• GoHome Professional
što jeftinije barem 150 m2 parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • što jeftinije barem 150 m2 parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftinije barem 150 m2 parking

  • Za upit "što jeftinije barem 150 m2 parking" pronađeno 1 307 nekretnina - prosječna cijena 1.537 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 76000 KM
    • do 96000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 960 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • useljiva
    • 2.sprat
    • podrum
    • adaptiran
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ŽIVINICE, 115.000 KM, 136,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva sprata, zavresena i odma useljiva. Cjena 115000 KM ili po dogovoru. E-mail:l bts@live.se Telefon: 00387/ (0) 61 83 11 72, 0046/ (0)739 55 10 43 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Objekat se nalazi na pocetku Ilicke ulice, otprilike 1 km od balinovca. Objekat se koristio kao metalostrugarska radnja, do 1992 god. Postoji mogucnost nadogradnje. Svi papiri su uredni. Nekretnina posjeduje Kanalizacija Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Kuća, ŽEPČE, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061611831 062665070 Kontakt i na viber Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, GACKO, 120.000 KM, 152,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Gacku korisne površine 152m2. Vlasništvo 1/1. Uredni svi papiri. Kuća posjeduje dvije stambene jedinice. Godina gradnje 2003. Centralno grijanje. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 059/471-550 ili na mail bojanadzic81@yahoo.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina u stanju ekstra, nikad useljena...Kuća ima sve prikljucke: Voda, struja, telefon... Asfaltni put do kuce (glavna cesta) Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Novosagradjena kuca na dvije etaze Nalazi se na putu Zavidovici-Maglaj,udaljena od glavnog puta cca 500 m a od grada cca 3,5 km,stara Ekonomija Svaka etaza ima zaseban ulaz. Centralno grijanje na cvrsto gorivo Novo namjestena sa modernim namjestajem i kuhinjom austrijske marke "Dann"....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 120.000 KM, 172,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski objekat sa pratećim objektima i 1400m2 zemljišta sa upotrebnom dozvolom za rad. Objekat se nalazi u uzem centru grada , udaljen 500 m od tranzitnog puta Prijedor-Dubica-Gradiska , i 700 m od granicnog prelaza sa Hrvatskom . Prvobitna funkicja objekta je bila....

 
 
 
  Kuća, PODGRAB, 120.000 KM, 146,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Objekat se nalazi na najljepsoj mogucoj lokaciji u Podgrabu, Opstina Pale, Republika Srpska, BiH. Kuca ima ukupnu kvadaraturu od 126 kvadratnih metara (spoljasne dimenzije su 7x6m) na tri nivoa koji se sastoje od podruma sa garazom, prvog i drugog sprata sa tri velike i natkrivene....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca 10x9m prizemlje+visoko potkrovlje na 500 m okucnice sa vlastitim prilazom,urednim papirima vl 1/1 udaljena 200 metara od dzamije Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, LOPARE, 120.000 KM, 144,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru Lopara sa velikim dvorištem i dva ulaza Vlasnički list uredan,1/1. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 120.000 KM, 190,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam u istoj vrijednosti kucu na jadranskom primorju.Kuca se nalazi pet minuta od centra grada.Prizemlje i sprat su useljivi dok je potkrovlje djelimicno zavrseno.Vanjski radovi su zavrseni (fasada,balkoni,keramika,nastresnice)Za vise informacija nazovite na tel.053-229-056....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća je u dobrom stanju nedaleko od centra grada 10 min hoda Uređena kuća sa objektom 26m dužine radionica garaža kotlovnica.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, DONJE KRČEVINE, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuća u karauli u blizini stadiona i osnovne škole,kuća se sastoji od 3 sprata od čega su 2 odma useljiva,zaseban ulaz napravljen za drugi sprat,kuća posjeduje garažu i 2 podruma kao i okućnice pogodne za još jednu kuću,cijena povoljna,za sve informacije na broj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću nerenoviranu sa okućnicom. Moguća prodaja okolnog zemljišta ca. 2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, PALE, 120.000 KM, 140,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na Palama sa zidanom garažom od 30m2 i 300m2 okućnice. Moguć je dogovor o cijeni ili razmjena za Sarajevo. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 
  Kuća, JEZERO, 120.000 KM, 259,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje;kupatilo,dnevni boravak 2 sobe i poslovni prostor,1 sprat;dnevni boravak,kuhinja i 2 spavace sobe,kupatilo,predsoblje.Potkrovlje nedoradjeno Okucnica(dovaljna za izgradnju jos jednog stambenog objekta)Kuca se nalazi u prvoj stammbenoj zoni sa telefonom.Zovite na 0038765240526,0038751453797....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Kuća, SIMIN HAN, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je odmah useljiva svi papiri uredni. Po kući je uradjen parket i laminat, 2 kupatila, objekat ima vlastiti bunar,a okućnica je 1300 metara kvadratnih. Kuća je pored magistralnog puta Tuzla-Zvornik naselje Simin Han. Za sve detaljnije informacije pozovite na broj 061-294-129.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću ili zasebno 2 stana i poslovni prostor u sklopu kuće. Stambeno -poslovni objekat na Senjaku, ul."Vidovdanska",preko puta stambenih zgrada. Spratnica 12mx7,5m.Voda i kanalizacija, uplaćeno. Lokacija odlična. Kuća posjeduje odobrenje za građenje za stambeni i poslovni....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, 120.000 KM, 1160,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prelijep objekat smjesten nedaleko od centra grada. Zapoceta gradnja kuce/skladista, prizemlje garaze visine 4m, sprat za stanovanje. Struja trofazna monofazna, voda, kanalizacija, udaljen 1km od magistralnog puta Prnjavor - Derventa. Kontakt telefon: +38765 667 401 Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 122.000 KM, 210,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prelijepa kuća do glavnog puta u Starom Ilijašu. Tri u potpuno i kvalitetno opremljena sprata 10 x 9 m garaža (registrovana kao poslovni prostor). Zadnja adaptacija kuće urađena 2000. godine. Sve informacije na: 061 330 522 ili 066 666 013 Više nekretnina na: www.nekretnine-licina.com.ba....

