• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 240000 km barem 60 m2 što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 240000 km barem 60 m2 što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 240000 km barem 60 m2 što veće pogodan Najnovije

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 240000 km barem 60 m2 što veće pogodan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, 118.515 KM, 19613,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2025.,

www.indomio.ba

BOSNA I HERCEGOVINA -ZEMLJA -PLACEVI - OKOLINA SARAJEVA- HADŽIĆI ( Viber, WhatsApp) +381 65 385 88 81 Prodajemo plac u okolini Sarajeva. Parcele se nalaze u opštini Hadžići u mestu Drozgometva. Zemljište se sastoji od četiri parcele. Dve su spojene a druge dve imau pristup jedna drugoj....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 121.000 KM, 11000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 11000m2 sume, u ul Remze Ahmetovic, Blazuj, pogodno i za gradnju vikendica ili kuca, naseljeno mjesto, sa prikljucima vode, struje i telefona Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 242.045 KM, 6916,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.06.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište Općina Vogošća naselje Krivoglavci. ukupna površina zemljišta je 6916 m2 u dvije parcele sa pristupnim putem. Do zemljišta imaju dva asvaltirana prilaza i možda 1 kilometar makadama. Jedan prilaz je iz Krivoglavaca sa dva alternativna puta a drugi iz pravca Rajlovca.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 75.000 KM, 5000,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste pod sumom. Voda, struja u blizini. Postoji pristupni put. Pogodno za vikendice. Moguce parcelisanje. Minimalna parcela 1000m2. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 3500,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste na Baricama, iznad Zmajevca. Zemlja ima doveden prikljucak za struju i provedenu kanalizaciju, postoji mogucnost dobivanja vode. Na zemljistu se nalazi mrtva ploca dimenzija 7x10. Zemljiste se sastoji od ravnog dijela travnjaka i dijela sume u kojoj je hlad tokom.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 150.000 KM, 3000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste pogodno za gradnju, asfaltni prilaz, gradjevinska dozvola, komunalni prikljucak, uknjizeno...za dodatne info zvati na broj 065/728-986 Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 120.000 KM, 1000,00 m2 cca 120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Gradevinsko zemljiste povrsine 1000 m2, pogodno za dva objekta. Na jednoj parceli se nalazi zapoceta kuca (prva etaza) povrsine 90 m2 sa dozvolom i prikljuccims struja,voda plin. Prilaz sa asfalta, ogradeno. Vlasnistvo uredno, sve 1/1. Nalazi se ul. Gorana Cisica br.2, Stup-Doglodi....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 50.000 KM, 500,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem zgradu na uglu Bugujanske 2, u centru, 500m od zeleznicke stanice. Zemlljiste je pogodno za pravljenje zgrade, manjeg motela, apartmana itd.. Mogu se kopati garaze u zemlji. Za vise informacije zovite na broj 064 3675730 Dane bogdanovic Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 5.000 KM, 495,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište u Dobroševićima /Sarajevo/, veličine 495m2. Zemljište se nalazi 200m od Osnovne škole i autobuske stanice u Dobroševićima sa prekrasnim pogledom na sarajevsko polje. Zemljište je pogodno za gradnju stambenog objekta sa vlastitim prilazom. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Velešići, 85.000 KM, 300,00 m2 cca 280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem parcelu 300 m2, ul. Velesici, opcina Novo Sarajevo Zemljiste je u ravnici, sa asfaltnim prilazom, 1/1, sa gradjevinskom i urbanistickom dozvolom, komunalnim prikljuccima i uknjizeno. Udaljenost od centra Grada cca 1.5 km, zeljeznicka, autobuska stanica, osnovna i srednja....