• GoHome Professional
nekretnine sarajevo barem 170 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo barem 170 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo barem 170 m2 što manje

  • Za upit "nekretnine sarajevo barem 170 m2 što manje" pronađeno 1 049 nekretnina - prosječna cijena 1.759 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 93000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 153,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo višenamjenski poslovni prostor površine 153 m2, koji se nalazi na prizemlju lijepog stambeno-poslovnog objekta novije gradnje, izgrađenog u ulici Bihaćka u naselju Dolac Malta. Prostor ima open space concept, zbog čega djeluje vrlo komforno i prozračno, te posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.095.000 KM, 153,00 m2 cca 7160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 153,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo barem 170 m2 što manje'
329.979 KM
Na upit
Na upit
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 375.000 KM, 154,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje višesoban dvoetažni stan na Breki u ulici Himze Polovine. Riječ je unikatnoj i po svemu posebnoj nekretnini, koja svojim karakteristikama i prostranošću pruža komfor i komociju kuće. Stan je nastao širenjem na tavanski prostor zgrade iznad postojeće površine, pa je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 154,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ljubitelji stare dobre Breke, ljubitelji prostora i kvadrata, došli ste na svoje. Stanpromet.ba - agencija za nekretnine ponosno objavljuje prodaju potpuno jedinstvenog dvoetažnog stana na Breci. Smješten u ulici Himze Polovine na 4 spratu zgrade bez lifta. Ima uknjiženih 154 kvadrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 354.000 KM, 154,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanovi se nalaze na Marijin Dvoru u ul. Dolina u potkrovlju zgrade iz '60 tih na IV spratu . Od jednog velikog stana su napravljena tri manja stana sa povrsinama 51 , 41 i 54 m2 plus zajednicki hodnik koji povezuje stanove . Stanovi su sa galerijama posebno dekorirani .Cijena je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 154,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi jedinstven i nov dvoetažni stan u tek izgrađenoj zgradi koja se nalazi u ulici Husinjska na Vracama. Ovu nekretninu krasi visok nivo kvalitete gradnje i raspored prostorija. Za naše kupce je obezbijeđeno i parking mjesto unutar same parcele....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 154,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude nekretnina u izgradnji za prodaju najavljuje i izdvaja poslovni prostor na TOP lokaciji Općina Novo Sarajevo, Ulica Grbavička i Derviša Numića. Pogledajte kako može izgledati vaša nova poslovna prilika opremljen i nacrtan od strane....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 155,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Soukbunaru, ispod tranzita. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi poslovni prostor (25 m2) i stambeni dio (kuhinja, boravak, kupatilo) i sprata sa tri spavaće sobe, balkonom i toaletom. Kuća ima oko 30 m2 bašte i garažu. Potpuno je spremna za useljenje i ne....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, Na upit, 155,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo uredski prostor površine 155,5m2, koji se nalazi na trećem spratu, moderno građenog poslovnog objekta novije gradnje. Sastoji se od ukupno četiri prostorije, od kojih najmanja ima mokri čvor te je po potrebi moguće koristiti kao čajnu kuhinju, a posjeduje i vlastiti....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 1.085.000 KM, 155,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 155,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajme kucu u Vogosci-Blagovac,nova gradnja,dva sprata i garaza...Kuca izgradjena 2003.godine...Ima lijep prilaz i uredne papire... SOBA: / SPRAT: / Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 155,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prestizan Penthouse u NOVOGRADNJI! Prodaju se penthouse, površine od 155 m2, u novoizgrađenoj stambenoj zgradi Veneto Otoka. Stan se sastoje od dnevnog boravka, spavaćih soba, kuhinje, kupatila, toaleta, predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 195.000 KM, 156,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prazan lokal od 156 kvadratnih metara na Kosevskom Brdu u ulici Brace Begica br 48. Lokal je idealan objekat za manje renoviranje i ima ogromni potencijal da sluzi za bilo koju poslovnu svrhu, sve prema vasoj zelji i potrebi. (Sluzi idealno kao poslovni prostor, salon, kafic,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 156,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu kuću sa garažom - Stup, Nedžarići Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji sa garažom u naselju Stup Ova nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji (ulica Ešrefa Kovačevića). Ovo naselje je mirno,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 157,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 157,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je uknjižene površine 157 m2 i sastoji se od tri etaže. Nalazi se na parceli površine 705 m2. Prva etaža se sastoji iz tri sobe, dvije kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Druga etaže se sastoji iz tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dva kupatila, dok su na trežoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Lužani, Na upit, 157,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju na 2 sprata, 157 m2 ukupno, prizemlje 2 soban na spratu trosoban stan, garaza, 800 m2 zemlje, vlasnistvo 1/1 Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 158,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2023.,

