• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin 13 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin 13 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin 130 m2 što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin 130 m2 što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 1.176.000 KM, 138,00 m2 cca 8520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 138 m2, u osnovi 46 m2 nalazi se na parceli površine 80 m2. Sastoji se iz tri etaže. I etaža se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila II etaža se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. III etaža se sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 1.066.240 KM, 118,00 m2 cca 9040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 118 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon i kupatila. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je parket....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.016.000 KM, 126,00 m2 cca 8060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

PRODAJE SE! U blizini centra Sarajeva, u dijelu grada koji se naziva Koševo, smještena je luksuzna urbana vila sagrađena u stilu srednjo-europskih gradskih palača. Na trećem spratu zgrade prodaje se trosobni stan veličine 126 kvadratnih metara, savremeno i luksuzno uređen .Stan se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 891.800 KM, 126,00 m2 cca 7080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je ukupne površine 126 m2 (osnova 42 m2) i nalazi se na prizemlju poslovnog objekta. Sastoji se od tri etaže i to od podruma, prizemlja i sprata. Na podrumskoj etaži je jedna prostorija sa wc-om i na podrumskoj etaži je planirana velika kuhinja. Prizemlje se također....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 862.400 KM, 126,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 126,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambena kuca na ilidzi naselje Pejton povrsine 126 m2 na sprat Dvoriste velicine 285m2 Uz kucu Se nalazi i jedan poseban Stan Sa odvojenim ulazom Kuca posjeduje garaza, mjesto za parkiranje i poslovni prostor u sklopu kuce Centralno grijanje /Gas Nalazi Se u mirnom dijelu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 550.000 KM, 120,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom GraduKuća je izgrađena 2007 god i u odličnom je i funkcionalnom stanju.Nalazi se u ulici Dugi sokak na veoma lijepom i mirnom mjestu, samo 300 m od Baščaršije.Objekat je izgrađen na placu od 160 m2, dok kuću čine dvije etaže ukupne površine 120 m2Uz samu kuću....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 120,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo 3 stana u novogradnji, stanovi velicine 120 m2, 3 spavace sobe, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo i toalet, balkon, luksuzna gradnja, stanovi su etazirani i uknjizeni, Cijena 2000 Eura za m2. Sve informacije na telefon 061 167941. POVRŠINA OBJEKTA: 120 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 465.000 KM, 130,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višesoban salonski stan u centru grada na Marijin Dvoru, ulica Vrazova. Površinu 130 m2 čine 4 velike prostorije, kuhinja s trpezarijom i izlazom na balkon, kupatilo, toalet i ulazni hodnik. Stan je renoviran....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 460.600 KM, 140,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 140 m2 (u osnovi 70 m2) i nalazi se na parceli površine 534 m2. Sastoji se od prizemlja i jednog sprata. Na oba sprata se nalaze dvoiposobni stanovi. Sastoje se iz hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje sa dnevnim boravkom i kupatila. Kuća je starije gradnje i potrebna....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo grijanje na plin 130 m2 što skuplje (54)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin što skuplje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)