• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 270000 km što jeftinije pal - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 270000 km što jeftinije pal - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 270000 km što jeftinije pala cijena barem 50 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 270000 km što jeftinije pala cijena barem 50 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.886 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 250000 KM (malo jeftiniji)
    • 280000 KM (malo skuplji)
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • građevinska dozvola
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • klima
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 270000 km što jeftinije pala cijena barem 50 m2'
230.000 KM
249.900 KM
262.000 KM
 
-6%

Promjena cijene sa 219.000 KM na 205.000 KM dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ilidža, 205.000 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 219.000 KM
05.03.2026 - 205.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan uknjižene površine 45 m², s korisnom površinom od cca 60 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta, u ulici Barska, naselje Otes, općina Ilidža. Struktura stana: dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, balkon....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 276.000 KM na 255.600 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 255.600 KM, 75,00 m2 cca 3410 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 276.000 KM
25.03.2026 - 255.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u Centru na Koševskom brdu. ; Koševsko Brdo .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 291.500 KM na 276.100 KM dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Centar, 276.100 KM, 55,00 m2 cca 5020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 291.500 KM
27.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 299.900 KM na 285.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 48,00 m2 cca 5940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 299.900 KM
25.02.2026 - 285.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 338.000 KM na 285.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 285.000 KM, 26000,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2024 - 338.000 KM
26.03.2026 - 285.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2024.,

www.indomio.ba

OPIS: OMRO d.o.o predstavlja na ponudu zemljište za investiranje uz mogućnost parcelisanja Zemljište na prodaju ukupne površine 26.000m2. Zemljište se nalazi na lokaciji Nišići - Ilijaš - 35km udaljeno od centra Sarajeva. Uz 360 otvoren pogled na visoravan, ova parcela posjeduje 4....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 306.700 KM na 291.500 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 291.500 KM, 48,00 m2 cca 6070 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 306.700 KM
27.02.2026 - 291.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan na odličnoj lokaciji u Novom Sarajevu, ulica Splitska. ; Kovačići .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)