www.area.ba

Stan se sastoji iz 2 nivoa i to : u donjem-ulaznom dijelu se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom sa kupatilom, 2 garderobera i vešeraj. U gornjem nivou je prostrana spavaća soba sa garderoberom, kupatilom i dodatnim dnevnim boravkom – salonom.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševo, Na upit, 158,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se luksuzan dvoetažni stan ukupne površine 158 m2 sa garažom u elitnom objektu pod nazivom Koševska Hills! Stan se sastoji iz 2 nivoa i to: u donjem-ulaznom dijelu se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom sa kupatilom, 2 garderobera i vešeraj.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 300.000 KM, 159,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u 159 m2 sa dvorištem od 264 m2, u ulici Muhameda Ridžanovića, naselje Pofalići, Općina Novo Sarajevo. Nekretnina se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. PRIZEMLJE: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 80.000 KM, 159,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u niskom prizemlju, sve ukupne povrsine 159m2 + 30m2 supe koje cine dio stana ali ne ulaze u cijenu. Prostor osim za zivljenje pogodan i za poslovne prostore, kancelarije, stamparije, ordinacije..itd. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 441.990 KM, 159,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje unikatan penthouse u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan život. U blizini....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 379.975 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.indomio.ba

Na putu prema Vogošći, odmah preko puta novoizgrađenog Lidla, na ugodnoj uzbrdici, prodajemo kuću izgrađenu 2012. godine.Kuća se nalazi na ograđenoj parceli od 612 kvadrata.Stambenu površinu od 160 kvadrata čine komforan i uređen četverosoban stan na prvom spratu i u potkrovlju, mali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.760.000 KM, 160,00 m2 cca 11000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

uknjizena kuca sa 3.5ari placa ima 2 odvojena stana i potkrovlje krov je zamenjen i nov je i nova je stolarija na spratu jedino u prizemlju potrebna manja adaptacija krecenje i pod da se uradi u visokom potkrovlju moguce napraviti stan Kuca se nalazi kod studentskog kampusa idealna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 319.980 KM, 160,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u naselju Kotorac, Istočna Ilidža. Kuća se nalazi na veoma lijepom i mirnom mjestu idealnom za odmor, a veoma blizu grada. Objekat je izgrađen 1984 na placu od 1980 m2, a kuća je adaptirana 2001 godine tako da je u veoma dobrom i funkcionalnom stanju. Kuću čine velika....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 160,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem dvije kuće, Panjina kula, prva je renovirana i sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i banje. Druga je za renoviranje, na tri sprata u prizemlju je garsonjera , na prvom i drugom spratu dvosoban stan, ukupna okućnica je 550m2. Prilaz asfalt. Kuce imaju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 330.000 KM, 160,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2024.,

www.indomio.ba

Opis: Prodaje se kuća sa dva sprata ukupne površine cca 160m2. Kuća se sastoji od : SPRAT ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i izlaza na prostranu terasu SPRAT dnevni boravak koji se može korisiti kao spavaća soba sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 380.000 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoadaptirana kuca sa garažom na atraktivnoj lokaciji, naselje Vraca Prodaje se kuća na tri etaže ukupnog stambenog prostora površine cca. 250m2 sa garažom i dvorištem površine cca. 300m2 na veoma lijepoj i mirnoj lokacijiOvo su slike od gornjeg sprata,doljni sprat je jos u....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 350.000 KM, 160,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje porodičnu kuću na dvije etaže u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o ulici Stara cesta, sklonjenoj od buke i vreve, u zelenilu miru i tišini. Površina cca 150 m² raspoređena je na dvije etaže Povezane unutrašnjim stepeništem, koje su u naravi trosobni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 388.600 KM, 160,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 160,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje vikend objekat na području općine Hadžići - u omiljenim vam Miševićima. Lokacija je udaljena nekih 20ak minuta vožnje od Sarajeva, te predstavlja super ispušni ventil i kvalitetno punjenje baterija nakon iscrpne radne sedmice. Također, ista će biti i biser rentijerskog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 160.000 KM, 160,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Vogošći, ul. Dreskovača. Novogradnja, useljiva, P+S+P, sa tri balkona, ljetnjom baštom, voćnjakom. Pet minuta hodanja do osnovne škole i sportskog centra, deset minuta hodanja do zgrade općine. U kući su u svim sobama hrastovi parketi, italijanska keramika, telefon,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Godina igradnje - 1971. Kompletno adaptirana 1997. Dva trosobna stana sa posebnim ulazima. Plinsko grijanje za svaki stan posebno. Dvije terase. Garaza i parking mjesto. Supa i 3 ostave razlicite namjene. Kontakt telefon: 062206006 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 125.000 KM, 160,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se povoljno novija kuća (35 godina) na početku Vratnika (Stari Grad) u blizini novog Memorialnig Centra Kovači i Baščaršije na dvije etaže odnosno sa dva stana sa zasebnim ulazima. Površine 2 x 80 m2 i oko 250 m2 avlije i bašte + dvije šupe. Ima prikljičak na plin, centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni objekat osnovnog gabarita 8,85 x 7,00 te aneks stepenista 4,85 x 1,20. Sastoji se od suterena, prizemlja i podkrovlja. U suterenu je smjesten poslovni dio koji se moze preurediti u stan. Prizemlje se sastoji od hodnika, kuhinje i trpezarije, dok je u potkrovlju spavaca....