• GoHome Professional
nekretnine sarajevo barem 150 m2 do 140000 km što - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine sarajevo barem 150 m2 do 140000 km što - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo barem 150 m2 do 140000 km što jeftinije

  • Za upit "nekretnine sarajevo barem 150 m2 do 140000 km što jeftinije" pronađeno 189 nekretnina - prosječna cijena 302 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
    • do 93 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • namješten
    • parket
    • 1.sprat
    • građevinska dozvola
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Butmir, 88.000 KM, 550,00 m2 cca 160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.000 KM, 167,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko. Kuća je izgrađena na parceli površine 586 m2 u ulici Mule Hodžića (Podvisoki) nedaleko od glavne saobraćajnice i na samo 900 m udaljenosti od cetralnog dijela grada u podnožju bosanskih piramida.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 90.000 KM, 2909,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 92.040 KM, 173,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine po papirima 173 m2 i nalazi se na parceli površine 293 m2. sastoji se od dvije etaže i to od prizemlja i sprata na kojima se nalaze dva fizički odvojena stana. Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 94.000 KM, 6970,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 6970 m2. Nalazi se u sunčanom dijelu Nišića, udaljeno 250 metara od puta Sarajevo - Tuzla. Cesta do parcele je asfaltirana i osvjetljena. Priključci su dovedeni na 100 metara od parcele. ID CODE: 13522 Tarik Musabegović Mob: +38766499822 E-mail: tarik@nekretnine-myspace.com....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 95.000 KM, 135,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sunčana strana i odličan pogled, lijep i širok prilaz, blizina Eki restorana u naselju Buća potok. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 95.000 KM, 140,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na atraktivnom mjestu u starom dijelu grada, 400 m. od Bascarsije. Sastoji od 100 m2 stambenog prostora, 27 m2 poslovnog prostora, 13 m2 ostave i balkona i garaze. Objekat je izoliran termo fasadom i drvenom stolarijom I klase, posjeduje plinsko centralno grijanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.500 KM, 160,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvospratnu kuću za koju je izdata pravosnažna građevinska dozvola sa pripadajućim dvorištem u naselju Deovići, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Iako se imanje nalazi u mirnom i prilično izolovanom naselju, glavne saobraćajnice, administrativni,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 97.000 KM, 150,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 97.227 KM, 4226,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište, Općina Centar naselje Kromolj. Zemljište se nalazi uz asvaltiranu cestu sa vlastitim prilazom, konfiguracija zemljišta je padina sa mogučnošču gradnje stambenog objekta. Pogled na grad je nevjerovatan i sunčan je cijelog dana. Građevinsko zemljište....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 98.000 KM, 750,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se atraktivno zemljište s blagim nagibom površine 750 m² u ulici Svetozara Ćorovića, općina Centar, Sarajevo. Parcela je smještena na osunčanoj lokaciji s koje se pruža panoramski pogled, a kompletna infrastruktura dostupna je na samoj lokaciji. Nalazi se u mirnom dijelu novoizgrađenog....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 98.000 KM, 901,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju zemljište u Istočnom Sarajevu, Trebević u ulici Petrovići. Zemljište je površine 901 m2. Na parceli se nalazi izgradjena vikendica stara 35. godina i garaža. Prilaz do parcele je asfalt. Na parceli je prisutna struja, kanalizacija, septička jama, voda....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 99.000 KM, 2244,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište površine 2244m2, pogodno za gradnju, u naselju Blagovac, Vogošća. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 160,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem dvije kuće, Panjina kula, prva je renovirana i sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i banje. Druga je za renoviranje, na tri sprata u prizemlju je garsonjera , na prvom i drugom spratu dvosoban stan, ukupna okućnica je 550m2. Prilaz asfalt. Kuce imaju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM, 140,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje i sprat. Prizemlje je potpuno opremljeno i namješteno. Sprat nije izrađen. Građena 2002.godine. Posjeduje građevinsku dozvolu. Nalazi se u Hadžićima, ulica Brezovačke do broja 108., oko jedan i po kilometar od centra, uz put za Igman i Bjelašnicu. Udaljenost od Sarajeva....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 99.750 KM, 1050,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

