sobe i WC. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 500.000 KM, 250,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 500.000 KM, 264,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 500.000 KM, 280,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 500.000 KM, 300,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2024.,

www.realitica.com

Agencijski ID: 110565, 15a, uknjižen. Kuća se nalazi u samom centru Istočnog Sarajeva, ima svoju privatnost i svoj put za ulazak na plac. Ima dva pomoćna objekta. Vlasništvo je 1/1. Kuća ima fasadu i garažu od 20m2. Odmah je useljiva. Tretira se kao Lux nekretnina. Više informacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 300,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca se nalazi odmah pored glavnog puta, sve je renovirano krov, fasade,unutrasnjost, ima dva petosobna stana i jedan dvosoban, supu, lozionu, garazu U dvoristu ima mjesto za parking Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 500.000 KM, 300,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa poslovnim prostorom od 120m2, sa dvori�tem, sa dozvolama i svim prikljuccima na infrastrukturu. 1/1. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 500.000 KM, 360,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude ekskluzivno izdvaja prodaju historijski bitne vile u naselju Vraca, Novo Sarajevo u ulici Novopazarska. Vila se sastoji od cca 360m2, a prostire se na 3 etaže. Prva etaža, ili podrumska se sastoji od kupatila sa toaletom, vešeraja, centralne prostorije, i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 500.000 KM, 400,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostrana novoizgrađena kuća površine 400 m2 sa baštom i garažom, u ulici Vlakovo, općina Ilidža, Sarajevo. Sastoji se od prizemlja i dva sprata P+2S. PRIZEMLJE: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kotlovnica, dvije garaže i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 500.000 KM, 540,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Profesionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje dvije kuće sa zemljištem na Ilidži, Kasindolska ulica, općina Ilidža, Sarajevo.Predmetne nekretnine su smještene na zemljištu ukupne površine 2208 m2, a istom se pristupa direktno iz Kasindolske ulice. Kompletno zemljište....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 550,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovno-stambeni objekat i vikendica na parceli od 2.000 m2 u Nahorevu. Vikendica se sastoji od prizemlja gdje je smješten boravak, kuhinja i WC i sprata koji je predviđen kao dio za spavanje. Pored vikendice izgrađen je poslovni objekat (hotel) sa restoranom, kamin salom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 500.000 KM, 500,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se tri kuće uz regionalni put Sarajevo-Semizovac-Ilijaš. Nalaze se na placu od cca 11.000 m2 i imaju svu potrebnu dokumentaciju. Dvije kuće su registrovane kao poslovno-stambene jedinice, a sve su uslovne za stanovanje uz manju adaptaciju. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 500.000 KM, 500,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 499.000 KM, 230,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću površine 230 m² u ulici Radnička. Riječ je o nizu kuća smještenih iznad naselja kojim dominiraju zgrade od žute fasadne cigle. U neposrednoj blizini je Discover Me Academy vrtić inspiriran Montessori metodom, za pet minuta šetnje ste u Zagrebačkoj,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.000 KM, 300,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kucu prodajem ili mjenjam za inostransvo,exstra stanje.mob 061989550.rada Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.000 KM, 350,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću u Vogošći, naselje Ugorsko III, općina Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi na udaljenosti od 1250 m od magistralnog puta (Kobilja glava - Vogošća). Istoj se pristupa direktno sa lokalnog puta koji je kompletno....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 496.000 KM, 3307,00 m2 cca 150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 490.000 KM, 148,00 m2 cca 3310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 490.000 KM, 420,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 489.100 KM, 300,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 485.100 KM, 165,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 165 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz četiri kancelarije, servisnih prostorija, dva toaleta, kotlovnice i skladišnjeg prostora. Vanjska i unutrašnja stolarija sui drvene. Pod je keramika. Grijanje je na struju. Poslovni prostor je opremljen za....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 485.000 KM, 190,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 813)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>