• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 290000 km za adaptaciju što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 290000 km za adaptaciju što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 290000 km za adaptaciju što jeftinije do 60 m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 290000 km za adaptaciju što jeftinije do 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 46.000 KM, 46,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu veoma povoljno.Stan se nalazi na pocetku Velike Aleje na prelijepoj lokaciji.U sklopu stana se nalazi i podrum i pripadajuci dio dvorista.Potrebna adaptacija. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 59,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan na odličnoj lokaciji u Centru preko puta restorana "Avlija", ulica Avde Sumbula, Općina Centar. Nekretnina je smještena na visokom prizemlju zgrade starije gradnje. Uknjižena površina je 59 m2, dok je stvarno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 60.000 KM, 29,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban stan, u dobrom stanju, pogodan za stanovanje uz manju adaptaciju, 29m2, iznad Pivare, veoma blizu Carsije Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 63.000 KM, 21,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. prodaje prelijep jednoiposoban stan na Mejtašu, ulica Mehmed - paše Sokolovića, opština Stari Grad - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na prizemlju/suterenu manje stambene zgrade koja posjeduje zasebnu baštu. Raspolaže površinom od 21 m2 (upisana u ZK) dok....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.000 KM, 46,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran troiposoban stan pozicioniran na 5. spratu zgrade bez lifta, naselje Kovačići, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatilo. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje jednosoban stan na odličnoj poziciji u naselju Pejton, ul. Bosanskih gazija, općina Ilidža. Predmetna nekretnina nalazi se na visokom prizemlju stanbene zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan je po strukturi jednosoban površine 38m2. Objeka se nalazi paralelno od rijeke Željeznica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 86.000 KM, 52,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 14 spratu nebodera u ulici Marka Marulica, naselje Dolac Malta. Zgrada posjeduje 2 lifta od kojih veliki promijenjen prije mjeseca dana. Stan je izuzetno topao zimi jer jedini vanjski zid je prozorski, tj smjesten je izmedju stanova sa obe strane. Veoma je suncan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 97.500 KM, 57,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stara bosanska kuća 57 m2 sa svim priključcima.Okućnica 400 m2 na glavnoj cesti do bosna lijeka.Ima prilaz i sa gornje strane parcele.objekat potrebno adaptirati ili dogradjivati po želji.Pored kuće imaju još i dva pomoćna objekta. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Džidžikovac, 105.000 KM, 35,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Jednoiposoban stan - Džidžikovac - TOP LOKACIJA Prodaje se jednoiposoban stan (u papirima jednosoban) ukupne površine od 35m2, stan se sastoji od veće dnevne sobe, manje spavaće, kupatila, kuhinje i hodnjika, vlasništvo 1/1 Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja broji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo do 290000 km za adaptaciju što jeftinije do 60 m2 (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)