• GoHome Professional
što jeftinije barem 150 m2 parking pogodan do 965 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftinije barem 150 m2 parking pogodan do 965 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftinije barem 150 m2 parking pogodan do 965 KM/m2

  • Za upit "što jeftinije barem 150 m2 parking pogodan do 965 km/m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 383 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 916 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 40000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, BOSANSKA KRUPA, 6.000 KM, 3000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prilaz automobilo, ograđeno zemljište pogodno zagradnju vikendice, za voćarstvo, za pčelarstvo i za bastu. Nekretnina posjeduje Parking .

 
 
 
  Zemljište, KAZINA BARA, 7.000 KM, 1099,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac 1099m2 pogodan za vikendicu,lijepo mjesto za odmor,put ,struja, voda, telefon,1/1... Nekretnina posjeduje Voda Struja Parking .

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, Batva, 15.000 KM, 1200,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste pogodno za vikendice ali i za kucu! 1200 m2 Nalazi se u Tuzli,odmah iznad Dragodola,ide se putem preko Piskavice naselja! Zemljiste je ogradeno,put je do zemljista! Zasadene prosle godine mlade vocke! Ali najbolje je doci i uvjeriti se sam! Ima i mali objekat,vikendica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftinije barem 150 m2 parking pogodan do 965 km/m2'
85.000 KM
209.292 KM
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 50.000 KM, 500,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem zgradu na uglu Bugujanske 2, u centru, 500m od zeleznicke stanice. Zemlljiste je pogodno za pravljenje zgrade, manjeg motela, apartmana itd.. Mogu se kopati garaze u zemlji. Za vise informacije zovite na broj 064 3675730 Dane bogdanovic Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, 60.000 KM, 55000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistem i sumom u Derventi, pored Milica. Kuca je uknjizena, sadrzi sve potrebne papire, kao i svu potrebnu infrastrukturu, kao sto su: voda, struja, kanalizacija, kablovska, internet. Pored kuce su pomocni objekti, u vidu stale i garaze. Zemljiste je pogodno za....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 80.000 KM, 159,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u niskom prizemlju, sve ukupne povrsine 159m2 + 30m2 supe koje cine dio stana ali ne ulaze u cijenu. Prostor osim za zivljenje pogodan i za poslovne prostore, kancelarije, stamparije, ordinacije..itd. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Zemljište, ILIĆI, 88.000 KM, 1100,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se divna parcela sa uknjiženom kućom na parceli i sa svim priključcima i građevinskom dozvolom i uz samu rijeku Radobolju. Vlasništvo i apiri su 1/1. Pogodno za vrhunske kuće sa okućnicom i dostupno je odmah. Vlasništvo čisto..Ima neometan i dovoljno širok prilaz do kuće i....

 
 
 
  Kuća, PUSTOPOLJE, 90.000 KM, 200,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Mokrom: 9,35x8,85 m, ukupno stambene površine-200m2,prizemlje (pogodno za poslovni prostor) i potkrovlje nezavršeni, sprat kompletno završen.Struja,voda. Plac 3.900m2,300m od magistrale Sarajevo-Sokolac (kod osnovne škole). Pomoćni objekti:2 šupe, koliba, štala.Nekraetnina....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla prodajem malo seosko imanje , kuća sa odvojena , namještena i odmah useljiva stana. Kuca ima dva prikljucka na struju i vodu. Ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu Svi su papiri uredni , vlasnistvo 1/1 cisto. Ima 4000 m2 okucnice, pogodno za dvieje obitelji Cijena 50.000 eur.....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, bliža okolica-Bukinje, prodajem kucu sa dva namjestena ,odmah useljiva stana, pogodno za dvije obitelji, dva priključka na struju i vodu, dvorišna zgrada i 4000 m2 okućnice. Sve je čisto vlasništvo 1/1 gruntovno i katastarski. Tel.oo385 98 181 0889 Cijena 49.000 eur Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, 2km od centra grada , prodajem malo seosko imanje , kuću sa dva odmah useljiva, odvojena i namještena stana. Vrlo je pogodno za dvije obitelji . Kuća ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu, ima dva priključka na struju i vodu. Kuća se nalazi u mirnom okruženju sa puno zelenila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 105.000 KM, 185,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca renovirana u maju 2011 godine. Useljiva odma. U sklopu kuce se nalazi i poslovni prostor sa 100 kvadratnih metara, pogodan za iznajmljivanje ili pretvaranje u stambeni prostor. U sklopu kuce se nalazi i velika garaza za dva auta i prostorom za ostavu,te jos tri prateca objekta(susara,....

