• GoHome Professional
što jeftinije barem 150 m2 do 592 KM/m2 pala cijen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftinije barem 150 m2 do 592 KM/m2 pala cijen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftinije barem 150 m2 do 592 KM/m2 pala cijena

  • Za upit "što jeftinije barem 150 m2 do 592 km/m2 pala cijena" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 139 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 562 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 621 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 2700 KM
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 35.000 KM na 31.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SULJIĆI, 31.000 KM, 1707,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 70.000 KM
03.12.2025 - 58.000 KM
11.02.2026 - 54.000 KM
06.03.2026 - 40.000 KM
20.03.2026 - 35.000 KM
01.04.2026 - 31.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

SNIŽENO ; Suljići Bb .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 65.000 KM na 60.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, CAZIN, 60.000 KM, 3509,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.09.2025 - 65.000 KM
06.03.2026 - 60.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište pogodno za gradnju vikendice u mirnom i prirodnom okruženju naselje Vrelo u Cazinu. Zemljišna parcela je površine od 3.509 m2, koja je pravilnog oblika pravougaonika, u potpunosti ograđena sa ulaznom kapijom. Na parceli jednim dijelom posađene su različite mlade....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftinije barem 150 m2 do 592 km/m2 pala cijena'
143.200 KM
245.000 KM
285.000 KM
 
-5%

Promjena cijene sa 110.682 KM na 105.006 KM dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OSTROŽAC, 105.006 KM, 2838,00 m2 cca 40 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.07.2025 - 139.062 KM
20.03.2026 - 110.682 KM
31.03.2026 - 105.006 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO Placevi za gradnju Ostrožac Prodaju se placevi za gradnju kuća u Cazinu, smješteni na mirnoj i atraktivnoj lokaciji Ostrožac brdo. Zemljište se nalazi u mirnom naselju koje ima pristup iz dva pravca. Prvi pravac je od poznatog trgovinskog centra Fis u Cazinu a drugi pravac....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 117.600 KM na 108.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 180,00 m2 cca 600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 117.600 KM
12.04.2026 - 108.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju dvoetažna kuća na Stočari površine 180m2 na placu od 506m2. ; Stočara .

 
 
 
 
-39%

Promjena cijene sa 180.000 KM na 110.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TUZLA, 110.000 KM, 30726,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 180.000 KM
18.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine30 726 m² , sa velikim razvojnim potencijalom za ozbiljne investicije u poljoprivredu, agrobiznis ili privatni rezidencijalni kompleks u naselju Bare u Tuzli. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 KM na 545.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LOPARE, 545.000 KM, 12526,00 m2 cca 40 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2025 - 595.000 KM
11.03.2026 - 545.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Zemljište površine 12.526 m2, na glavnom putu Šibošnica-Tuzla. Zemljište je pogodno za gradnju vikend naselja, ili za odmaralište. Parcela je u potpunosti ograđena. Nalazi se u podnožju planine Majevice sa pogledom na istu. Udaljena je 25 km od Tuzle, a od Brčko distrikta 35 km. Nalazi....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)