 
 
 
  Zemljište, BIVOLJE BRDO, 122.520 KM, 3063,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljište površine 3063 m2, pogodno za gradnju, u opštini Čapljina, Bivolje Brdo. Zemljište se nalazi 300 metara od petlje Bivolje Brdo autoputa Vc. Asfaltni pristup do parcele, dovedena voda, struja i ostala infrastruktura. Prodaje se isključivo u komadu bez parcelisanja.....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tinji, 7x8m (ukupno 150 m2). Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podkrovlja. Prizemni dio kuće obuhvata kuhinju, dnevnu sobu, spavaču, wc i ostave. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i velikog balkona. Podkrovlje kuće obuhvata....

 
 
 
  Kuća, DOBOŠNICA, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namještenu kuću 150m2 sa okućnjicom 1000m2. U prizemnom dijelu kuće je velika garaža, ljetnja kuhinja i dvije sobe. Pred kućom se nalazi velika terasa sa kamenim roštiljem i bunarom. U prvom katu je kuhinja, spavaća i još dvije sobe i kupatilo. Kuća ima i veliki balkon na....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.999 KM, 160,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Klima Anlage 5 kW, mreze na prozorima i vratima, 3 Pumpe za vodu. Gradska voda,, stuja sat je povezana SA centralom. Plastenik .garaza i podrum. Kuca je SA katom i visoko pdkrovlje. 50 maslina. Do Mekovica je 4 km. Do mora Ploce. 30, do Kleka 30 do Peljeskog mosta 25 km Ograda....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 126.200 KM, 3155,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Zemljište Sarajevo, Novi Grad, Zabrđe Nekretnina posjeduje Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 144,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje novoizgrađenu kuću sa dvorištem u naselju Miševići, Općina Hadžići - kanton sarajevski. Na parceli koja ima površinu od 1132 m2 , izgrađena je kuća gabaritnih dimenzija 6.0x7.0 a koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BINJEŽEVO, 130.000 KM, 150,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju odmah do magistralnog puta M17, uz pratece objekte i garazu, blizina autobuskih stanica, trgovine, ambulante i skole. Parking i veliko dvoriste Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U srcu prirode, u mirnom selu Kijevo, opština Trnovo, nalazi se ova prostrana kuća, savršeno mesto za one koji traže beg od gradske vreve. Udaljena samo 13 km od centra Sarajeva, ova nekretnina nudi jedinstvenu kombinaciju seoskog mira i blizine gradskih sadržaja. Kuća, smeštena uz....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca u neposrednoj blizini bolnice u Bijeljini. Velicine cca 200kvm na placu od 1300kvm.Prilaz iz dvije ulice. u odlicnom stanju. Za sve dodatne informacije pozovite na +38166463080 +381645601885 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću koja je stara 2godine. Dimezije 8x9 sa dva sprata. Prizemlje i sprat. To jest jedan veliki dnevni boravak, trepezarija, kuhinja dva kupatila i dvije spavaće sobe i balkon. PRIZMLJE 80m2. SPRAT 50m2. sa okućnicom ukupno 600 kvadrata. Ograđeno sa ogradom visine 180cm,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 130.000 KM, 250,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od dva odvojena stana sa posebnim ulazima. Donji stan se sastoji od dvije sobe, kuhinja sa nišom, kupatilo, wc, ostava, veranda. Gornji stan se sastoji od dvije sobe, dnevni boravak, niša , kuhinja, wc, kupatilo, ostava, hodnik, veranda, terasa. Kuća posjeduje podrum,....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 130.000 KM, 297,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je zavrsena 1990 godine, i nikada u nju nije useljeno. Rat je pretrpjela bez ikakvih znacajnih ostecenja. Gradjena od tada najkvalitetnijih materijala. Papiri 1/1 Mogucnost izgradnje objekta na tranzitu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 130.000 KM, 300,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SVE INFORMACIJE NA BROJ 38762612812 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI NOVI, 130.000 KM, 300,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 130.000 KM, 320,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi pored magistrale,a uz kucu se prodaju 2 duluma zemlje. Broj telefona : 065/343-837 066/627-108 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Ostava .