• GoHome Professional
što jeftinije barem 150 m2 do 592 KM/m2 povoljan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftinije barem 150 m2 do 592 KM/m2 povoljan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftinije barem 150 m2 do 592 KM/m2 povoljan

  • Za upit "što jeftinije barem 150 m2 do 592 km/m2 povoljan" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 152 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 562 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 621 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 2700 KM
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, CAZIN, 4.000 KM, 570,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2024.,

www.nekretnine.ba

Povoljno prodam 3 parcele svaka po 570 m2 i imaju svoj vlastiti put ,nalaze se 30 metara od glavnog puta koji vodi kroz selo.U neposrednoj blizini je pijaca Incel i trgovački centri sa svom infrastrukturom u blizini. Zemljište je na sunčanoj strani u mirnom djelu naselja a samo dve....

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, 4.500 KM, 1000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Povoljno prodajem plac za vikendice 1000m2 u selu Brijesnica, 8 kilometara udaljen od centra Bijeljine. Struje, vode, telefona i interneta nema na placu ali je proslo pored. .

 
 
 
  Zemljište, ILIJAŠ, 7.000 KM, 678,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Cca 700 m2 zemljišta za kuću u naselju Vratuša / Ilijaš. Nalazi se uz put i sva infrastruktura je dovedena do samoga placa. Povoljno Sve informacije na: 061 330 522 ili 061 290 142 Više nekretnina na: www.nekretnine-licina.com.ba Nekretnina posjeduje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftinije barem 150 m2 do 592 km/m2 povoljan'
32.000 KM
32.000 KM
37.162 KM
  Zemljište, NOVI TRAVNIK, 7.000 KM, 2720,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitno i povoljno na prodaju zemljište,svi uredni papiri vlasnik 1/1. Prilaz sa afaltirane ceste.Za više informacija i slika kontaktirati na broj +385916473232 viber ili whatsapp ili +381694722850 viber ili whatsapp ili na mail ekskalibur78@gmail.com Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SOKOLAC, 8.000 KM, 500,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem placeve 500 i 600 m2 u centru Sokolca, vlasništvo 1/1, uredno sve, ulica Sime Drljače, povoljno, zvati na telefon 051/436-194 i 065/038-414 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, CAZIN, 12.000 KM, 570,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.08.2024.,

www.nekretnine.ba

Povoljno prodajem 3 parcele, svaka u iznosu 570 M2. Parcele se nalaze u naselju Seferagiči pored pijace incel,povoljno za izgradnju boravka, kuče ili vikenda.Parcele se nalaze 30 metara od glavnoga puta i svaka ima svoj prilaz. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 14.000 KM, 1500,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

TILAVA zamljiste povoljno , struja i voda dovedeni do susjednog placa, Tel vlasnika ++381 64 280 30 50 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BUKOVICA VELIKA, 16.500 KM, 1800,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u Doboju(Rudanka)pored glavnog puta za opstinu Stanare,oko 1 km od magistralnog pita M-17,na extra lokaciji,HITNO I POVOLJNO 064/427-5907 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BLIZANCI, 29.600 KM, 1100,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Zemljište je smješteno uz glavnu prometnicu Citluk- Žitomislići..U dužini od 15m izlazi na glavnu prometnicu.Pravilnog je oblika i u obliku pravokutnika,površine ukupne 2600m2.Vlasništvo i papiri su 1/1. Dostuno je odmah.. Sve informacije na broj 063 314 860 i 063 159 657 POVOLJNO....

 
 
 
  Zemljište, CAZIN, 35.000 KM, 1593,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NAJBOLJA PONUDA PLACEVA-senzacija snižena extra povoljna cijena-Garancija urednosti vlasničke dokumentacije,neposredna blizina novog dijela grada Naselja Male Lise,pijace Incel,trgovinskih centara,Nove gimnazije.a istodobno nudi svoj mir i svoju privatnost.Zemljište je u zoni regulacionog....

 
 
 
  Zemljište, BRČKO, 35.000 KM, 6967,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Zemljište sa šumom ukupne površine 6967m2, povoljno za izgradnju porodičnog imanja. Postoji mogućnost parcelisanja zemljišta, na kome se može naraviti viked naselje. Zemljište se nalazi pored asfalta, sa infrastkuturom do placa. Zemljište se nalazi na jako lijepoj lokaciji u blizini....

