• GoHome Professional
stan do 180000 km do 2900 km/m2 najnovije barem 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan do 180000 km do 2900 km/m2 najnovije barem 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan do 180000 km do 2900 km/m2 najnovije barem 50 m2

  • Za upit "stan do 180000 km do 2900 km/m2 najnovije barem 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 50,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 50 m2, na III spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i centralnim etažnim grijanjem. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 113.100 KM, 50,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 50 m2, na II spratu nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i izlazom na balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i podnim centralnim grijanjem na struju. Zgrada ima lift....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 50,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 50 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i uvučenom kuhinjom, jedne prostrane spavaće sobe, hodnika, kupatila i 3 balkona. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem na struju, PVC stolarijom, i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 87.000 KM, 50,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina, prodajem trosoban stan , 50m2, ulica Filipa Višnjića 137, drugi sprat, cijena 87000,00KM, tel +38765 255 144 .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.000 KM, 50,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 49,50 m2 na I spratu nove gradnje . Sastoji od dnevnog boravka sa kuhinom i trpezarijom koji ima izlaz na zatvorenu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom, parketima, kvalitetnim keramičkim pločicama i sanitarijama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 127.000 KM, 50,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban polunamješten stan površine 50 m2 na 4 spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima, Inverter klima uređajem, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Stan, LUKAVAC, 125.000 KM, 50,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Tuzla-Jezero modrac vikendica Prodajem na prekrasnom mjestu (sto se vidi i na fotografijama) u Babicama odmah pored jezera Modrac i asfaltnog puta (sa koga se direktno ulazi u plac) vikendicu povrsine 50 kvm + pokrivena terasa 15 kvm + podrum od 15 kvm. Povrsina okucnice iznosi 380....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 125.000 KM, 50,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je nov, uknjižen stan površine 50.44 m² u Bijeljini. Stan se sastoji od dnevnog boravka, sobe, kupatila, hodnika i terase. Grijanje je na toplotne pumpe. Lokacija je mirna, a u blizini su tržni centar i grad. Cijena stana je 2500 KM po m² Kontakt telefon: 065/259-797 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 125.411 KM, 50,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan 50 m² – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmahNa prodaju jednosoban stan površine 50 m², na prvom spratu stambene zgrade u strogom centru Bijeljine, u Njegoševoj ulici, odmah pored PIO fonda i Doma penzionera.Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 55.000 KM, 50,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Ostava .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan do 180000 km do 2900 km/m2 barem 50 m2 (411)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)