• GoHome Professional
nekretnine sarajevo barem 150 m2 što skuplje - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine sarajevo barem 150 m2 što skuplje - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo barem 150 m2 što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo barem 150 m2 što skuplje" pronađeno 1 209 nekretnina - prosječna cijena 1.865 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 96000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 420.000 KM, 600,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 419.973 KM, 180,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u Starom gradu u ulici ČadorđinaKuća je izgrađena 1965 god, u dobrom je i funkcionalnom stanju, održavana te kompletno opremljena. Važno je napomenuti da je kuća duplex sa svojim posebnim ulazom, vlastitom garažom te velikom baštom površine cca 700 m. U podrumu kuće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 419.973 KM, 300,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju StupKuća se nalazi u urbanom djelu naselja u ulici Briješčanska. Kuća je izgrađena 1984 godine na placu od 459 m2. Objekat je u dobrom i funkcionalnom stanju trenutno se iznajmljuje. u prizemlju je prostor predviđen kao poslovni prostor i kotlovnica....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 419.973 KM, 47300,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište na Nišićkoj visoravni općina Ilijaš. Zemljište sa nalazi na oko 1 km udaljenosti od regionalnog puta Sarajevo Tuzla. Tvrdim makadamskim putem do placa, plac je oivićen sa dvije stane prilaznim putevima koji su ucrtani, sa jedne strane je to u dužino od cca 130....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 419.000 KM, 150,00 m2 cca 2790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivnu vilu sa bazenom u naselju Miševići, Općina Hadžići - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom. Na parceli koja ima površinu od 454 m2 sagrađen je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 415.000 KM, 300,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju samostojeći stambeno-poslovni objekat na Vracama na uglu ulica Samoborska i Derviša Numića. Objekat se nalazi 50ak metara iznad zaobilaznice (tranzita) i dominira mikro-lokacijom, te dugi niz godina prepoznatljiv je kao opće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 411.000 KM, 136,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja završeni pokazni stan u novogradnji Villa Terrazza Sarajevo. Stan označen kao stan A2 i po strukturi je to četverosoban stan. Površina stambenog prostora je 120 kvadrata, površina pripadajuće terase je 94 kvadrata, i bašte 50 kvadrata.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 410.000 KM, 250,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group objavljuje oglas za prodaju kuće u Pofalićima. Kuća ima dva sprata i 990m2 zemljišta, sa pogledom na grad. Detaljnije informacije na broj tel.:065/994483 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 410.000 KM, 250,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Buća potok Kuća se nalazi na početku naselja na odličnoj lokaciji. Objekat je izgrađen 70-tih godina prošlog vijeka. Izgrađen je na placu od 1641 m2. Kuća ima odličan prilaz, mjesto za parking uređen vočnjak. Kuća je zauzela 94 m2 kučišta a čini....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 410.000 KM, 300,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličnu nekretninu u nultom centru grada, potpuno sklonjenu od svega, te kao takvu idealnu za različite namjene tipa hostel, booking apartmančiće, starački dom, porodičnu kuću, ili pak 3 odvojene etažne jedinice sa zajedničkim stubištem. Okućnica broji 120 m² koji će....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 409.973 KM, 250,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2023.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 408.000 KM, 2400,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2023.,

www.indomio.ba

ZEMLJIŠTE U BAČIĆIMA ZA IZGRADNJU OBJEKATA 2400 m2 ODLIČNA PRILIKA ZA INVESTITORE. KANTON SARAJEVO – BiH Prodaje se zenljište za gradnju višenamjeskih objekata u Bačićima,površine 2400 m2 Zemljište je ravno i pogodno za gradnju, Prema regulacionom planu moguća je gradnja višenamjeskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 405.000 KM, 283,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje stambeni objekat i zasebni poslovni prostor u strogom centru grada Visoko u ulici Dr. Džananovića, Zeničko-dobojski kanton. Kuća se sastoji od tri etaže: prizemlje, prvi i drugi sprat, a sve tri etaže su povezane unutarnjim stepenicama.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo,kuca na prodaju.Vise informacija mozete dobiti ako na google pretrazivacu ukucate marinabh.webs.com Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću dvospratnicu u naselju Osjek, općina Ilidža. Objekat čvrste gradnje u osnovi 80 m² je smješten na parceli 2592 m², a naselje je kao stvoreno za porodicu koja želi miran život nadomak grada. U blizini su Deseta osnovna škola, Konzum, rijeke Bosna i Zujevina,....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 400.000 KM, 238,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se imanje ukupne površine 3450 m2 na kojem se nalaze dvije kuće od kojih je jedna površine,196 m2 prizemna kuća, koja se sastoji od tri velike spavaće sobe, dva kupatila sa wc-om i velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Kuća je novogradnja komplerno završena i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 400.000 KM, 250,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 400.000 KM, 300,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem veliku kucu u sarajevu,zbog odluke ne vracanja u bih.zivim i radim u holandiji.za vise informacija posaljita e mail,hekalo12@hotmail.com kuca je namestena,znaci sa stvarima prodajem uz to dobijate i americkog dzipa na bih tablicama,za sve ostalo se mozemo dogovoriti.dnevna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 400.000 KM, 300,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se izuzetno kvalitetno građena kuća u Sarajevu Općina Centar naselje Kobilja glava. Kuća se nalazi na poćetku naselja sa širokim asvalnim prilazom. Sastoji se od: Poslovnog prostora u prizemlju, površine 100 m2 a sastoji se od odvojene prostorije, i trečom gdje je smještena....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 400.000 KM, 3300,00 m2 cca 120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.09.2023.,

www.indomio.ba

TRI KUĆE I ZEMLJIŠTE SARAJEVO - RELJEVO -RJEČICA BiH Površina zemljišta 3300 m2 Kroz zemljište protiče potok Do kuća vodi asfaltni put Konačna cijena se definiše nakon pregleda imovine od strane zainteresovanog kupca. Contact 0038761230071 .

