• GoHome Professional
stan do 180000 km do 2900 km/m2 Najnovije klima - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan do 180000 km do 2900 km/m2 Najnovije klima - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan do 180000 km do 2900 km/m2 Najnovije klima

  • Za upit "stan do 180000 km do 2900 km/m2 najnovije klima" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 180.000 KM, 62,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten trosoban stan površine 62 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem - Vaillant....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 160.000 KM, 56,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten dvosoban stan površine 56m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 187.600 KM, 66,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.indomio.ba

Trosoban stan površine 66 m2, u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnom keramikom i sanitarijama, podnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 162.000 KM, 57,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten, Kompletno renoviran, dvosoban stan površine 57m2 u kvalitetnoj staroj gradnji. Nalazi se na IV spratu u zgradi koja posjeduje lift. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka , kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na balkon, spavaće sobe sa zatvorenom lođom, hodnika,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 175.000 KM, 62,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, BRČKO, 180.000 KM, 64,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten trosoban stan površine 64,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona sa pogledom na rijeku Savu! Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.300 KM, 31,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nova, kompletno namještena garsonjera koja se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, novim namještajem, klima uređajem, centralnim etažnim grijanjem, kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 175.000 KM, 63,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 63 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na otvorenu terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna izlazi na otvorenu terasu, a druga na zatvorenu tersu tj lođu, hodnika,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.200 KM, 36,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 36m2 na I spratu u izgradnji Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i zkupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem (toplotna Vergerova pumpa), kvalitetnim sanitarijama....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.300 KM, 59,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban polunamješten stan na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na zatvorenu terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem - Vaillant kotao, inverter....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan do 180000 km do 2900 km/m2 klima (180)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)