• GoHome Professional
stanovi u sarajevu prizemlje što skuplje do 710000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu prizemlje što skuplje do 710000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu prizemlje što skuplje do 710000 km 70 m2

  • Za upit "stanovi u sarajevu prizemlje što skuplje do 710000 km 70 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 5.597 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 670000 KM (malo jeftiniji)
    • 740000 KM (malo skuplji)
    • do 6300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • grijanje na plin
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 607.600 KM, 71,00 m2 cca 8560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Hrasno, u ulici Azize Šaćirbegović. Stan je površine 71m2 po ZK, a stvarne površine 80,5m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 557.998 KM, 76,00 m2 cca 7340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju četverosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B7 površine 76,04 m2 i dostupan je na 4 i 5 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 519.400 KM, 67,00 m2 cca 7750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 67m2 i nalazi se na drugom (po papirima) spratu stambene zgrade. Zgrada ima prizemlje, prvi i drugi sprat pa se može reći da je stan i na trećem (nije zadnji) spratu. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u sarajevu prizemlje što skuplje do 710000 km 70 m2'
279.000 KM
209.990 KM
  Stan, SARAJEVO, Centar, 448.000 KM, 70,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnju, smješten u Sarajevu, naselje Breka, nudi visokokvalitetne stanove idealne za moderni život. Objekat se odlikuje etažnom visinom od 300 cm, što daje osjećaj prostranosti i udobnosti. Dostupni stanovi: U objektu se nalazi ukupno 20 stanova, većina dvostrano....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 431.200 KM, 69,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 69 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dvije velike prostorije koje se mogu podjeliti, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je laminat i keramika. Grijanje je plinsko.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)