• GoHome Professional
stanovi u sarajevu potkrovlje 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu potkrovlje 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu potkrovlje 90 m2

  • Za upit "stanovi u sarajevu potkrovlje 90 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 6.052 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 540000 KM
    • do 680000 KM (prosječna cijena)
    • do 810000 KM
    • do 6800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • parket
    • uknjižen
    • terasa
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Sokolovići, 410.000 KM, 90,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2025.,

www.embra.ba

U Opštini Stari Grad, naselje Mejtaš prodaje se četverosoban stan uknjižen kao dvosoban od 59,31 m2 sa stvarnih 91 m2, u potkrovlju u zgradi sa 4 sprata koja ne posjeduje lift. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 639.200 KM, 94,00 m2 cca 6800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2025.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnju, smješten u Sarajevu, naselje Breka, nudi visokokvalitetne stanove idealne za moderni život. Objekat se odlikuje etažnom visinom od 300 cm, što daje osjećaj prostranosti i udobnosti. Dostupni stanovi: U objektu se nalazi ukupno 20 stanova, većina dvostrano....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 578.000 KM, 85,00 m2 cca 6800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 95,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.8, površine 95,45 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije sjever-zapad. Sastoji....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)