 
 
 
  Zemljište, BIVOLJE BRDO, 122.520 KM, 3063,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljište površine 3063 m2, pogodno za gradnju, u opštini Čapljina, Bivolje Brdo. Zemljište se nalazi 300 metara od petlje Bivolje Brdo autoputa Vc. Asfaltni pristup do parcele, dovedena voda, struja i ostala infrastruktura. Prodaje se isključivo u komadu bez parcelisanja.....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Batva, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 150.000 KM, 144,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa pomoćnim objektima i zemljište, Zavidovići, ul. Matije Gubca, 1 km od grada. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, dimenzija 9x8 Pomoćni objekat 15x5, zemljište 4385 m2. Prodaja isključivo sve u kompletu. Asfaltiran put do ulaza na parcelu. Prelijepo i mirno mjesto, pogodno....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 3500,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste na Baricama, iznad Zmajevca. Zemlja ima doveden prikljucak za struju i provedenu kanalizaciju, postoji mogucnost dobivanja vode. Na zemljistu se nalazi mrtva ploca dimenzija 7x10. Zemljiste se sastoji od ravnog dijela travnjaka i dijela sume u kojoj je hlad tokom.....

 
 
 
  Kuća, LIVNO, 160.000 KM, 180,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u blizini centar gradaIma podrum, gornji kat na kojem se nalazi wc, spavaca soba, dnevni boravak i kuhinja, te ostava, dok na trecem katu se nalaze dvije sobe, veliki hodnik (pogodan za jos dvije spava�e sobe) i nezigradeni wc. Veliki parking ispred kuce. Cijena....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 420,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na površini od 500m2 nalaze se dve kuće. Velika kuća je površine 300m2. Od toga je 100m2 lokal, a ostalih 200m2 stambeni prostor. Prvi stambeni sprat ima kuhinju, veliku dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Sve kompletno uredjeno. Drugi sprat ima dve spavaće sobe, veliku dnevnu sobu....

 
 
 
  Zemljište, PRITOKA, 360.000 KM, 55000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

- Gradjevinsko (15000m2) i poljoprivredno (40000m2) zemljiste u mestu Pritoka, 5km od Bihaca. Najbolja lokacija nekadasnjeg najlepseg domacinstva u okolini ! Kompletno imanje. - Pogodno za gazdinstvo, domacinstvo, kuce ili vikendice. Kompletna infrastruktura, afaltni put i asfaltni....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJA BREZA, 400.000 KM, 850,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca novogradnja prizemlje,sprat i potkrivlje 100 m2 po jednoj etazi i Prodaje se poslovni objekat povrsine 600 m2 pogodan za sve vrste biznisa sa dozvolom za izgradnju sprata iste povrsine. Cijeli kompleks je pod video nadzorom, ogradjen zidanom ogradom.Kompleks posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, CAZIN, 486.375 KM, 100000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ranč se prostire na 5 parcela (60, 10, 12, 12 i 6 dunuma) od kojih je 10 dunuma neobradivog zemljišta (šuma), a 90 dunuma obradivog. Graniči i sa rijekom Mutnicom pa je pogodno za mnoge djelatnosti vezane za ribogojstvo. Na imanju se nalaze kuća od dva sprata, potpuno opremljena šala....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)