• GoHome Professional
stan do 170000 km što skuplje do 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan do 170000 km što skuplje do 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan do 170000 km što skuplje do 40 m2

  • Za upit "stan do 170000 km što skuplje do 40 m2" pronađeno 187 nekretnina - prosječna cijena 2.720 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 160000 KM (malo jeftiniji)
    • 170000 KM (malo skuplji)
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 185.000 KM, 43,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 183.000 KM, 31,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 181.000 KM, 29,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan do 170000 km što skuplje do 40 m2'
180.000 KM
180.000 KM
179.500 KM
 
+3%

Promjena cijene sa 175.500 KM na 180.500 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 180.500 KM, 39,00 m2 cca 4630 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2024 - 135.000 KM
17.08.2024 - 155.000 KM
29.03.2025 - 175.500 KM
26.03.2026 - 180.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 180.000 KM, 38,00 m2 cca 4740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 176.000 KM, 30,00 m2 cca 5870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 189.900 KM na 175.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 175.000 KM, 35,00 m2 cca 5000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.02.2026 - 189.900 KM
22.04.2026 - 175.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 175.000 KM, 33,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 175.000 KM, 42,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, dvosoban stan površine 42,15 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, ostave, spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 175.000 KM, 28,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 174.680 KM, 39,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji jednosoban stan u izgradnji površine 38.71 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestog sprata). Budući stambeni objekat (-2Po + P....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 172.280 KM, 43,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 43,07 m2 sa 1....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 170.000 KM, 40,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 170.000 KM, 32,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja planinski dragulj, apartman na Jahorini. Apartman je po svojoj strukturi dvosoban, a sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila sa toaletom, dnevnog boravka sa kuhinjom i prostrane terase. Veoma blizu novog šestosjeda (2 minuta pješice). Pogled....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 169.000 KM, 30,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 167.649 KM, 25,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 165.000 KM, 34,00 m2 cca 4850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 162.408 KM, 33,00 m2 cca 4920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 160.000 KM, 38,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, jednoiposoban stan površine 38 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 160.000 KM, 22,00 m2 cca 7270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, GARSONJERA, MARIJIN DVOR, AUGUSTA BRAUNA,SARAJEVO ; Grijanje plinsko Klima PRODAJA, GARSONJERA, MARIJIN DVOR, AUGUSTA BRAUNA,SARAJEVO.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 159.000 KM, 34,00 m2 cca 4680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 157.000 KM, 34,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, jednoiposoban apartman površine 34 m², smješten u prizemlju kuće, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji u samom srcu Jahorine. Apartman je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 157.000 KM, 29,00 m2 cca 5410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 154.900 KM, 34,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 154.776 KM, 24,00 m2 cca 6450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 153.279 KM, 25,00 m2 cca 6130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 152.000 KM, 44,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residence od 44m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 139.000 KM na 150.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 150.000 KM, 39,00 m2 cca 3850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 151.500 KM
28.01.2026 - 139.000 KM
05.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 43,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Zgrada se sastoji od prizemlja i 4 sprata sa ukupno 28 stanova (od 43....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 149.760 KM, 37,00 m2 cca 4050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 37,44 m2 sa 1....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 147.741 KM, 24,00 m2 cca 6160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 144.480 KM, 41,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 143.815 KM, 41,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 141.960 KM, 40,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 141.925 KM, 40,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 141.900 KM, 39,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BRČKO, 141.000 KM, 42,00 m2 cca 3360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Namješten jednoiposoban stan u novoj gradnji na I spratu površine 42m2. Stan se sastoji od dizajnesrski uredjenog dnevnog borvka sa kuhinjom odvojenom šankom koji ima izlaz na lodju koja je zatvorena u PVC stolariju. Spavaca soba sa ugradbenim plakarom, ostava, hodnik, kupatilo kompletno....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 141.000 KM, 44,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44 m2 na IV spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na zajedničku terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je PVCstolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 139.965 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 138.311 KM, 22,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 39,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Moderno namješten jednosoban stan površine 39,5 m2, na V spratu u zgradi sa liftom! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima, inverter klima uređajem (18kw), i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 35,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 34,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je klima uređajem, svim novijim električnim uređajima, kvalitetnim sanitarijama i namještajem.....

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?