• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 290000 km za adaptaciju što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 290000 km za adaptaciju što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 290000 km za adaptaciju što jeftinije do 60 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 290000 km za adaptaciju što jeftinije do 60 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.533 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
    • do 2500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kablovska
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • fantastična
    • povoljan
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 46.000 KM, 46,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu veoma povoljno.Stan se nalazi na pocetku Velike Aleje na prelijepoj lokaciji.U sklopu stana se nalazi i podrum i pripadajuci dio dvorista.Potrebna adaptacija. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 59,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan na odličnoj lokaciji u Centru preko puta restorana "Avlija", ulica Avde Sumbula, Općina Centar. Nekretnina je smještena na visokom prizemlju zgrade starije gradnje. Uknjižena površina je 59 m2, dok je stvarno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 60.000 KM, 29,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban stan, u dobrom stanju, pogodan za stanovanje uz manju adaptaciju, 29m2, iznad Pivare, veoma blizu Carsije Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 63.000 KM, 21,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. prodaje prelijep jednoiposoban stan na Mejtašu, ulica Mehmed - paše Sokolovića, opština Stari Grad - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na prizemlju/suterenu manje stambene zgrade koja posjeduje zasebnu baštu. Raspolaže površinom od 21 m2 (upisana u ZK) dok....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.000 KM, 46,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran troiposoban stan pozicioniran na 5. spratu zgrade bez lifta, naselje Kovačići, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatilo. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje jednosoban stan na odličnoj poziciji u naselju Pejton, ul. Bosanskih gazija, općina Ilidža. Predmetna nekretnina nalazi se na visokom prizemlju stanbene zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan je po strukturi jednosoban površine 38m2. Objeka se nalazi paralelno od rijeke Željeznica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 86.000 KM, 52,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 14 spratu nebodera u ulici Marka Marulica, naselje Dolac Malta. Zgrada posjeduje 2 lifta od kojih veliki promijenjen prije mjeseca dana. Stan je izuzetno topao zimi jer jedini vanjski zid je prozorski, tj smjesten je izmedju stanova sa obe strane. Veoma je suncan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 97.500 KM, 57,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stara bosanska kuća 57 m2 sa svim priključcima.Okućnica 400 m2 na glavnoj cesti do bosna lijeka.Ima prilaz i sa gornje strane parcele.objekat potrebno adaptirati ili dogradjivati po želji.Pored kuće imaju još i dva pomoćna objekta. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Džidžikovac, 105.000 KM, 35,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Jednoiposoban stan - Džidžikovac - TOP LOKACIJA Prodaje se jednoiposoban stan (u papirima jednosoban) ukupne površine od 35m2, stan se sastoji od veće dnevne sobe, manje spavaće, kupatila, kuhinje i hodnjika, vlasništvo 1/1 Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja broji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 120.000 KM, 58,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan dvosoban ul.Cumurija 58m2 sa mogucnoscu nadogradnje potrebna adaptacija tel 066820785 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 48,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Istočnom Sarajevu – Dobrinja 1, Trg Na prodaju stan površine oko 48 m², smješten na drugom spratu zgrade u centru Dobrinje 1. Stan se sastoji od: • prostrane dnevne sobe, • spavaće sobe, • kuhinje i trpezarije, • kupatila, • balkona od cca 5 m². Posebna pogodnost je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Džidžikovac, 122.500 KM, 35,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 128.000 KM, 51,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan sa balkonom na Ilidži u naselju Pejton, ulica Josipa Slavenskog. Nekretnina je smještena na četvrtom ujedno i posljednjem spratu zgrade bez lifta. Površina stana je 51 m2, a čine je dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 47,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan odličnog rasporeda površine 47m2 pozicioniran na 9. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Bosanska, Alipašino polje C faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.900 KM, 28,00 m2 cca 4640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan pozicioniran na prizemlju zgrade bez lifta, ulica Alipašina, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i kupatilo. Nekretnina iziskuje punu adaptaciju. Orijentacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 30,00 m2 cca 4830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju garsonjeru u Centru, Ul.Koševo. Površinu 30 m2 (22 m2 uknjižena površina) čine dnevni boravak (koji je malom pregradom dobio spavaći kutatk), kupatilo i ulazni hodnik gdje je smještena mala kuhinja. Stan je smješten na 4.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 59,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Grbavica. Stan je registriran kao poslovno stambeni objekat tako da postoji mogucnost ili stanovanja ili obavljanja poslovne djelatnosti. Prije tri godine izvrsena je kompletna adaptacija stambenog prostora. tj. Nova kuhinja, sa svim elementima i aparatima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.300 KM, 58,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan sa balkonom na Ilidži u naselju Lužani, ulica Josipa Pančića. Nekretnina je smještena na idealnom prvom spratu zgrade bez lifta. Površina stana je 58m², a čine je dnevni boravak s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 168.000 KM, 56,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan površine 56 m2 pozicioniran na 3. spratu zgrade sa dva lifta, ulica Alojza Benca, naselje Dolac Malta, Općina Novo Sarajevo. Stan krase optimalan raspored i dispozicija pa je tako u 56 m2 moguće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 172.000 KM, 59,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. prodaje prelijep kompletno adaptiran dvoiposoban stan sa baštom u neposrednoj blizini OŠ "Mula Mustafa Bašeskija", ulica Ažemovića, opština Stari Grad - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na prvom (1) spratu manje stambene zgrade. Raspolaže površinom od 59....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.000 KM, 59,00 m2 cca 3370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala dvosoban stan odličnog rasporeda površine 59m2 pozicioniran na 11. spratu zgrade sa dva lifta, ulica Bolnička, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa balkonom, kuhinja s trpezarijom, spavaća....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)