• GoHome Professional
stan do 180000 km do 2900 km/m2 najnovije barem 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan do 180000 km do 2900 km/m2 najnovije barem 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan do 180000 km do 2900 km/m2 najnovije barem 50 m2 što veće

  • Za upit "stan do 180000 km do 2900 km/m2 najnovije barem 50 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 130,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vikendicu sa pratećim objektima i zemljištem u Trnovu, ul.Bogatići. Riječ je o nekretnini udaljenoj 25km od Sarajeva, smještenoj u federalnom dijelu Trnova. Malo naselje je u slijepoj ulici okruženoj bjelogoričnom šumom. Komšiluk....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 197.000 KM, 110,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2022.,

www.indomio.ba

ODLIČNA PONUDA! Namješten trosoban stan površine 110,92m2 na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u samom centru grada, ispred zgrade se nalazi parking. Parking mjesta se prodaju po cijeni od 6.500 KM i 5.500 KM. Stan je trostrano orjentisan i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 148.000 KM, 110,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Troiposoban stan površine 110m2 na I spratu u strogom centru grada! Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, ostave, kupatila, hodnika, predsoblja i balkona. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Stan, NOVI TRAVNIK, 126.750 KM, 110,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu na Rostovu Vikend objekat površine 110m2 sa okućnicom od 931m2. Objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja, dodatna prednost jeste blizina ski lifta. Kroz parcelu prolazi i planinski potok. Grijanje etažno na pelet, vanjska....

 
 
 
  Stan, TRAVNIK, 100.000 KM, 100,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendicu na Vlasicu, Babanovac. Nalazi uz glavnu ski stazu. Vikendica ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dvije spavace sobe, dva kupatila sa wc-om, šupu i tavan koji se moze adaptirati kao treca spavaca soba. Moguca je zamjena za stan u Sarajevu. Za vise informacija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 185.000 KM, 99,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prostran trosoban stan površine 99 m2. Stan posjeduje poseban ulaz, privatnost u centru grada. Sastoji se od dva dnevna boravka od kojih je jedan u etno stilu sa kaljavom peći, dvije spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,kupaila, hodnika, terase, ostave i pripadajućeg podruma. Opremljen....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 198.000 KM, 97,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 111.600 KM, 93,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan dvoetazni površine 93m2 na petom spratu. Stan u prvoj etazi ima prostranu trpezariju sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Druga etaza ima veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu, spavacu sobu sa prostranim kupatilom, druga je soba sa gardaroberom. U stanu ostaje kuhinja....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 158.100 KM, 93,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u samom centru Mostara u Ulici Kneza Domagoja (preko puta hotela Mostar). Stan ima 93m2, te se sastoji iz: dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, 3 spavace sobe, kupatilo, hodnik, i velikim balkonom koji se prostire duž cijelog stana. Stan se nalazi na 3. spratu, orjentacija....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan do 180000 km do 2900 km/m2 barem 50 m2 što veće (411)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)