• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 do 240 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 do 240 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 do 2400 km/m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 do 2400 km/m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Hotel, SARAJEVO, Baščaršija, 600.000 KM, 250,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem motel sarajevo bascarsija 8 soba 9 kupatila cijena 300000 eura wiber ili whats app +387 603286444 ; Baščaršija .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 420.000 KM, 175,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2026.,

www.realitica.com

OD PRIVATNOG:Prodaje se kuća u Sarajevu sa tri stana! ; Stup .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 720.000 KM, 300,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostrana novoadaptirana kuća površine 300 m2 sa baštom površine 300 m2, garažom površine 30 m2 i vanjskom garažom površine 20 m2, u ulici Nahorevska, naselje Nahorevo, općina Centar, Sarajevo. Sastoji se od prizemlja i dva sprata P+2S. PRIZEMLJE: garaža, kupatilo, hodnik....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 600.000 KM, 250,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo impozantnu porodičnu kuću na tri etaže na Vrbanjuši. Nevjerovatan pogled na grad oduzima dah, ali to nije jedini argument koji ide u prilog ovoj lljepotici. Kuća je izgrađena 1990. godine, te zadovoljava sve standarde moderne gradnje. Sama parcela dovoljno je prostrana da....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 860.000 KM, 360,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovna zgrada u naselju Otes pogodna za sve vrste djelatnosti. Prizemlje zgrade je predviđeno za prodajno-izložbeni salon, sa skladišnim prostorom i prostranim parkingom sa prilazom za sve vrste vozila. Prvi i drugi sprat su predviđeni za manje pogone, kancelarije, a....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 588.000 KM, 250,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikednice su površine cca 250 m2 i nalaze se na parceli površine 4674 m2. Prva vikendica je površine cca 180 m2 i sastoji se iz dvije etaže. I etaža se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. II etaža se sastoji od tri spavaće sobe, kupatila i toaleta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 388.080 KM, 165,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 165 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz četiri kancelarije, servisnih prostorija, dva toaleta, kotlovnice i skladišnjeg prostora. Vanjska i unutrašnja stolarija sui drvene. Pod je keramika. Grijanje je na struju. Poslovni prostor je opremljen za....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 420.000 KM, 174,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine trostrane orijentacije 174,3m² nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao igraonica, nudi i mogućnost bašte.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 600.000 KM, 260,00 m2 cca 2310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje luksuznu kuću na Ilidži u naselju Butmir. Riječ je o naselju gdje preovladavaju mir i zelenilo, a jedina buka koja vas može omesti jeste dječija graja i žubor Tilavskog potoka. Naselje i bliža okolina nude bogat sadržaj za porodicu. Osnovne škole, pošta, fakulteti IUS....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 440.000 KM, 191,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj poslovni prostor se nalazi u atraktivnoj lokaciji u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Hrasno, u ulici Antuna Branka Šimića. Površina ovog prostora je 190 m2, a sastoji se od dvije etaže. Prva etaža, odnosno prizemlje, se sastoji od pet prostorija i tri toaleta, dok se na drugoj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo barem 180 m2 do 2400 km/m2 (483)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica do 2400 km/m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)