regulacionim planom dozvoljena gradnja vece vile ili manje stambene zgrade do 1000m2, odlicna lokacija, opstina centar, u neposrednoj blizini porodilista i pionirske doline. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 99.820 KM, 2266,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje građevinsko zemljište površine 2266 m². Parcela je smještena uz put Hadžići – Igman, u ulici Igmanski put. Lokacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Mejtaš, 99.990 KM, 220,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca na samom mejtasuu ravnom dijelu izgradena prije 5 godinavelicina cca220 m2 iliukupnih 280 m2 sastojiseod prizemljaisprata. Udonjem djelu kuhinja, tepezarija, dnevni boravak,,mokri cvor, hodnik, soba.Na spratu 3 spavace i banja.Kuca posjeduje legalnu mogucnost prosirenja.Posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 100.000 KM, 1050,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, Ilidža, naselje Osijek, 1000 m2 - dvije građevinske parcele. Sva infrastruktra na parceli (struja, voda, plin). U naselju Osijek, 30 m od glavne saobraćajnice i 30 m od stanice gradskog autobsa, nije u plavnom području. U neposrednoj blizini škole i džamije u naselju Osijek.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 100.000 KM, 140,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom na Palama. Zemljište je površine 990m² i nalazi se odmah uz cestu. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja i ima ukupnu stambenu površinu od 140m² (2x70m²). Vlasništvo 1/ 1, posjeduje građevinsku dozvolu te priključke za struja i voda. Kako bi ste....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 100.000 KM, 19000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel:066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Plac se nalazi u Sarajevu, naselje Slatine ispod Poljina (KO Poljine) Plac je povrsine 19000m2, (sa mogucnoscu kupovine 19000 i vise m2) na placu su nalaze poruseni objekti sa kompletnim papirima i uz plac se nalazi asfaltni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata sa garažom i prelijepim vočnjakom Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u gornjem kotorcu na pristupacnom mijestu. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 108.000 KM, 7329,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju su dvije parcele, jedna ispod, a jedna iznad glavne lokalne saobraćajnice, R442a na putu od Sarajeva prema Ski centru na Bjelašnici, na udaljenosti od 3km od Olimpijskog centra Bjelašnica. Ukupna površina je 7329m2. Parcele se prodaju zajedno, mogu se ukorporirati u jedan....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Bistrik, 110.000 KM, 1500,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje zemljište na Bistriku, površine 1500 m2. Parcela se nalazi na sunčanoj strani sa izuzetnim pogledom na grad. Sve infomacije na broj tel.: 065/994-483 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 110.000 KM, 10761,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se osunčana i prostrana zemljišna parcela površine 10.761 m² na pristupačnoj lokaciji, udaljena cca 10 minuta vožnje od glavne saobraćajnice M17, u naselju Gornji Malešići, u ulici Ablakovića sokak, općina Ilijaš. Zemljišna parcela je povoljnog oblika i nalazi se u prirodnom....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 110.000 KM, 635,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju plac od 635 metara kvadratnih pod vocem. Plac se nalazi u ulici 14.maja 92., na potezu izmedju Kasindolske ulice i Interex megamarketa sa druge strane. Vlasnistvo 1/1, dozvoljena gradnja, svi prikljucci su na dohvat ruke. Odlicna lokacija, miran kraj.Parcela na kojoj su....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 110.000 KM, 140,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uknjžen objekat.Prizemlje + sprat, Završeni grubi garđevinski radovi i montirani vanjski otvori. Objekta ima priključenu vodu , kanalizaciju i električnu energiju Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Faletići, 110.642 KM, 1229,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.11.2022.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 115.000 KM, 4302,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište u naselju Grlica, Istočna Ilidža. Na prodaju zemljište površine 4.302m2 sa svim dozvolama i urednim papirima. Zemljište se nalazi 5 minuta vožnje od naselja Hrasnica. Cijena zemljišta iznosi 115.000KM.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 115.000 KM, 10350,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste se devastiranim stambenim objektom se nalazi u Rakovici, blizu ergele. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 115.000 KM, 180,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuća na dva sprata sa garažom, vočnjakom i prelijepim pogledom Nekretnina ima građevinsku dozvolu i sve legalne priključke. Dimenzije kuće u osnovi su 7x9 m dok je potkrovlje 7x11 m. Objekt je smještena na parceli....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 115.000 KM, 16500,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 115.034 KM, 324,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se plac naselje Vratnik ul. Prijeka česma ukupne površine 324 m2 od čega je kuća površine 50 m2, dvorište 38 m2 i vočnjak 236 m2. Asvaltni prilaz za automobile i manje kamione, kuća srušena, te se može graditi nova po ličnim zahtjevima. na placu svi prikljućci. Odličan pogled,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Nahorevo, 117.500 KM, 2350,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u sarajevu, radavi - nahorevo zemljiste OD 2350 metara kvadratnih, 4 km OD predsjednistva na skenderiji, uredni papiri 1 / 1, Voda izvorska i drzavna, struja, Kroz parcelu prolazi potok sirine jednog metra i tacno na granici prolazi drugi potok, Sunčana strana , ZA vikendice,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 118.558 KM, 19613,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2025.,

www.indomio.ba

BOSNA I HERCEGOVINA -ZEMLJA -PLACEVI - OKOLINA SARAJEVA- HADŽIĆI ( Viber, WhatsApp) +381 65 385 88 81 Prodajemo plac u okolini Sarajeva. Parcele se nalaze u opštini Hadžići u mestu Drozgometva. Zemljište se sastoji od četiri parcele. Dve su spojene a druge dve imau pristup jedna drugoj....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 119.040 KM, 744,00 m2 cca 160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dve kuće u Sarajevu(Ilidža) u ulici Lepenički 82-84(Na 100m od tramvajske pruge). Jedna kuca je stara i ima sve papire a druga je novija-bez papira. Kuće su na parceli od 744m2 i u ZKU su upisane pod brojem 3936,br.parc 2145-121 i 2145-123 u vlasništvu Marić Dobrile. Za sve....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 189)

<< <1 2 3 4 5> >>