• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 220000 km barem 60 m2 do 23 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 220000 km barem 60 m2 do 23 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 220000 km barem 60 m2 do 2300 km/m2 što veće

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 220000 km barem 60 m2 do 2300 km/m2 što veće" pronađeno 666 nekretnina - prosječna cijena 1.110 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 81000 KM
    • do 100000 KM (prosječna cijena)
    • do 120000 KM
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, 159.000 KM, 36000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Suma 1 kategorije za sjecu smreca i jela vlasnistvo 1/2 uknjizeno, na placu od 36000 m2. Nalazi se na Igmanu opcina Hadjici naselje Brezovaca. Moguc svaki dogovor. tel +381 63 855 33 54. Kontakt vlasnik Nebojsa. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 118.515 KM, 19613,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2025.,

www.indomio.ba

BOSNA I HERCEGOVINA -ZEMLJA -PLACEVI - OKOLINA SARAJEVA- HADŽIĆI ( Viber, WhatsApp) +381 65 385 88 81 Prodajemo plac u okolini Sarajeva. Parcele se nalaze u opštini Hadžići u mestu Drozgometva. Zemljište se sastoji od četiri parcele. Dve su spojene a druge dve imau pristup jedna drugoj....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 100.000 KM, 19000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel:066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Plac se nalazi u Sarajevu, naselje Slatine ispod Poljina (KO Poljine) Plac je povrsine 19000m2, (sa mogucnoscu kupovine 19000 i vise m2) na placu su nalaze poruseni objekti sa kompletnim papirima i uz plac se nalazi asfaltni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 220000 km barem 60 m2 do 2300 km/m2 što veće'
71.579 KM
110.000 KM
48.110 KM
  Zemljište, SARAJEVO, 30.000 KM, 18000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem 18 dunuma obradivog zemljista sa ostatkom od kuce na lokaciji novo naselje uz recicu majdanusu,sva infrastruktura,il zamena za banja luku il okolinu,,,,TEL 065 589 075 ili 065 775 505 .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 17000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje zemljište na Miševićima, površine 17000 m2, zemljište se nalazi na sunčanoj strani, vlasništvo uredno, sve dodatne informacije možete dobiti na telefon 065/994-483 Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 115.000 KM, 16500,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 120.000 KM, 12000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 121.000 KM, 11000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 11000m2 sume, u ul Remze Ahmetovic, Blazuj, pogodno i za gradnju vikendica ili kuca, naseljeno mjesto, sa prikljucima vode, struje i telefona Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 115.000 KM, 10350,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste se devastiranim stambenim objektom se nalazi u Rakovici, blizu ergele. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 120.000 KM, 8000,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste oko 8000m2 sa kucom i pomocnom zgradom (devastiranom). Zemljiste je vlasnistvo 1/1. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 7800,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje zemljište u Osijeku, površine 7800 m2, Tel: 065/994483 Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 108.000 KM, 7329,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju su dvije parcele, jedna ispod, a jedna iznad glavne lokalne saobraćajnice, R442a na putu od Sarajeva prema Ski centru na Bjelašnici, na udaljenosti od 3km od Olimpijskog centra Bjelašnica. Ukupna površina je 7329m2. Parcele se prodaju zajedno, mogu se ukorporirati u jedan....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 94.000 KM, 6970,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 6970 m2. Nalazi se u sunčanom dijelu Nišića, udaljeno 250 metara od puta Sarajevo - Tuzla. Cesta do parcele je asfaltirana i osvjetljena. Priključci su dovedeni na 100 metara od parcele. ID CODE: 13522 Tarik Musabegović Mob: +38766499822 E-mail: tarik@nekretnine-myspace.com....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 150.000 KM, 6970,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 147.000 KM, 6200,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja zemljiste 6200 kvadrata, dva pristupna puta, infrastruktura u blizini, 1.5 kilometara od magistralnog puta. A na 21 kilometar od Dolac Malte i na cca 800 metara nadmorske visine. Sastoji se od dvije parcele, od cega je jedna sada zasadjena sa 100 sadnica oraha. Ograđena parcela.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 152.500 KM, 6100,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemlja na Palama, ukupna površina zemlje je 6100m². Postoji mogućnost kupovine dodatne parcele od 640m2, kako bi ukupna površina zemlje bila 6740m². Zemlja je u potpunosti na ravnom terenu te su na tim parcelama projektovane zgrade koje se mogu izgraditi. Zemlja se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 131.000 KM, 5900,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zemljište uknjižene površine 5900m2 sa prilaznim putem u Popovićima, općina Ilijaš. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo 10/I....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 32.586 KM, 5431,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem voćnjak u Ljubnićima (Podlugovi), 5.431m2, sa 2 prirodna izvora i bazenom (6m3 vode prima), 6KM/m2. .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 75.000 KM, 5000,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste pod sumom. Voda, struja u blizini. Postoji pristupni put. Pogodno za vikendice. Moguce parcelisanje. Minimalna parcela 1000m2. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 5000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

placevi se nalaze na kraju naselja kuca u mladickom polju Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 4900,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

