• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 220000 km barem 60 m2 do 23 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • nekretnine sarajevo do 220000 km barem 60 m2 do 23 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 220000 km barem 60 m2 do 2300 km/m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 220000 km barem 60 m2 do 2300 km/m2" pronađeno 669 nekretnina - prosječna cijena 1.110 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 81000 KM
    • do 100000 KM (prosječna cijena)
    • do 120000 KM
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 80.000 KM, 159,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u niskom prizemlju, sve ukupne povrsine 159m2 + 30m2 supe koje cine dio stana ali ne ulaze u cijenu. Prostor osim za zivljenje pogodan i za poslovne prostore, kancelarije, stamparije, ordinacije..itd. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 300,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Velika kuca velikom bastom u mirnom delu grada a blizu grada. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 300,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem kucu na kromolju ,dobra lokacija i pozicija kuce ...300 kvadrata na parceli od 1100 kvadrata ...150 000 km 061 559 235 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE: Kuća se nalazi na parceli od 350 kvadratnih metara. Sama kuća zauzima 100 kvadratnih metara, ima dva sprata (svaki sprat 100 kvadratnih metara), sa podrumom, kotlovnicom i garažom. 6 soba, plus kuhinje i trpezarije na svakom spratu. Iza kuće se nalazi bašta od 100 kvadratnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 35.000 KM, 71,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje trosoban potkrovni stan na Obali Kulina bana, u neposrednoj blizini Hotela President. Riječ je o zgradi smještenoj na pola puta između Careve i Latinske ćuprije, u žiži gradskog zbivanja i života šehera, sa dodatnim ulazom iz pješačke zone čaršije (ulica Aščiluk) te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 72,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Vogošći, ulica Branilaca Vijenca, općina Vogošća. Nekretnina površine 72m2 + balkon se nalazi na 2. spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog boravka, trpezarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.116 KM, 67,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo pet apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do pocetka nove sezone.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 57.000 KM, 121,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthouse sa tri spavaće sobe površine 121.25m2 pozicioniran na 6.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Lukavica, Ulica Hilandarska. Četverosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 121.25m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 40.000 KM, 85,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u Kranjcevicevoj 84 m2 po naravi 110 m2, adaptiran ulozeno preko 65,000 u njega, promijenjena stolarija uveden plin, novi radijatori, obnovljene instalacije vode, struje itd.Blizu bolnice, opstina, skole. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 150,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovrsen stan u Vogosci, 150m2, dvoetazni-uknjizeno je 76m2 Ostatak kvadrature je moguce uknjiziti bez problema. Svi papiri su uredni. Stan se nalazi u ulici Spasoja Blagovcanina 12, u centru Vogosce u blizini autobuske stanice. Stan je izuzetno povoljan, moguce je pogledati....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Mejtaš, 99.990 KM, 220,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca na samom mejtasuu ravnom dijelu izgradena prije 5 godinavelicina cca220 m2 iliukupnih 280 m2 sastojiseod prizemljaisprata. Udonjem djelu kuhinja, tepezarija, dnevni boravak,,mokri cvor, hodnik, soba.Na spratu 3 spavace i banja.Kuca posjeduje legalnu mogucnost prosirenja.Posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 144,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem odmah useljivu jednospratnicu sa svim prikljuccima i vlasnistvom 1/1 u naselju Osijek na Ilidzi Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 40.000 KM, 80,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 53.000 KM, 120,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću na Vracama, na početku Teočačke ulice, opština Novo Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na parceli površine 519 m2 i ima direktan pristup sa javnog asfaltiranog puta. Objekat se sastoji od dvije etaže sa dva zasebna ulaza. Ukupna površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 165.000 KM, 380,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 50m od autoputa Ilidža-Blažuj, u blizini Ilidžanskog dijamanta. Dimenzije 10,80 x 12. Ukupna površina oko 380m2 i 600m2 okućnice, sa svim priključcim struja, voda, kanalizacija. Tri moderna stana - jedan opremljen + 2 poslovna prostora - omaltani, struja, voda i kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 48.600 KM, 113,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Centralno grijanje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 54.800 KM, 130,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 130 m2 i nalazi se na parceli površine 2200 m2. Sastoji se iz dvije etaže. Prva etaža sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije i kupatila. Druga etaža se sastoji iz dvije spavaće sobe. Grijanje je na drva. Pored kuće nalaze se dva plastenika. Posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedinstvena i vrlo rijetka prilika. Rental vam nudi polovicu dupleks kuće u centru grada. Smještena u ulici Avde Jabučice, odmah iznad Vojne bolnice, sa malom bašticom i pogledom na grad. Dovoljno izdignuta da vas skloni od buke i prašine, a dovoljno blizu da pješke sletite do SCC-a....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 169,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Bojnik Kuća se nalazi u ulici Mihaljevska u mirnom djelu naselja izgrađena na placu od 851 m2. Površina kuće je 169,3 m2, a čine je podrum, prizemlje i potrovlje. Objekat je izgrađen kvalitetno i u potpunosti je funkcionalan bez dodatnih ulaganja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 35.000 KM, 85,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trososoban stan u privatnoj kuci sa 3 stambene jedinice. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, 135.000 KM, 329,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje potpuno ravnu građevinsku parcelu, pravilnog oblika u centru Otesa, preko puta džamije, Općina Ilidža - Sarajevo. Parcela raspolaže površinom od 329 m2 od kojih se 106 m2 vodi kao stambeni objekat a 223 m2 kao dvorište. Predmetni objekat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Godina igradnje - 1971. Kompletno adaptirana 1997. Dva trosobna stana sa posebnim ulazima. Plinsko grijanje za svaki stan posebno. Dvije terase. Garaza i parking mjesto. Supa i 3 ostave razlicite namjene. Kontakt telefon: 062206006 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 30.000 KM, 75,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najavljujemo prodaju potpuno renoviranog trosobnog stana na Breci. Sprat 1 u zgradi bez lifta. Dvostrana orijentacija Površina stana 75 m2 Balkon Centralno grijanje Zgrada od fasadne cigle Stan u potpunosti renoviran i prodaje se kao na fotografijama. svi detalji oko posjete stanu....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 404,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste kod bistricke stanice u ul. Huremusa 21. Zemljiste se sastoji od povrsine: 78 m2 se odnosi na uknjizenu kucu 316 m2 se odnosi na uknjizeni vocnjak Za vise informacija kontakt tel. 061/339729 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 114.993 KM, 324,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se plac naselje Vratnik ul. Prijeka česma ukupne površine 324 m2 od čega je kuća površine 50 m2, dvorište 38 m2 i vočnjak 236 m2. Asvaltni prilaz za automobile i manje kamione, kuća srušena, te se može graditi nova po ličnim zahtjevima. na placu svi prikljućci. Odličan pogled,....