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, 400.000 KM, 900,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Motel je u završnoj fazi gradnje, sa bazenom, wellnes i spa centrom,viskoki nivo 4* 35 do 40 kreveta. Inf. na tel 061 255 511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 400.000 KM, 580,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambeni objekat u ulici Bana Mateje Ninoslava br 19 u Sarajevu. Objekat se sastoji od 4 stambena prostora i 2 poslovna prostora koji nisu zavrseni od cega su 2 dvoetazna stana velicine od 120 kvadrata,2 trosobna stana velicine od 75 kvadrata i dva nedovrsena prostora velicine....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Otes, 400.000 KM, 2400,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Lokacija se nalazi u centru Otesa. Dimenzije placa su 30mx80m. 2 pristupna puta. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 399.974 KM, 300,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 399.000 KM, 230,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 399.000 KM, 269,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko, ulica Ševulje, Zeničko- dobojski kanton. Predmetna nekretnina je pozicionirana u mirnom dijelu naselja u blizini džamije Rosulje i glavne saobraćajnice. Istoj se pristupa direktno sa ulice. Kuća se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 399.000 KM, 470,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje stambeno poslovni objekat u Dobroševićima pored autoputa, općina Novi Grad. Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj parceli površine 1362 m2. Sastoji se od tri etaže, prizemlje + dva sprata. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor sa kancelarijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 390.000 KM, 150,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševu, novogradnja, funkcionalan i uređen suteren sa mokrim čvorom, bašta iza kuće, parking za auto, visokokvalitetna gradnja i enterijer. Kuća se nalazi na parceli od 250 m2, Vlasništvo 1/1. Sve informacije na 061/535-309 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 390.000 KM, 160,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću dvokatnicu na području općine Novo Sarajevo. Riječ je o mikrolokaciji iznad pekare AS, udaljenoj stotinjak metara od novog kružnog toka. Naseljem dominiraju porodične kuće sa baštama, saobraćaj je uglavnom u mirovanju, pa tako i preovladava dječja graja....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 390.000 KM, 8000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 388.600 KM, 160,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Na putu prema Vogošći, odmah preko puta novoizgrađenog Lidla, na ugodnoj uzbrdici, prodajemo kuću izgrađenu 2012. godine.Kuća se nalazi na ograđenoj parceli od 612 kvadrata.Stambenu površinu od 160 kvadrata čine komforan i uređen četverosoban stan na prvom spratu i u potkrovlju, mali....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 388.080 KM, 165,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 165 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz četiri kancelarije, servisnih prostorija, dva toaleta, kotlovnice i skladišnjeg prostora. Vanjska i unutrašnja stolarija sui drvene. Pod je keramika. Grijanje je na struju. Poslovni prostor je opremljen za....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 385.305 KM, 4533,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA oglašavaju prodaju zemljišne parcele u površini 4.533 m2 koja se nalazi na lokaciji Blagovac II, općina Vogošća. Cijena kvadrata je 85 KM/m2. Parcela posjeduje kompletnu infrastrukturu (gradski vodovod, priključak struje, telefona). Predmetna nekretnina se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 383.600 KM, 137,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski Penthouse dvostrane orijentacije u zgradi novije izgradnje Stup, Ilidža, u neposrednoj blizini Naselja Bulevar. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i velikom terasom, ulaznog hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 380.000 KM, 150,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine objavljuje prodaju u potpunosti renoviranog stana austrougarskog stila. Nalazi se na Skenderiji, na drugom spratu zgrade bez lifta, u ulici Hamdije Kresevljakovica. Stan u svojih 150 kvadrata ima 4 spavace sobe, dva kupatila, i dvostrano je orijentisan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 380.000 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoadaptirana kuca sa garažom na atraktivnoj lokaciji, naselje Vraca Prodaje se kuća na tri etaže ukupnog stambenog prostora površine cca. 250m2 sa garažom i dvorištem površine cca. 300m2 na veoma lijepoj i mirnoj lokacijiOvo su slike od gornjeg sprata,doljni sprat je jos u....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 380.000 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.nekretnine.ba

DOGLODI-Prodajem uknjiznu kucu P+1 i poslovni prostor na prostranoj parceli povrsine 1000m2 preko puta stadiona u naselju Doglodi,Ilidza; Opis Nekretnine: Prodaje se useljiva i uknjizena kuca brutto kvadrara ca 165m2 sa poslovnim prostorom ca 70m2 i ljetnom kuhinjom ca 25m2 na prostranoj....