Ukupna površina zemljišta iznosi 4900 m2 . Prilaz parceli je makadamski u dužini od cca 300m od asfaltnog puta. Zemljište je pozicijom u blagom nagibu. Na parceli se nalazi centralna vodovodna mreža. Pozicioniranost čini parcelu izolovanom od gužve, i prozračnom što se strujanja vazduha....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 145.000 KM, 4700,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja odlicno zemljiste za prodaju u Nisicima. Smjesteno je u borovoj suumi, na samo minut voznje i 500 metara od glavne saobracajnice Sarajevo Tuzla i to s desne strane. Zemljiste je gradjevinsko, imaju temelji stare kuce, nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 199.988 KM, 4517,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje plac u naselju Nebočaj, Donja Vogošća Površina placa je 4517 m2 .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 20.000 KM, 4500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela ukupne površine 4500m2. Zemljište je udaljena 2km od centra Ilidže, direktno kod Stojčevca. Prilaz zemljištu je asfaltiran, te posjeduje svu potrebnu infrastrukturu. Kako bi ste se sami uvjerili u samu poziciju zemljišta i njenog okruženja, na raspolaganju....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 115.000 KM, 4302,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište u naselju Grlica, Istočna Ilidža. Na prodaju zemljište površine 4.302m2 sa svim dozvolama i urednim papirima. Zemljište se nalazi 5 minuta vožnje od naselja Hrasnica. Cijena zemljišta iznosi 115.000KM.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Buća Potok, 160.000 KM, 4300,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

4300m2 asfaltni prilaz svi prikljucci. Nekretnina posjeduje Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 235.000 KM, 4300,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 97.192 KM, 4226,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište, Općina Centar naselje Kromolj. Zemljište se nalazi uz asvaltiranu cestu sa vlastitim prilazom, konfiguracija zemljišta je padina sa mogučnošču gradnje stambenog objekta. Pogled na grad je nevjerovatan i sunčan je cijelog dana. Građevinsko zemljište....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 10.000 KM, 4000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kod fabrike Pretis, vlasnistvo 1/1, 4000 m2. Cijena po dunumu je 30 000 KM ili 100 000 KM za cijelu parcelu. Zemljiste je 1.5 km od glavne ceste Sarajevo- Vogosca, u ravnijem dijelu, dozvoljena gradnja. U neposrednoj blizini placa nalaze se prikljucci za el.energiju, vodu i telefon.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 150.000 KM, 3950,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište nadomak Sarajeva, ujedno i sa pogledom na Sarajevo u naselju Crepoljsko, opština Istočni Stari grad. Zemljište ima površinu 3.950m2 nalazi se u blizini Sarajeva, tik pored Planinarskog doma Crepoljsko.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 3950,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 3857,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemlja ukupne površine od 3857m² u Gladnom Polju. Imanje se nalazi odmah uz glavnu cestu koja vodi ka Mostarskom Raskršću koje je udaljeno svega 3min. Od imanja je potrebno svega 8min. do centra Ilidze. Imanje sa druge strane granici uz potok "Rakovica" te je jako atraktivno....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 191.739 KM, 3835,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište ukupne površine 3835 m2 Općina Ilidža naselje Blažuj. Zemljište je uz asvaltiranu saobračajnicu, na blagoj uzvisini sa odličnim pogledom. Na zemljištu senalazila vikendica, bespravni objekat, struja, voda, kanalizacija su blizu placa. Plac je komplet ograđen sa....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 3500,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste na Baricama, iznad Zmajevca. Zemlja ima doveden prikljucak za struju i provedenu kanalizaciju, postoji mogucnost dobivanja vode. Na zemljistu se nalazi mrtva ploca dimenzija 7x10. Zemljiste se sastoji od ravnog dijela travnjaka i dijela sume u kojoj je hlad tokom.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 120.000 KM, 3397,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.indomio.ba

NEW GROUP iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno izdvaja veoma atraktivno zemljište od 3397m2 u vikend naselju RAKOVICA. Zemljište je pravougaonog oblika i ima asfaltni prilaz sa 3 strane što ga čini veoma povoljnim za daljnje korake. Kompletnom dužinom parcele je urađena kamena podzida....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 126.200 KM, 3155,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Zemljište Sarajevo, Novi Grad, Zabrđe Nekretnina posjeduje Parking .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 210.000 KM, 3000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Plac se granici sa lokacijom Famosovih zgrada u Skrbinom polju. Prodaja 30 ari (moguca parcelizacija )gradjevinske zemlje za stambeno - poslovnu gradnju .Struja ,voda ,kanalizacija,plin dostupni. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 150.000 KM, 3000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste pogodno za gradnju, asfaltni prilaz, gradjevinska dozvola, komunalni prikljucak, uknjizeno...za dodatne info zvati na broj 065/728-986 Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 88.000 KM, 3000,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Jedinstvena investicijska prilika uz glavni put Sarajevo – Olovo! Tražite atraktivno zemljište za razvoj poslovnog ili turističkog projekta ili vikendicu za odmor? Nudimo vam zemljište površine 3.000 m² sa mogućnošću kupovine parcele od 1.000m2 i 2.000m2 smješteno direktno....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 90.000 KM, 2909,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 199.500 KM, 2850,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste za gradnju porodicne kuce ili vikendice,udaljeno oko 1500m od glavnog puta u Blazuju. Asfaltni prilaz, kraci dio makadam, dobar. Struja, voda, telefon do parcele. Hitno... Nekretnina posjeduje .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 666)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>