 
 
 
  Zemljište, ŽITOMISLIĆI, 44.000 KM, 1100,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.10.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se Parcela u mjestu Žitomislići ,do benziske pumpe na vrlo ataktivnoj lokaciji. Postoji građevinska zona i dozvoljenja je gradnja. Vlasništvo i papiri su 1/1. povoljno se prodaje i ima čist ZK izvadak i dostupno je odmah. ŽITOMISLIĆI put M-17 do manastira u Žitu.

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 45.000 KM, 788,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u Barlovcima 10 kilometara od Banjaluke povoljan za izgradnju kuce ima blizu prikljucak za vodu,struju i telefon Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Zemljište, PRITOKA, 46.800 KM, 2152,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO Prodaje se zemljište za odmor i rekreaciju na kojem je sa posađen voćnjak starosti 5 - 6 godina koji je u punom svom rodu - prinosu. Ukupan broj stabala je oko 180 voćki kojeg čine jabuke, kruške, hašlame, hruštovi i posađeno grožđe. Kompletan voćnjak je rađen u redove....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 48.000 KM, 2420,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prelepa parcela za izgradnju jedne ili više vikendica.Dio parcele je pod vočnjakom (šljiva) Može se isparcelisati na manje po želji kupca.Povoljna cijena.Cijena je 24KM po metru kvadratnom. Sunčana strana sa pogledom na okolne planine ( Bjelašnicu, Treskavicu, Trebević) i prekrasnu....

 
 
 
  Zemljište, CAZIN, 48.620 KM, 2431,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Povoljno se prodaje zemljište za gradnju u Cazinu u blizini pijace Incel na Maloj Lisi – naselje Seferagići. Površina zemljišta iznosi 2431 m2. Lokacija zemljista nudi prelijep pogled na naselje Mala Lisa, a istovremeno nudi neophodan mir i privatnost. Zemljište se nalazi na sunčanoj....

 
 
 
  Zemljište, LIPOVAC, 50.000 KM, 10936,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste se nalazi u dijelu koji je po svojoj karakteristiki povoljan za odmor, rekreaciju i druge svrhe. Sa zemljista se pusta pogled na grad Brcko i okolicu. Na zemljistu se nalaze dva prirodna izvora i tri bazena od kojih se u dva nalaze ribe. Ostali dio zemljista se nalaze vocke.....

 
 
 
  Zemljište, TRŽAČKA RAŠTELA, 58.677 KM, 2258,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Zemljište sa vikendicom između rijeka Korane i Toplice Jedinstvena prodaja zemljišta sa vikendicom i vlastitom plažom u naselju Tržačka Raštela, nedaleko od glavne plaže za kupanje, centra naselja, kao i od graničnog prelaza sa Republikom Hrvatskom. Zemljište je površine od 2.258....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 150,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovrsen stan u Vogosci, 150m2, dvoetazni-uknjizeno je 76m2 Ostatak kvadrature je moguce uknjiziti bez problema. Svi papiri su uredni. Stan se nalazi u ulici Spasoja Blagovcanina 12, u centru Vogosce u blizini autobuske stanice. Stan je izuzetno povoljan, moguce je pogledati....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, 70.000 KM, 160,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 170m2 sa okucnicom 650m2,u naselju Bare 500 metara od centra. Kuca je odmah useljiva,vrlo povoljno. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 79.000 KM, 1100,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2015.,

www.sivricnekretnine.com

Parcela ima oblik kocke i ima 1000 m2 površine.Ulaz kompletnom parcelom je sa puta i povoljno za gradnju kuce,doma....Vlasništvo i papiri su 1/1. Cim blizu konzuma i doma sv. Ante.

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 94.000 KM, 180,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

Po vrlo povoljnoj cijeni prodaje se imanje sa kućom u Cazinu, mjesna zajednica Pećigrad. Na imanju je izgrađena, useljiva i namještena kuća sa dva sprata. Ukupna površina posjeda je: 23 074 m2 zemljišta, od toga je 3250 m2 hrastove i cerove šume. Ostatak posjeda od 19 824 m2 je sačinjen....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.682 KM na 105.006 KM dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OSTROŽAC, 105.006 KM, 2838,00 m2 cca 40 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.07.2025 - 139.062 KM
20.03.2026 - 110.682 KM
31.03.2026 - 105.006 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO Placevi za gradnju Ostrožac Prodaju se placevi za gradnju kuća u Cazinu, smješteni na mirnoj i atraktivnoj lokaciji Ostrožac brdo. Zemljište se nalazi u mirnom naselju koje ima pristup iz dva pravca. Prvi pravac je od poznatog trgovinskog centra Fis u Cazinu a drugi pravac....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 110.000 KM, 10761,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se osunčana i prostrana zemljišna parcela površine 10.761 m² na pristupačnoj lokaciji, udaljena cca 10 minuta vožnje od glavne saobraćajnice M17, u naselju Gornji Malešići, u ulici Ablakovića sokak, općina Ilijaš. Zemljišna parcela je povoljnog oblika i nalazi se u prirodnom....

