• GoHome Professional
stan do 170000 km do 40 m2 najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan do 170000 km do 40 m2 najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan do 170000 km do 40 m2 najnovije što veće

  • Za upit "stan do 170000 km do 40 m2 najnovije što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 160000 KM (malo jeftiniji)
    • 170000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 61.000 KM, 44,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan površine 43,51 m2 s balkonom komplet namjesten sa stvarima wes masina ugradjeni plakari frizider el sporet itd Stan je malo koristan i nov info na mob 061 257 236 ili 065 735 856 .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 68.000 KM, 44,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44m2 na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, unutrašnjom drvenom bijelom stolarijom, kvalitetnim laminatima i keramikom. Nalazi se na lijepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.200 KM, 44,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44 m2, na I spratu u novoizgrađenom stambenom objektu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijo sa roletnama, podnim grijanjem i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 44,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 44 m2 na I spratu u novoj gradnji . Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila,. Zgrada u kojoj je smještena nekretnina useljena je 2022. godine i spada u....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 141.000 KM, 44,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44 m2 na IV spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na zajedničku terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je PVCstolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 104.000 KM, 44,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan, u novogradnji u naselju vatikan, jedna soba i ostalle dodatne prostorije sa ukupno 44m2 stambene piovršine vlasništvo 1/1 povoljno orijentacija istok .