 
 
 
  Kuća, DONJE KRČEVINE, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuća u karauli u blizini stadiona i osnovne škole,kuća se sastoji od 3 sprata od čega su 2 odma useljiva,zaseban ulaz napravljen za drugi sprat,kuća posjeduje garažu i 2 podruma kao i okućnice pogodne za još jednu kuću,cijena povoljna,za sve informacije na broj....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 122.800 KM, 250,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu HITNO, pvc stolarija nova, prikljucena struja, kanalizacija i voda razvedena. Vrlo povoljno 122,800.00 KM Mob: +387-62 612 557 Mob: +387-61 359 165 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, BRATUNAC, 129.000 KM, 7590,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Tel:056/410-591.Kraj Drine,uz asfaltni regionalni put Bratunac-Skelani.Hala povoljna za hladnjacu,turizam itd.Sopstveni vodovod,struja,gradjevinska dozvola,vlasnik 1/1.U okviru ogradjenog prostora 7590m2 se nalazi i vocnjak,vinograd. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJE, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Povoljno kuca na prodaju , Dobrinje -Visoko 063 841 721 130 000 maraka Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 
  Zemljište, LAKŠEVINE, 139.900 KM, 1100,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se parcela od 11.211 m2 uz pistu na Buni u mjestu Lakševine,do Mostara. Parcela je uz samu pistu smještena i ima ukupno 11.000 m2 površine. Vlasništvo i papiri su 1/1. Dostuna je parcela odmah.. Dimenzije su prilagodene za vece objekte jer se ta parcela od 11.000 m2 sastoji....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem potpuno zavrsenu kucu, provedeno centralno grijanje, sa ogradjenim dvoristem. POVOLJNO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja .

 
 
 
  Zemljište, LJUBNIĆI, 150.000 KM, 10000,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvospratnu kucu sa 10 dunuma zemlje,useljiva,uredna papirologija,teren ravan,obezbjedjena infrastruktura sa mogucnoscu parcelisanja,asfaltni prilaz,pomocni objekti,autoput sarajevo zenica 200 metara od imanja,kanton sarajevo,cijena povoljna,kontakt telefon 065214474 Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 168.000 KM, 1100,00 m2 cca 150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.03.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se građevinsko,poljeprivredno, zemljište u naselju Buna kod Mostara, put od Vile Ivanković prema restoranu "KOLO". Katastarska općina Buna,nositelja prava vlasništva 1/1, na ime vlasnika,parcela "JAŽVA" ,koja se nalazi uz cestu glavnuu i ima prvokutan oblik i izvrsnu lokaciju.Parcela....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 213.000 KM, 2000,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2024.,

www.indomio.ba

Izvanredna prilika za poslovni razvoj u Blagaju! Na prodaju je zemljište površine oko 2000m², smješteno u blizini megamarketa i stadiona, idealno za razne poslovne poduhvate. Lokacija je izuzetno povoljna zbog blizine glavnih prometnica, visoke vidljivosti i lakog pristupa. Ova parcela....

 
 
 
  Zemljište, KISELJAK, 245.125 KM, 1325,00 m2 cca 190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Želite li da vaša NEKRETNINA bude na razglednici Kiseljaka. Za ULAGAČE idealna prilika: Povoljno parcela u CENTRU KISELJAKA direktno NA GLAVNOJ ULICI Bana Jelačića,u neposrednoj blizini Autobuskog terminala i CEPS-Centra za poslovne studije. Sa stražnje strane moguć je drugi prilaz....

 
 
 
  Hotel, LUKAVAC, 300.000 KM, 1100,00 m2 cca 270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se HITNO, radi ulaganja u novi posao. Cijena povoljna. Objekat radjen po projektu, posjeduje upotrebnu dozvolu, gradjevinska u postupku izdavanja. Motel se nalazi na obali prekrasnog zaliva jezera Modrac (na strani Poljica), u mirnom vikendaskom naselju sa dva prilazna puta.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 1.300.000 KM, 10000,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste od Mostarskog raskrsca prema skafi, 10 000 m2, ulaz je sa glavne ceste na parcelu a sirina ulaza je 80 m. Na parceli se nalaze dvije kuce i to jedna nova...Povoljno... Nekretnina posjeduje .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 38)